Інтер’єри в стилі ф’южн з’явилися, як експеримент в області дизайну. Дуже скоро цей стиль завоював визнання в багатьох країнах. Йому не притаманний раціоналізм і аскетизм.

Можна відзначити, що при створенні інтер’єру більше значення надається не функціональності предметів, а їх емоційного зв’язку. Основним прагненням дизайнера стає створення гармонійно поєднується образу.

Незвичайна форма приміщення і яскраві фарби перетворюють вітальню особливе місце зі специфічною атмосферою.

М’які меблі оббиті кольоровим текстилем, де яскраві відтінки поєднуються в ідеальній гармонії. Незвичайна форма тумбочки рясніє гострими кутами і має неправильну форму. А її яскравий жовтий колір вписує її в загальну композицію.

Журнальний столик являє собою предмет правильної форми, пофарбований у яскраві кольори. Стіна прикрашена незвичайним декоративної інсталяцією, яка привносить в приміщення особливий настрій. На тлі цієї конструкції новий плаский телевізор виглядає дуже органічно.

Ніша біля вікна оформлена, як м’яке місце для відпочинку. Тут можна влаштуватися і почитати книгу в природному освітленні, проникаючому з вулиці. У нічний час така квартира висвітлюється множиною точкових світильників. Зелений килим відтіняється яскраво жовтим кріслом. Сірий диван освіжається кількома строкатими диванними подушками, підібраними в тон решті обстановці.

В кімнаті гармонують яскраві і бліді тони. Також поєднуються і тверді матеріали з великою кількістю м’яких меблів. Плавність ліній сусідить з чіткими кутами.

Робоча зона представлена строгими кольорами і формами. Темні підлоги та стіл, сірі стіни і чорні аксесуари розташовують до зосередженої тривалій роботі. Великий стіл стане дуже зручним, коли потрібно буде працювати з великою кількістю документів.

Просторе приміщення з колонами схоже на хол концертного залу. Велика площа розташовує до зонування.

Використовуючи функціональні набори меблів можна виділити обідню зону і зону відпочинку. Великий стіл і стільці чудово підійдуть для проведення сімейних зустрічей. Після прийняття їжі можна переміститися на м’які дивани, встановлені на пухнастому килимі. Декоративні елементи обстановки створять підходить для спілкування настрій.

Незвичайні стелі привертають увагу відвідувачів і дають можливість зручно розмістити велику кількість світильників. Незвичайний журнальний столик нестандартної форми має швидше декоративне призначення і підійде для установки на ньому вази з квітами або статуетки.

Кухонна зона розташовується на пагорбі. Це ще один ефектний спосіб зонування простору. Дерев’яні деталі сусідять з білими фасадами кухонних меблів, що надає приміщенню відчуття стерильності та чистоти. Довгі стельові лампи ідеально поєднуються з меблями правильної форми.

Ванна кімната сповнена світла. Білосніжні предмети сантехніки добре виглядають на тлі сірої плитки на підлозі.

Великі дзеркала скляні перегородки роблять обстановку більш легкої і повітряної.

Всі системи зберігання приховані меблів таким чином, що навіть ручки знайти складно. Про стилі ф’южн тут нагадують лише предмети меблів незвичайної форми, декоративні матеріали на стінах і мозаїка.

У цій квартирі дотримані всі важливі правила оформлення в стилі фьюжн. Протилежності сусідять тут у приємною оку гармонії.