Це виявилася довга історія з сумними моментами, але щасливим кінцем. 5 березня 2020 року були оголошені підсумки конкурсу рецептів національних страв «зі світу за… Рецептом», спонсором конкурсу була фірма vitek. Я посіла друге призове місце і виграла чудовий і дуже бажаний приз гриль-прес vitek vt-2634 r.

мій довгоочікуваний червоний чемоданчик

Вже потираючи ручки і смакуючи перший смачний стейк на новому грилі, я стала чекати отримання посилки. Відправка посилки поштою росії і її отримання довелося на час ізоляції, тому чекати довелося довго. І ось 27 квітня, замовивши доставку до будинку, я отримала довгоочікувану посилочку.

моя печалька-зламане кріплення верхньої частини гриля

Розпакувала посилку… І на очі навернулися сльози — зламано кріплення верхнього тена. Довга дорога не пройшла даром для мого гриля. Посумувавши трохи, я написала листа куратору конкурсу ользі (maxnokia), не з претензією, а просто «поплакатися» і поскаржитися на невезіння. На цьому я перестала думати про цю неприємність.

Яке ж було моє приємне здивування, коли ольга (maxnokia) 18 червня написала мені, що спонсор конкурсу фірма vitek відправив мені новий гриль-прес vitek vt-2634 r.

ура! мій приз доїхав в цілості й схоронності!

Цього разу обійшлося без поломки. Кур’єр транспортної компанії доставив мені гриль прямо додому. Все в цілості й схоронності.

Величезне спасибі олечке (maxnokia) за участь і спонсоруvitek за розуміння ситуації. Дуже зворушило людське ставлення до конкретної людини в конкретній ситуації.