Піч булерьян Pyrotron Кантрі огляд!!!!

12-16-2019
Картинки по запросу Піч булерьян Pyrotron Кантрі огляд!!!!

Піч RUD Pyrotron Кантрі – це унікальна по своїй конструкції опалювальна піч класу булерьян, яка відрізняється підвищеною економічністю і потужністю, порівняно з аналогами. В асортименті інтернет – магазину є печі булер’ян RUD з варильною плитою і класичні образи. Технічні дані та інструкція розміщені в закладках . Додатково можна замовити дверцята зі склом, декоративну накладку і підставку для печі. Перед тим, як купити піч Bullerjan, варто ретельно вивчити ринок. Моделі різняться по товщині сталі, ціною, дизайні, конструкторських особливостей. Опалювальні печі конвекційні Rud тип 02 відрізняються унікальною системою допалювання топкових газів під назвою , через який повітря проникає в канал подачі, а звідти в другу камеру. Також хочемо вам порекомендувати https://dymari.kiev.ua/pechi-kamin/buleriany

Система довела свою ефективність – печі Bullerjan працюю на одній закладці до 8 – 10 годин. Розробка компанії Rud захищена авторським правом, а печі булер’ян мають європейський сертифікат якості. Печі Bullerjan Руд експортуються в країни ЄС, Ізраїль. Завдяки системі допалювання , печі мають підвищену потужність в порівнянні з аналогами. На підприємстві Руд Экзост Систем використовується високоточне обладнання, професійна зварювання, метод холодного згинання. Метод холодного згинання дозволяє створити ідеально гладкі труби, які не прогорять і прослужать довгі роки. Ціна на Bullerjan залежить від комплектації. Звичайну піч можна укомплектувати кожухом і підставкою, а також дверцятами зі склом. Дизайн конвекційних печей Руд заслуговує особливої уваги. Дерев’яна ручка з ясена на дверцятах запобігає перегріву, система обдування скла – не дає утворитися кіптяви, а стильні аксесуари – підставка і кожух, надають печі привабливості.

Імпортні барвники виробництва Греція зберігають зовнішній вигляд печі довгий час. Дуже стильно виглядають знімні панелі, пофарбовані “крокодилової” фарбою в чорний, червоний або коричневий кольори. Купити bullerjan від торгової марки Rud – означає придбати якісне обладнання, яке буде працювати довгі роки. Насолоджуйтеся теплом в довгі зимові вечори разом з піччю Bullerjan Rud. Ціна Bullerjan на сайті інтернет – магазину Вогнище відповідає ціні виробника. У нас діє гнучка система знижок. Додаткові характеристики печей на твердому паливі. Об’єм опалювального приміщення, м3400м3Зольный ящик. Система допалювання топкових газів На якому паливі працює піч. Зворотна доставка товарів здійснюється за домовленістю.