Як театр починається з вішалки, так і заміський будинок або дача, починаються з ганку. Це споруда – перше, що бачать домовласники та їх гості, підходячи до свого житла. Саме тому важливо оформити головний вхід в заміський будинок у відповідності із загальною стилістикою і обробкою всього будинку.

Цілком логічно, що ганок дерев’яного будинку буде виконано з деревини. Складно уявити поєднання дерев’яної облицювання стін з пластиковим козирком, наприклад. Використання натуральних матеріалів, таких як камінь і дерево, дозволяє задати тон всьому приміщенню, налаштовуючи всіх вхідних на гармонію з навколишнім середовищем.

Оформлення ганку дозволяє домовласникам самостійно або з допомогою дизайнера відобразити своє ставлення до архітектури, стильовими напрямками і навіть власним образом життя ще на порозі будинку. Поки ще ніхто не потрапив у приміщення, але вже може скласти перше враження про мешканців, їх стилістичних та функціональних перевагах.

Не дивно, що в оформленні багатьох крылечных просторів застосовується стиль кантрі або сільська напрямки декору. Адже сам матеріал диктує всю концепцію оформлення. Різні породи, фактури і відтінки деревини присутні буквально всюди.


Використання натурального каменю спільно з деревом, дозволяє відтінити глибокі деревні відтінки і привнести елемент прохолоди в теплу атмосферу дерев’яного ганку.Облицювання фундаменту будинку і опор для дерев’яних балок ганку не тільки гармонійний альянс, але й запорука міцності і довговічності конструкції.

Часто біля головного входу альтернативою невеликому ганку може служити крита навісом тераса. Така споруда дозволяє не тільки забезпечити сухе і безпечне місце біля вхідних дверей, але і отримати додатковий простір для організації відпочинку на свіжому повітрі.


Додавши на терасу яскраву садові меблі, живі квіти в діжках, підлогові або підвісні, можна створити дійсно святковий, ошатний вигляд головного входу в заміський будинок.

Встановивши безпосередньо на терасі обладнання для барбекю, можна забезпечити домочадців і їх гостей смачними стравами, приготованими на вогні, навіть у погану погоду.


Дуже часто на терасах і під навісами встановлюю плетені меблі для відпочинку. Такий вибір легко пояснити стійкість матеріалу меблів до різних погодних умов, перепадів температур і впливу вологи. За плетеними виробами легко доглядати, їх випуск практично не обмежений у колірній палітрі або формах.

Способів декорування головного входу безліч, обмежити домовласників може лише їх власна фантазія і фінансові можливості. Можна використовувати скульптури для ландшафтного дизайну, встановивши їх симетрично з двох сторін головного входу. Різьблені дерев’яні або ковані ліхтарі можуть стати відмінним прикрасою ганку, не кажучи вже про функціональну сторону питання в темний час доби.

Оригінальний невисокий тин, виконаний із застосуванням гілок дерев і повторення плавності ліній природи в кованих грат двері, створює неповторний зовнішній вигляд ганку. А його загострена дах нагадує нам казкові історії з дитинства.

Якщо простір дозволяє, можна створити ганок-терасу, яка буде презентувати ваш будинок з воістину королівським розмахом. Високі склепіння навісу тераси, просторе місце для організації місця відпочинку, комфортна вулична меблі з м’якою підкладкою – все на цьому ганку розташовує до дійсно розкішного відпочинку.

Багатоярусний козирок цього ганку служить відмінною візитною карткою для заміського будинку, з таким екстер’єром легко відрізнятися від сусідніх будівель.

Теги: Заміський будинок