Роздумуєте над тим як поєднувати елементи кантрі з сучасними предметами інтер’єру? Як наситити квартиру милими серцю дрібничками і при цьому не захламить її? Як облаштувати житло з комфортом, врахувати модні тенденції, але прогнути їх під свій смак? Подивіться, як це вийшло у власників однієї лондонської квартири спільно з дизайнером. Вельми еклектичний інтер’єр заворожує індивідуальністю, притягаючи теплом і затишком сучасного житла, обладнаного з великим комфортом. Почнемо наш огляд з найбільшою і центральної кімнати англійських квартир, що поєднує функції вітальні, їдальні і кухні.

Очевидно, що для еклектичного інтер’єру, насиченого різноманітними предметами меблів та різноманітним декором, ідеальним фоном будуть білосніжні стіни і підлогове покриття теплого відтінку деревини. У просторому приміщенні відкрита планування трьох функціональних зон допомагає зберегти відчуття простору і свободи, здійснювати безперешкодне переміщення. Зону вітальні виділяє кутовий диван з одного боку і телевізор з іншого. Функціональний сегмент їдальні розташований у еркері і має досить умовне зонування – тільки за допомогою обідньої групи. Зона кухні знаходиться в деякому заглибленні приміщення і обгороджена нижнім рядом кухонних шаф.

Кантрі-елементи в сучасному інтер’єрі займають одне з ключових місць. Наприклад, великий овальний стіл і невеликі табурети-пеньки, вирізані з колод, виглядають досить органічно в білосніжній зоні їдальні. У вітальні зоні кантрі-тематику продовжує оригінальне виконання журнального столика з щербатого дерев’яною стільницею і нарочито необробленими краями.

Декору в лондонській квартирі приділяється особлива увага – невеликі скульптури, художні твори і фото в рамках господарів апартаментів розміщені буквально всюди. Те ж стосується і текстильного оформлення – яскраві диванні подушки, покривала ручної роботи, килимові покриття у вигляді імітації звіриних шкур.

Кухонна зона не тільки частково відокремлена від загального простору кімнати, але і має індивідуальну обробку. Світле виконання кухонного гарнітура сприяє створенню легкої та свіжої атмосфери, не кажучи вже про візуальне розширення простору.

П-подібне планування кухонних систем зберігання, побутової техніки і робочих поверхонь відмінно підходить для компактного облаштування зони, в якій немає необхідності розміщення обідньої групи. Відсутність верхнього ярусу кухонних шафок дозволило створити більш легкий спосіб сегмента для приготування їжі. Шафка під замаскована лише витяжка над плитою.

Відкрита полиця по периметру кухонної зони – не тільки можливість розмістити колекцію сімейних фото, але і поверхня для монтажу вбудованої підсвічування. Очевидно, що для робочих поверхонь світла від підвісного світильника буде недостатньо і підсвічування необхідна для нормального виконання кухонних процесів.

Для кого-то кухонна мийка, розташована біля вікна – межа мрій, ну а у деяких англійців патріотизм бере гору і в підсумку мити посуд можна, поглядаючи на портрет королеви.

Далі перейдемо до особистих кімнатах і розглянемо інтер’єр однієї зі спалень. Непроста геометрія приміщення диктує особливості обробки. Не дивно, що білий колір оформлення поверхонь був обраний в якості основного. Враховуючи любов господарів квартири до еклектики, використання речей зроблених своїми руками, старовинними предметами інтер’єру або виконаними із застосуванням деталей, виконували раніше інші функції – не дивно, що акцентів у цьому приміщенні для сну і відпочинку достатньо. Яскравий текстиль, строкаті орнаменти, незвичайна лава, оригінальні освітлювальні прилади – все в цій спальні працює на створення унікального, цікавого і неповторного образу.

Безумовно, логічніше облаштувати кімнату, в якій так багато літератури книжковим стелажем, але складені хаотичною стопкою книги самі по собі можуть служити родзинкою інтер’єру, виступаючи в ролі арт-об’єкта.

Друга спальня оформлена в більш спокійних тонах із застосуванням прохолодною палітри. Але і ця кімната не позбавлена цікавих предметів інтер’єру, унікального декору і оригінального текстилю. Безумовно, центральним елементом дизайну спальні є ліжко – м’яке узголів’я приємного бірюзового кольору створює піднесений настрій всього інтер’єру. А текстильне оформлення спального місця з використанням цього ж відтінку, ефектно завершує образ фокусної центру кімнати.

І знову білосніжна палітра для обробки стін стала виграшним варіантом оформлення кімнати – невелике за квадратуру приміщення потребувало у візуальному розширенні, а незвичайного настінного декору був потрібен ідеальний фон.

Легкий дотик бірюзово-блакитний панелі присутня і в настінному декорі, в оформленні невисокого прикроватного столика і навіть в килимовому покритті. Привабливою родзинкою інтер’єру спальні став ансамбль з додаткових предметів меблювання – різьблене місце для сидіння і рама для дзеркала, виконані в одній манері декору, виглядають ефектно, привертають увагу і є прикрасою дизайну приміщення.

Завершують образ невеликий за розмірами, але цікавою з точки зору дизайну, спальні підвісний світильник з паперовим плафоном в східному стилі і незвичайний настінний декор.

Ванна кімната в англійській квартирі є прохідним приміщенням, в яке можна потрапити як з однієї зі спалень, так і з простору передпокою. Все в цьому утилітарному приміщенні нетривіально, цікаво і унікально – від розташування сантехніки до колірних рішень.

Незвичайний для ванної кімнати шоколадний колір стін може дозволити собі, мабуть, тільки приміщення досить великих розмірів. Приємний природний відтінок став відмінним фоном не тільки для білосніжною сантехніки, але і оригінального декору.

Навіть в просторі ванної кімнати господарі квартири, спільно з дизайнером, не упускають можливості привнести еклектику в інтер’єр, наситивши його кантрі-елементами, оригінальними декоративними штучками і, звичайно ж, функціональними предметами.

Теги: Дизайн-проект