Зазвичай еклектичний стиль, який представляє собою певний мікс з різних дизайнерських ідей, концепцій і мотивів, ми можемо уявити як стилістичного напряму, вибраного для облаштування вітальні, рідше – спальні. Але і для самих функціональних приміщень оселі, таких як кухня, еклектика може стати вдалим способом оформлення простору. При використанні сполучень елементів і способів обробки з різних стилістики важливо зберегти гармонію, не переборщити з різноманітністю і дотримуватися основної концепції навіть у дрібницях. Представляємо вашій увазі дизайн-проект однієї кухні, оформлення якої наочно демонструє, що баланс і гармонія в приміщенні з різними дизайнерськими ідеями, взятими з канонів різноманітних стилістики не просто можливі, а виливаються в цікавий, привабливий зовні і практичний за змістом інтер’єр.

Кутове планування кухонного гарнітура – універсальний варіант розміщення систем зберігання, робочих поверхонь і побутової техніки в приміщеннях з середньою площею. При такій компоновці залишається досить вільного місця для встановлення кухонного острови, наприклад. Робочий трикутник, що складається з холодильника, плити і раковини розташований ергономічно і дозволяє з комфортом здійснювати кухонні процеси. При цьому систем зберігання достатньо для розміщення всієї кухонного начиння. Що стосується фасадів кухонних шаф, то вони являють собою традиційні поверхні в білосніжному виконанні з фурнітурою з нержавіючої сталі, яка відмінно поєднується з елементами побутових приладів і сіруватому малюнку на мармурових стільницях робочих площин.

Світла обробка приміщення в поєднанні з темним покриттям з імітацією деревної дошки дозволяє візуально розширити межі простору кухні середніх розмірів. І використання глибокого чорного кольору для фарбування однієї зі стін створює цікавий і при цьому практичний акцент.

На акцентной стіни можна не тільки розміщувати сімейні фото, замітки з журналів або кулінарні рецепти, але і обмінюватися інформацією, писати один одному записки, нагадування, залишати списки справ або продуктів, які необхідно купити – поверхня, що легко очищується за допомогою вологої губки.

Використання керамічної плитки зі східним двоколірним принтом для обробки поверхні над робочою зоною стало родзинкою інтер’єру кухні. Поєднання темно-сірого й білого тону в малюнку кераміки гармонійно вписалася в загальну обстановку кухонного простору, не кажучи вже про те, що облицювання плиткою – самий практичний варіант оформлення фартуха.

Завершують образ центральної частини робочих зон кухні, та й приміщення в цілому, два металевих підвісних світильника оригінальної моделі. Індустріальність цих освітлювальних приладів привнесла в приміщення кухні деяку брутальність, дух промислового інтер’єру.

Стіна коридору неминуче є частиною оформлення кухонного простору, тому чіткий геометричний малюнок вертикальної поверхні привніс деякий контраст в обробку приміщення. Щоб підтримати чорно-білу тематику з тонкими лініями, на стіні кухонної зони було повішено фото в чорній рамці.

Присутність живих рослин дозволяє розбавити біло-сіро-чорну палітру кухонного простору і привнести нотку природної свіжості в інтер’єр. Оригінальна двоярусна підставка для рослин дозволяє переміщати їх в просторі кухні в залежності від рівня освітленості або бажання господарів візуальних змін в своїй кухні.

Теги: Дизайн-проект