Самохідний штабелер та інші види укладальників

Самохідні штабелери та інші підйомники в екб для легких вантажів є популярними і недорогими альтернативами більш важкого підйомного обладнання, наприклад вилковим навантажувачам. Штабелери можуть бути з ручним або електричним приводом і мати різну продуктивність і технічні характеристики. Ручні варіанти вимагають мінімального обслуговування та догляду, а електричні варіанти забезпечують легку маневреність, а також підйом і опускання матеріалів. Компанія https://advanta-ekb.ru має довгу історію надання своїм клієнтам рішень з транспортування матеріалів у вигляді штабелеукладачів різних типів за прийнятними цінами. Деякі з різних типів штабелеукладачів, які ми несемо, перераховані нижче.

  • самохідні штабелери-високопродуктивні штабелери з повним приводом забезпечують маневреність і універсальність. Підвищена висота може досягати 150 дюймів і зазвичай зустрічається на складах, вантажно-розвантажувальних доках, легких складальних виробничих цехах, в торгових залах та інших місцях.
  • ручні штабелери-ідеально підходять для використання з малою і середньою ємністю. Мінімальне обслуговування і простота експлуатації. Ідеально підходить для використання на різних робочих станціях і робочих місцях. Піднімається на максимальну висоту близько 80 дюймів.
  • електричні штабелеукладачі-ідеально підходять для багатолюдних і компактних робочих місць. Цей штабелер призначений для щоденного підйому важких вантажів. Доступні як портативні, так і стаціонарні пристрої.
  • штабелери з батарейним живленням-ідеально підходять для роботи з малою і середньою ємністю. Акумулятор швидкого підключення.
  • штабелери з противагою-для застосувань, в яких не підходять зовнішні опори для перестановки. Має регульовані вила і вантажопідйомність до 1100 фунтів.
  • портальні штабелери-ідеально підходять для роботи з піддонами середньої вантажопідйомності. Вантажопідйомність до 2000 фунтів з регульованими вилками.
  • підйомні штабелери-більше прості у використанні і більш економічні, ніж звичайні вилочні навантажувачі, штабелери для піддонів ідеально підходять для обслуговування стелажів для піддонів. Вила можна регулювати, вони можуть бути різної вантажопідйомності і збільшеної висоти для задоволення ваших потреб.
  • робочі позиціонери-робочі позиціонери працюють як переносні підйомні столи. Забезпечує можливість штабелювання звичайного штабелеукладача з можливістю транспортування матеріалів в різні місця.