Якщо вам вдалося придбати земельну ділянку у місті дуже скромних розмірів – не впадайте у відчай. Подивіться, який комфортабельний, оригінальний, а найголовніше – місткий будинок вдалося розмістити архітекторам і дизайнерам на невеликому клаптику землі, «затиснутому між двома будівлями. Цей дивовижний проект – приклад того, що в умілих руках майстра житло скромного розміру стає фешенебельними апартаментами, будова незвичайної форми набуває видатний зовнішній вигляд фасаду, а інтер’єр приміщень заворожує оригінальністю.

Почнемо огляд приватного домоволодіння з фасаду будівлі – оригінального, незвичайного, яскравого і дуже персоналізованого. Сині рами вікон і дверей на білосніжному тлі відмінно виглядають, створюючи легкий і свіжий образ будівлі.

Одна з частин вузького будинку має форму колодязя, тільки у вигляді неправильного трикутника. Сірі фактурні стіни чудово поєднуються з синім кольором вікон і дверей. А безліч зелених рослин привносять в концептуальний вигляд будівлі нотку природної свіжості.

Не тільки в’юнкі рослини з листям різних відтінків прикрашають будинок, але і підвішені на різній висоті вуличні ліхтарі оригінальної форми. Такі ж освітлювальні прилади прикрашають інтер’єр приватного будинку. Очевидно, що незвичайні підвісні світильники виступають не тільки в якості декору, але і забезпечують необхідний рівень підсвічування фасаду будівлі в темний час доби.

Навіть в такому маленькому дворику, господарям і дизайнерам вдалося використовувати яскраві приклади ландшафтного дизайну для створення практичного, але при цьому привабливого образу прибудинкової території. Завдяки виступає над ганком дахом другого поверху, утворює відкриту терасу, над вхідними дверима є захист від сонця і дощу.

Інтер’єр незвичайного будинку сповнений ще великих сюрпризів – оригінальні поєднання матеріалів і кольорів, предметів меблів різних стилістичних напрямків, незвичайного декору і живих рослин. Наприклад, дизайн вітальні гідний того, щоб його розглядали довгий час – тут і контрастні поєднання кольорів, оздоблювальні матеріали з різною фактурою, використання меблювання сучасного стилю і ретро-стилістики.

Але головною родзинкою інтер’єр вітальні і простору навколо сходів стала чудова «жива стіна» з витких рослин. Таке оформлення живих приміщень може здивувати будь-якого відвідувача, але закохує в себе абсолютно всіх – настільки близькою до природи обстановки придумати складно. Контрастне оформлення поверхонь навколо «живий стіни» додає образу приміщення динамічності та оригінальності.

Кухонний простір теж повно контрастів – білосніжні фасади меблевого ансамблю відмінно виглядають в поєднанні з темною глянцевою поверхнею стільниць у робочих зонах та на острові. Світла обробка приміщення сприяє його візуальному розширенню, а яскрава окантовка вікна, підвісні світильники і живі рослини не тільки урізноманітнюють колірну палітру кімнати, але і підвищують градус позитиву і легкості образу.

Піднімаючись по сходах незвичайного дизайну, ми потрапляємо в зовсім чарівний світ – живі рослини на стінах, звисаючі на різному рівні світильники з незвичайними плафонами, оригінальна обробка стін і яскраве забарвлення вікон і віконниць – все в цьому просторі працює на створення нетривіального образу.

Оригінального образу простору навколо сходів вдалося домогтися за рахунок контрастних поєднань обробки, меблювання, конструкцій і декору. Білосніжні стіни чудово контрастують темним оформленням екранів сходів, дерев’яні перила перегукуються з облицюванням підлоги, виконаної з аналогічного матеріалу. Завдяки великим панорамним вікнам і простір сходи відмінно освітлена, і все, що відбувається на терасі чудово видно.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок