З’єднувальні сталеві кільця зазвичай коштують набагато дорожче, ніж пруток, з якого їх роблять. У зв’язку з цим з метою економії, такі вироби краще виготовляти своїми руками. Для цього буде потрібно нескладний верстаток»кольцегиб”.

Матеріали:

  • смуга 50 мм;
  • труба 50 мм;
  • труба 32 мм;
  • кругляк 20 мм;
  • гайки м8 – 2 шт.

Процес виготовлення верстата

Нам буде потрібно смуга і труба діаметром 50 мм довжиною по 25-30 см. Їх потрібно скласти разом вирівнявши по торцях, і зварити.

Далі відпилюємо трубку 32 мм і кругляк 20 мм довжиною по 40 см.на один край кругляка приварюється гайка м8, а на другий під прямим кутом відрізок такого ж прута.

До невеликого відрізку смуги приварюємо гайку м8. Потім знаходимо на ділянці забетонований стовп або окремо його вкопуємо, і приварюємо до нього першу і останню заготовки як на фото. Між ними потрібно дотримати прямий кут. Причому смуга з гайкою повинна бути трохи нижче центру труби.

Тепер поміщаємо в приварену трубу раніше підготовлену заготовку з трубки 32 мм.беремо пруток 4-8 мм, і закручуємо на його кінці гачок. Після цього пропускаємо прут через гайку на верстаті, і підчіплюємо ручкою з кругляка.

Захопивши пруток, накручує його на внутрішню трубку виток до витка.

Після цього отримана пружина розрізається уздовж болгарки.

Для надійності їх кінці можна зварити.

Дивіться відео