В оформленні невеликого заміського будиночка в Іспанії відбилася вся яскравість блакитного неба з білими хмарами, самобутня природа і абсолютно неповторний клімат. Використання природних матеріалів – дерева і каменю, дозволило створити зовнішній образ домоволодіння, який гармонійно вписується в навколишнє середовище, але при цьому виділяється на загальному тлі яскравим колоритом. Білосніжні стіни і яскраво-синє забарвлення віконних і дверних прорізів стали відображенням не тільки іспанського неба, але і моря з пінними баранчиками хвиль. Для такого спекотного клімату відчуття прохолоди, яке виходить від біло-блакитного фасаду будиночка, став ковтком свіжого повітря, натхненням і заряд бадьорості для кожного, хто підходить до дачного будинку.

Відкрита тераса, розташована біля ганку головного входу стала притулком відразу для двох зон відпочинку – кутовий під навісом і представленої двома плетеними кріслами під відкритим небом. Ділянку прибудинкової території являє собою досить кам’янисту поверхню, в якій між тим благополучно ростуть зелені рослини, що створюють відмінний фон для ландшафтного дизайну заміського ділянки.

Зручні садові крісла з м’якою підкладкою дозволяють з комфортом розташуватися для відпочинку, бесід або прийняття повітряних ванн. Їх легкі конструкції дозволяють меблів володіти достатньою мобільністю – у разі негоди крісла можна легко занести під навіс.

Під невеликим навісом розташувалася їдальня зона, представлена місцями для сидіння кутовий модифікації і скромним обіднім столом. Що може бути краще сімейної трапези на свіжому повітрі з видом на океан?

З торця будинку розташувалася ще одна обідня зона на дерев’яній терасі під великим навісом. Дерев’яна складная меблі не тільки дуже зручна в експлуатації, але і мобільна з точки зору транспортування. З цього місця на терасі також відмінно проглядається не тільки ділянку дачного будиночка, обгороджений невисокою кам’яною огорожею, але і місцеві пейзажі, в тому числі і океан.

Заглянемо всередину іспанського заміського будиночка і ознайомимося з його скромною, але яскравим і самобутнім інтер’єром. Досить просторе приміщення, хоч і з невисокими стелями, виконує функції вітальні, кухні і їдальні. Поєднання білосніжного обробки дерев’яних поверхонь та яскравих вкраплень блакитних віконних рам дозволило створити домашню, затишну атмосферу, наповнену комфортом і теплом.

Невеликою висотою приміщення з традиційними для середземноморського стилю дерев’яними стельовими балками, продиктований відмова від використання верхнього ярусу кухонних шаф на користь білосніжних відкритих полиць. Кутова компонування кухонного гарнітура дозволила розмістити необхідну кількість робочих поверхонь, систем зберігання та побутових приладів для комфортного здійснення всіх робочих процесів кухонного простору. Продовження стільниці виступає півострова дозволило створити невелику зону для коротких трапез, доповненої оригінальними табуретами з м’якими сидіннями.

М’яка зона гостинного сегмента представлена містким місцем для сидіння з м’якими підкладками, всередині яких криються системи зберігання. Безліч подушок дозволяє не тільки з комфортом розміститися для бесід, але і може скласти спальне місце в разі необхідності.

В Іспанії досить жаркий клімат, але і прохолодні або дощові дні трапляються періодично. Для такої погоди обладнаний тут же камін-піч буде не тільки декоративним елементом інтер’єру, зберігає самобутність середземноморського кантрі, але і ефективний спосіб для зігріву і висушування приміщення і його домочадців.

Теги: Дизайн-проект