Використання персикового кольору в інтер’єрі прийшло до нас з далекого Сходу. Його мешканці завжди прагнули облагородити своє житло, зробити його не тільки комфортним і функціональним, але головне – гармонійним.

Персиковий колір є поєднанням рожевого з жовтим і асоціюється з довірою, сприйнятливістю і чуйністю. Перебуваючи в інтер’єрі, де присутні персикові тони, ви відчуваєте спокій, надійність і захищеність. Якщо персиковий колір близький до помаранчевого, то тут вам забезпечено гарний настрій, навіть відчуття свята і щастя. Говорячи про щастя, можна відзначити, що давнє вчення фен-шуй характеризує персиковий колір, як силу, що приводить всі життєві стихії до рівноваги. Цей відтінок заспокоює, зберігає тепло сімейного вогнища.

На думку психологів, персиковий відтінок має виключно м’яку енергетику, яка здатна відновити душевні сили. Цей колір є одночасно кольором і дитинства, і мудрості, яка виражається беззастережною любов’ю і прийняттям. Дивлячись на інтер’єр в персикових тонах, мимоволі згадується сам плід, який і дав назву кольору – солодкий, соковитий, таїть у роті. Його бархатиста шкіра злегка щипає мову, а смак немов напитан літнім сонцем. Бархатистість приємна дуже багатьом. Так, персикова поверхню, навіть абсолютно гладка або глянсова здається оксамитовою. Просто відбувається мимовільна асоціація з плодом персика, а точніше, з його шкуркою. Персиковий колір створює теплу і затишну атмосферу. Але якщо зробити колір більш насиченим або наблизити до помаранчевого, то інтер’єр вийде «гарячим».

І, навпаки, для отримання більш прохолодною атмосфери можна розбавити персиковий колір рожевим.

Взагалі, цей колір відмінно поєднується з багатьма іншими кольорами та відтінками як яскравими, так і пастельними. Саме ця важлива риса персикового кольору і часто дозволяє використовувати його для створення інтер’єру кімнат. При виборі саме персикового відтінку відкривається широкий простір для експериментів з колірною палітрою.

Дуже ніжно сприймаються легкі персикові тони. У світло-персиковий інтер’єрі вас ніби обволікає ласкою. Тому м’які відтінки добре підходять для оформлення спальні кімнати та кімнати відпочинку.

Персиковий колір в інтер’єрі спальні

Насичений або соковитий персиковий колір асоціюється з жіночністю, з почуттям насолоди.

А більш спокійний відтінок заспокоює, заколисує і розслабляє.

Якщо ви створюєте інтер’єр спальної кімнати в персиковому кольорі, то подбайте, щоб він був солирующим, особливо якщо він не є насиченим.

Так як в сусідстві з іншими яскравими квітами він буде трохи губитися і втратить свої м’які і ніжні нотки. Звичайно, такі варіанти теж прийнятні, якщо ви хочете внести в обстановку деяку екстравагантність і родзинку.

А зробивши його головним, провідним, ви поринете свою спальню в романтичну атмосферу, оповиту ніжністю і затишком.

Як розбавляючих акцентів, можна використовувати бежеву меблі і подушки, темно-зелені фіранки, червоне покривало і темно-коричневі табуретки.

Милою і легкої буде виглядати ваша спальня, виконана в ніжному персиковий колір у поєднанні з бежевим і білим. Це додасть інтер’єру свіжості і легкості.

Відмінним рішенням буде зробити стеля у такий же персикової композиції, що і весь інтер’єр – поєднання персикового і білого. Розбавте це зеленим і жовтим кольорами, і ваша спальня наповниться чудесної і затишною атмосферою.

Персиковий колір в інтер’єрі вітальні

Облаштовуючи свою вітальню в персиковому кольорі, можна чудово розгулятися, використовуючи всілякі поєднання. Звичайно, можете зробити інтер’єр просто м’яким і спокійним.

Або додати трохи більш насичених відтінків в якості декору.

Або ж перетворіть свою вітальню кімнату в яскравий і соковитий «куточок» блаженства. Такий інтер’єр наповнить вас радістю, захопленням і сонячним настроєм.

Глибокий чорний колір у вітальні прекрасно поєднується з деревом. Саме дерево має коричнево-оранжевий відтінок і є бездоганним доповненням до персикового інтер’єру. Це стильно, гарно, природно і дуже затишно.

Персиковий інтер’єр вітальні може бути злегка наближений до помаранчевого, така обстановка асоціюється зі Сходом і виглядає так, ніби промені сонця торкнулися кімнати.

Додайте вашу персикову вітальню штори оливкового відтінку, і ви отримаєте легкий і привабливий інтер’єр.

У такому інтер’єрі персиковий колір не є солирующим.

Але так як до нього додано спокійні кольори – «сусіди», а саме: блідо-оливковий і неяскравий коричневий, персиковий не втрачається на їх фоні, і не втрачає своєї привабливості і м’якості.

Персиковий колір в інтер’єрі кухні

Так як персиковий – це фруктовий колір, то використання його на кухні, робить інтер’єр «смачним» і «апетитним». Особливо виправдане таке оформлення кухні, якщо вона має невелику площу, тоді персиковий колір візуально збільшить простір. Ви можете зробити всю кухню персикового відтінку, включаючи і меблі гарнітур і фіранки і стіни і підлогу. У такому варіанті краще пограти з колірними переходами, щоб все не зливалося в одну суцільну пляму. Чим хороші персикові кухні, це тим, що сюди підходять будь-які матеріали: і дерево, пластик, скло, і так далі. Також тут можна вибудовувати будь-якої стильової дизайн, персиковий колір скрізь буде відмінно виглядати.

Можна зробити персиковим тільки один акцент, наприклад, одну стінку, це цікаве і сміливе рішення.

Персиковий колір в інтер’єрі ванної кімнати

В інтер’єрі ванної персиковий колір зустрічається досить часто. Це обумовлено його практичністю і натуральністю. Враховуючи, що цей колір є природним, його часто застосовують в сучасних матеріалах. До того ж зручно використовувати персиковий колір у ванних тому, що він здатний візуально розсунути стіни приміщення, тим самим створюючи ілюзію простору, якого зазвичай не вистачає ванних кімнат.

Інтер’єр в персиковому кольорі наповнить ваш будинок затишком, теплом і радістю.

Теги: Кольори в інтер’єрі