Пилосос-сейф

Найпростіший і бюджетний варіант, використовувати старий мішковий пилосос. У мішечок для збору пилу можна прибрати гроші і цінності і ніхто не здогадається шукати їх там.

Не варто вибирати для цих цілей дорогу техніку, злодії захочуть прихопити її з собою, а ось на старий пилосос, який припадає пилом в кутку ніхто навіть уваги не зверне.

Консерви з сюрпризом

Підійде людям, які зберігають багато банок з консервацією. Зовні банку нічим не буде відрізнятися від інших. Краще її поставити вглиб шафки. Виготовлення зажадає підготовки, але обійдеться практично безкоштовно. Потрібна банку консервів (наприклад, горошок або кукурудза), скляна банка меншого розміру з гвинтовою кришкою.

  1. акуратно зрізається верхня частина консервної банки (під швом запаювання).
  2. вміст перекладається в інший посуд.
  3. банку потрібно ретельно помити.
  4. кришки скляної та консервної банок склеюються між собою.
  5. закрити скляну банку.
  6. далі готуємо розчин гіпсу (приблизно 1: 1) і заливаємо в консервну банку приблизно до середини.
  7. акуратно вставляємо туди скляну банку. На вигляд має бути непомітно, що консервна банка була розрізана.
  8. зверху потрібно покласти що-небудь важке і залишити так на пару годин.

У сидінні стільця

Під сидушкою є невеликий простір, його можна використовувати як схованку, трохи модернізувавши стілець. Для цього виготовляється знімне або підйомне сидіння на стільці або табуретці, фіксується замком-засувкою. Ніхто не стане розбирати табурет і знімати накладку. Цей спосіб хороший своєю очевидністю-все геніальне просто!

Фальшива розетка

Такий схованку доведеться передбачити ще на стадії ремонту. Для цього з фанери можна сколотити невеликий ящик і вставити його в отвір в стіні. Зовні прикрутити накладку для розетки.

Отвір для схованки має бути на такому ж рівні, як всі інші розетки в квартирі. На період довгої відсутності краще в” розетку ” вставляти побутові прилади. Так буде виглядати ще правдоподібніше.

У ручці швабри або рейлінгах

Розкрутити швабру, вкласти туди пакетик з цінностями і закріпити його. Швабру скрутити назад. Також з рейлінгами. Щоб цінності випадково не завалилися занадто далеко, можна обмежити простір за допомогою винної пробки.

Кімнатні рослини

Для цього необхідний невибагливий квітка. Його потрібно розібрати і залишити тільки виступаючу із землі частина. Схованка буде розташовуватися в нижній частині горщика. Потрібно підібрати пластиковий контейнер за розміром. До його кришці прикріплюється квітка і підсипається земля. Повинно вийти дуже правдоподібно.

Ніжки столу або стільця

Тут є два варіанти. Найнадійніший-викрутити ніжку з стільниці, просвердлити в ній отвір і покласти туди згорнуті трубочкою гроші, ланцюжки, колечка. Можна такее просвердлити нижню частину ніжки, але тут ймовірність виявлення вище, тк підняти стіл набагато швидше і простіше.

Ящики в шафі

Можна витягнути ящики з гарнітура або шафи і до її задньої сторони на пластир або скотч приклеїти невеликий пакетик з цінностями. На вигляд буде абсолютно непомітно, а вам просто реалізувати.

Штори

Нижній край штор зазвичай підгинається. Якщо загин досить широкий, можна розпороти з країв і покласти туди купюри. Коштовності будуть занадто важкими для такого схованки і край буде негарно провисати. Також можна заховати що-небудь в порожнистий карниз для штор.

Стельові прикраси

Дуже оригінальний спосіб. Потрібно покласти в невелику баночку, зверху запінити монтажною піною. Після висихання приклеїти до стелі в якості декору. Як варіант, зробити з піни штучне осине гніздо на лоджії.

На закінчення хочеться сказати, краще зробити кілька схованок. Не варто зберігати всі цінності в одному місці. Можна навіть зробити більш прості схованки і для відводу очей покласти туди трохи грошей. Так більше шансів, що злодії не почнуть шукати більш ретельно.