Шпалери з шовкографією — це остання і найбільша тенденція в світі оздоблення стін. Такий спосіб декорування поверхні надає будь-якій кімнаті вишуканий, шикарний вид, завершуючи гламурний дизайн. Коли ви намагаєтеся створити розкішний стиль у своїх життєвих просторах, то розгляньте шовкові шпалери, так як точно не будете розчаровані.

Шпалери-шовкографія для стін: минуле і сьогодення

Шовкографія датуються сотнями років, але живучи в ті далекі часи люди не знали, що вона існує, якщо не належали до верхівки суспільства. Від Китаю до Франції дворянство прикрашало свої інтер’єри шовковими настінними покриттями, які символізували їх панування і престиж. Це була ознака розкоші, який став стандартом елегантною життя. Шпалери, які змальовували квіти, птахів і метеликів, які згодом стали залучати багатий європейський комерційний клас 18-го і 19-го століть, підкреслюючи розкішний стиль. На щастя, сьогодні вам не потрібно володіти маєтками і мати шляхетне народження, щоб прикрасити будинок шпалерами з шовкографією, так як їх можна просто замовити онлайн або придбати в спеціалізованому магазині! Легко отримати видатний вигляд стіни від шовку, тим більше, що вам в даний час не потрібно платити стільки, скільки королівські сім’ї сотні років тому.

Що потрібно знати?

Шпалери з шовкографією привабливі, але, як і будь-які тканинні поверхні вони потребують особливої турботи та уваги. Їх небагато складніше підтримувати, ніж звичайний продукт, але вони набагато перевершують будь-який інший варіант зі своєю вражаючою красою. Тип даної обробки стін популярний безліччю причин. Домовласники люблять, як шовк відображає світло і тонко освітлює кімнату. Ніякі інші оздоблювальні матеріали для стін не можуть конкурувати з ним! Крім того, вам не треба задовольнятися обмеженим вибором, так як у відповідності зі стилем приміщення є ряд дизайну і візерунків шпалер з шовкографією.

Де повісити шпалери з шовкографією?

Якщо ви повісите шпалери з фактичної тканини, переконайтеся, що вони не будуть знаходитися поряд з джерелами вологи. Шовкові шпалери виглядають прекрасно на стіні з акцентом в спальні або в величною їдальні, але не призначені для ванної кімнати та кухні. Якщо вам потрібен м’який, шовковистий вигляд в інших житлових приміщеннях, то досягти цього можна завдяки вініловому продукту. Ви можете легко протирати такі потертості, і матеріал набагато краще витримувати вологу.

Шпалери шовкографія: фото оздоблення ручної роботи

Існує маса компаній, які вже протягом багатьох років пропонують шпалери з шовкографією ручної роботи в традиційній китайській технології. Щоб оволодіти мистецтвом, традиції якого сягають давнини, потрібно не менше трьох років підготовки. Процес вимагає високих художніх навичок і займає багато часу. Саме створення шпалер на основі шовку можна сміливо віднести до світу моди з індивідуально замовленими малюнками.

Найбільш популярні малюнки та візерунки

Насамперед, шпалери з шовкографією — це рослинні і тваринні теми, що викликають колишню пишність Імперського Забороненого Міста. Багато натхнення, взятого зі світу природи, прикрашене шпалерами з колекції Азії. Такі види обробки уособлюють японську естетику, вважається найскладнішою з далекосхідних стилів. В даний час західні дизайнери інтер’єру заново відкрили всю привабливість шпалер з шовкографією. Vogue, Elle Decor, House —красиві і традиційні журнали наповнені шовковими шпалерами в ряді дизайнерських інтер’єрів, а тепер ці проекти прикрашають велика кількість 5-зіркових ресторанів, бутик-готелів і приватних резиденцій у Великобританії, Франції та США.

Шовкографія шпалери: каталог фото красивих інтер’єрів

Інтер’єри, прикрашені шпалерами з шовкографією, мають особливу чарівність. Вони надають приміщенню не тільки стилізовані квіткові й тваринні мотиви в ретро оформленні. Шовкова тканина з характерним блиском також тонко і елегантно висвітлює інтер’єр. Це викликає атмосферу старої елегантності. Шовк розкриває точні деталі малюнків, зображених на ньому. Тому чітко видно навіть делікатні візерунки, характеризуючись приголомшливим ефектом.Сучасні шпалери з шовкографією підкреслюють характерну поєднання традицій та інновацій, зіткнення східних візерунків, мотивів з європейським смаком і відчуттям стилю.

Шпалери з шовкографією на стіні — це простий спосіб швидкого і вражаючого перетворення інтер’єру. Шпалери можуть бути стриманим фоном або домінуючим прикрасою. Другий варіант — покриття тільки для однієї стіни, щоб не переборщити. Перевірте, який ефект забезпечують добре вибрані шпалери з шовкографією завдяки представленим фото. Сьогодні не потрібно нікого переконувати в перевагах шпалер на основі шовку, так як вони чудово прикрашають стіни, облагороджуючи весь інтер’єр і надаючи йому особливий стиль.

Теги: Шпалери