Чи доводилося вам стикатися з дизайном житла, в якому мрії про мисливському будиночку були втілені в інтер’єрі на сучасний лад? Зараз у вас буде така можливість. Оригінальний, самобутній, унікальний – епітетів до стилю оформлення одного приватного будинку в Сан-Франциско можна підібрати безліч. Використання деревини для оздоблення поверхонь і опудал тварин в якості настінного декору створює відчуття присутності в заміському будинку, але сучасні мотиви в оформленні американського домоволодіння повертають нас у рамки галасливого міста. Незвичайний мікс стилістичних напрямків, колірних рішень і дизайнерських ідей привів до створення абсолютно унікального, цікавого і незабутнього образу сучасного житла.

Почнемо нашу невелику фото-екскурсію приміщеннями американського будинку з вітальні, яка поєднує у собі і функції їдальні. Білосніжна оздоблення стелі і більшої частини стін візуального розширює простір, створюючи чистий і свіжий образ приміщення. У той час як дерев’яне підлогове покриття і використання настінних панелей з деревини для оформлення акцентной стіни дозволяють привнести в інтер’єр просторої кімнати нотки природної теплоти, відчуття присутності за містом. Рейкові настінні панелі з деревини з різною текстурою, кольором і природним малюнком, розташовані горизонтально, сприяють зоровому розширенню простору кімнати. Світла оббивка м’яких меблів на тлі деревних відтінків виглядає особливо виразно, а яскравий і строкатий принт диванних подушок привносить колірне різноманітність в обстановку кімнати для відпочинку.

М’які меблі модульної модифікації дозволяє створити максимально можлива кількість місць для сидіння, а в деяких випадках і сну на мінімальній кількості корисного простору кімнати. В результаті у вітальні завжди багато місць для розміщення не тільки домочадців, але й гостей, деякі з яких можуть залишитися з ночівлею і розміститися з комфортом на розсувних диванах і кріслах.

Для того, щоб посилити ефект присутності акцентной стіни, її поверхня прикрашена незвичайним декором. І яскрава художня робота не стала єдиним центром тяжіння поглядів. Використання опудал тварин для декорування поверхонь жител має давню історію і напевно не перестане бути актуальним для деяких домовласників ніколи.

В оригінально оформленому приміщенні вітальні багато живих рослин. Вони розташовуються у великих діжках, оформлених у вигляді плетених кошиків, невеликих горщиках і навіть під склом, що імітує маленьку теплицю.

Для незвичайного інтер’єру американського домоволодіння дизайнери та оформлення каміна вибрали нетривіальне. Від класичного уявлення домашнього вогнища залишилося лише полум’я вогню, а атрибути такого важливого для багатьох домовласників елемента інтер’єру вітальні зазнали сучасну інтерпретацію. В рамках еклектичного образу приміщення не зайвим стало використання живих рослин і невеликих скульптур з східними мотивами у виконанні.

Якщо говорити про еклектичність інтер’єру будинку в Сан-Франциско, то його їдальня зона заслуговує не меншої уваги. Оригінальний обідній стіл з полегшеного бетону, дизайнерські стільці і використання рябої оббивки для посилення комфорту перебування на незвичайній лавочці – все в цьому функціональному сегменті працює на створення оригінального і яскравого образу.

По гвинтових сходах з контрастним чорно-білим виконанням ми піднімаємося на другий поверх американського житла. І навіть у невеликих просторах цього будинку ми бачимо чітке дотримання основної концепції оформлення приміщень – поєднання білосніжних поверхонь з дерев’яною обробкою з використанням зображень чи скульптур тварин, не забуваючи про застосування сучасних дизайнерських елементах декору, освітлювальних приладах і текстилі.

Далі розглянемо просторе приміщення спальні, де центральним і безумовно координаційною елементом інтер’єру став велике ліжко з шкіряною оббивкою каркаса і головах. Подібне ложі потребу у відповідному супроводі – оригінальні приліжкові столики замість звичних для всіх тумб, незвичайний декор і цікаві моделі настінних світильників.

Активне використання деревини для оздоблення поверхонь може собі дозволити дійсно просторе приміщення, але навіть великі кімнати потребують розведенні природного матеріалу і білосніжні площині в цьому випадку виступають найбільш вдалими супутниками. Металеві елементи меблів, освітлювальних приладів і декоративних елементів також відмінно розбавляють деревну ідилію в обробці та меблювання спальні.

Природні мотиви присутні в оформленні американського будинку не тільки в активному застосуванні деревини, але і в найдрібніших деталях інтер’єру – живих рослинах, зображення тварин, використання килимових покриттів, що імітують шкури звірів.

Ну а найочевидніше нагадування про інтер’єр мисливських будиночків – застосування опудал і скелетів тварин в якості настінного декору. Безумовно, подібний декор в рамках сучасної обстановки житла виглядає інакше, ніж у лісових хатинах.

Для зонування просторого приміщення спальні дизайнери вибрали оригінальні ширми з графічним зображенням на анімалістичні теми. Ці ширми кріпляться до дерев’яних стельових балок, які не тільки служать надійною системою перекриттів, але і є декоративним елементом для еклектичного дизайну спальні.

Використання чорно-білих принтів для оформлення площин і килимових покриттів, а також дерев’яних поверхонь триває в сегменті з містким комодом, який може виконувати роль і туалетного столика.

Теги: Дизайн-проект