Представляємо вам дизайн-проект цікавих апартаментів, розмістилися в будівлі з індустріальним минулим. Щоб зберегти традиційний дух промислових приміщень, в облаштованому під житло просторі були збережені величезні вікна з металевими рамами. Саме ці панорамні вікна стали відправною точкою у створенні концепції оформлення міської квартири. Неймовірно світле приміщення з високими стелями і білосніжною обробкою стін стало чудовим фоном для розміщення контрастною меблів і предметів декору. У апартаментів цікаве розміщення – вони займають кут будівлі, розташувавшись по обидві сторони на два поверхи.

Простора вітальня, обставлена в дусі скандинавських жител, проста, лаконічно і одночасно з цим унікальна. Завдяки достатку сонячного світла, що проникає через величезні вікна-двері та що відбивається від білосніжних стін, приміщення здається ще більше, ніж є насправді. Високі стелі здаються ще вище за рахунок використання візуальних прийомів – вікна від підлоги до стелі і такого ж розміру штори, вертикальні радіатори опалення і відсутність джерел штучного освітлення на стелі.

В сучасній стилістиці оформлення осель часто можна зустріти використання різних відтінків сірого кольору в межах одного приміщення. І ця вітальня стала наочним прикладом того, як з допомогою самого нейтрального з кольорів, можна створити цікавий і нетривіальний образ простору для відпочинку і прийому гостей. Досить лише використовувати контрастно-темний сірий тон на білосніжному тлі, злегка розбавляючи його яскравими квітами в елементах меблів, текстилю та декору.

Планування меблів у вітальні здійснена за принципом колодязя – навколо невеликого журнального столика зі скляною стільницею вибудовується основна меблі для зони відпочинку – місткий кутовий диван і витончені крісла на металевому каркасі. Частиною сегмента відпочинку стає відео-зона з невисокою системою зберігання з яскравим, контрастним фасадом. Навіть невеликі вкраплення кольору у вигляді настінного декору на білосніжному тлі виглядають ефектно.

Оригінальним елементом інтер’єру першого поверху стала сходи, розташована в кутку вітальні. Це гвинтове споруда з незвичним кольором і фактурним рішенням стало сполучною ланкою не тільки між двома ярусами апартаментів, але і вітальні з їдальнею. На білосніжному тлі цегляно-бежевий тон виконання сходи виглядає особливо ефектно.

Повертаємо за кут вітальні і опиняємося приблизно в такому ж за розмірами приміщенні їдальні. Не дивно, що і в цій частині квартири світла обробка всіх поверхонь зустрічається контрастом з темним оздобленням панорамних вікон, що складаються з декількох секцій.

Центральним елементом їдальні стала обідня група, що складається з простого, але досить місткого столу і зручних стільців з металевим каркасом і м’якими сидіннями і спинками. Гірчично-жовтий колір оббивки стільців ефектно поєднується з виконанням невеликого стелажа для книг та посуду.

Теги: Дизайн-проект