Скільки коштує будівництво будинку. Витрати

Розраховував побудувати будинок на гроші, виручені від продажу квартири. Склав приблизний кошторис на будівництво, у міру поглиблення в тему будівництва редагував її, але все одно не вписався на 10-15% , тому чистова обробка йде досі. Меблі в кошторис не увійшла.

Квартиру продав за 1 050 000 р , землю купив за 70 000 р , весь залишок витратив на будинок. По ходу будівництва довелося додати ще 50 000 р . Решту ремонту робив вже з додаткових коштів, які заробив пізніше.

Опалення у мене тільки електричне. У снт газу немає, та й окупається він лише в тому випадку, якщо відразу купуєш будинок, де вже все підведено.

/gaz/

Як я підключала газ в приватному будинку після реконструкції

Я розраховував жити в будинку постійно, так як після продажу квартири інших варіантів у мене просто не було. Але під час будівництва я познайомився з дівчиною і в підсумку зиму жив у неї в квартирі, а в будинку тільки підтримував температуру близько +15 °c. У мене стоїть двухтарифний лічильник електроенергії, тому я купив програмовані обігрівачі і налаштував їх так, щоб вночі вони працювали на 100%, а вдень — на 50%, і чим тепліше ставало на вулиці, тим рідше я їх включав. Гріючий кабель для водопровідної труби зі свердловини теж працював за таймером — по 30 хвилин раз в три години.

У підсумку за січень 2019 року рахунок за електроенергію мені прийшов десь на 2 тисячі рублів. А цієї теплої зими я платив взагалі не більше півтори тисячі на місяць, хоча при будівництві розраховував, що на електрику буде йти п’ять-шість тисяч.

Будинок не реєстрував. В оформленні по дачній амністії мені відмовили, тому що будинок стоїть на землях сільгосппризначення. Це можна зробити тільки через суд. Поки йде процес оформлення в бті.

Скільки потрібно грошей, щоб побудувати будинок з піноблоків. “так неможливо побудувати будинок з газобетону менше ніж за мільйон рублів» чи так це? детальна кошторис моєї будівництва

Зустрів знайомого і він став мені доводити, що 100 квадратів мінімум 2-3 мільйони рублів.

Добрий день, шановні читачі!

Найбільше люблю посперечатися з диванними будівельниками, або працівниками міні контор, де до всього роблять невелику націночку відсотків в 200.

Ось і вчора зустрів в будівельному магазині однокласника, не бачилися років 15 приблизно, з того часу як став жити за містом.

Він працює в компанії, яка займається бутильованою водою, на машині її возять, ми самі в офіс подібну замовляємо, живе в квартирі в місті, це я до того, що з будівництвом він знайомий на рівні обивателя.

Розмовляли довго поки розмова не зайшла про будівництво, і він вирішив зі мною посперечатися.

Розмову переказувати не буду, а наведу цифри витрат на будівництво коробки одноповерхового будинку площею 100 м2.

Фундамент мзлф, стіни-газобетон, дах – металочерепиця.

Також наведу терміни.

Фундамент:

Роботи по виїмці родючого грунту і риття траншей – 6 годин, вартість 10 400 рублів.

Пристрій подушки з щебеню і засипка піску, з пошарової трамбуванням – 3 дні ( працювали 3 людини) якщо робити одному, то може піти до 7 днів.

Вартість матеріалів:

Геотекстиль 250-й – 5 800 рублів.

Щебінь різних фракцій 2 машин (20/40 і 10/20) дрібний засипаний поверх для зручності укладання утеплювача. Вартість 24 000 рублів.

Пісок-2 машини. Вартість-10 000 рублів.

Оренда віброплити-1 800 рублів.

У моєму випадку ще робота двох осіб – 4 500 рублів.

Утеплювач: я купував утеплювач під всю площу, і під вимощення.

Для фундаменту брав пінополіуретан, а для вимощення звичайний пінопласт – вартість матеріалів – 32 000 рублів.

Робота-2 дні.

Арматурний каркас.

Арматура і в’язальна-25 000 рублів.

Нарізка арматури і пристрій металокаркасу – 4 дні.

Пристрій опалубки.

Я використовував дошки товщиною 25 мм, можна використовувати і 40 мм, низ був скручений на шпильках, верх стягнутий на дошках.

Всередині все закрито плівкою, обсяг бетону необхідного для фундаменту-8 кубів.

Вартість матеріалів-дошка і саморозвитку 12 500 рублів. Шпилька і кріплення 3 500 рублів.

Робота у мене зайняла 4 дні ( із залученням двох осіб) вартість 7 500 рублів.

Заливка бетону.

Бетон м 22,5 8,5 м3 – двома машинами+ труба вартість – 34 000 рублів.

Для заливки залучив 3 чоловік-вартість роботи 5 000 рублів.

Потім поки фундамент набирав міцність, я засипав всередину 4 камаза піску – вартість 20 000 рублів , одночасно зробив відсипання для вимощення. На все пішло 2,5 тижні, термін був обумовлений фундаментом, тому робив не поспішаючи.

Демонтаж опалубки-2 дні.

Цоколь.

Скільки коштує будівництво будинку з газобетону. Газоблоки

Газобетон відноситься до пористих матеріалів автоклавного твердіння. Виготовляється виключно в заводських умовах, при обробці компонентного складу в печах при температурі 180 °с і під тиском 14 атмосфер. Вартість 1 куб. М газоблоків становить приблизно 3100-6000 руб.в залежності від розміру, марки і конфігурації. Для капітальних стін використовуються блоки 625х250х (300,375,400) мм, для зведення перегородок – з товщиною 100-150 мм.

Матеріал відносно легкий (питома вага блоку становить близько 300 кг/куб. (марка d300) – 600 кг/куб. (марка d600), тому зведення важкого фундаменту не потрібно. Це істотно знижує собівартість, так як витрати на закладку підстави становлять не менше 30% від загальної вартості. Оптимальним варіантом стане пристрій пальово-ростверкового фундаменту . Без облаштування підвалу і цокольного поверху зведення підстави буде коштувати близько 4 000 руб. За кв. М.

Вироблений в жорстких умовах виробничого контролю якості газобетон має чітку геометрію з мінімальними відхиленнями (не більше +/- 1 мм). Отже, зменшується витрата клею для кладки. Залежно від специфіки, вартість 1 кг суміші усереднено складає 250-400 руб. На 1 кв. М кладки витрачається близько 1,5 кг клею.

Що стосується утеплення будинку, то тут необхідно враховувати товщину і щільність блоків, якість виконаної кладки, а також кліматичні умови конкретної місцевості зі співвідношенням до показника опору теплопередачі стін будівлі.

Скільки ж коштує будинок з газобетону? вартість кладки газобетонних блоків починається від 1800 руб./куб. М. Ціна зведення коробки з газобетонних блоків – від 18000 руб./кв. М., а будівництво будинку під ключ з автоклавного бетону складе від 30 000 руб./кв. М.

Будівництво справа не проста, витратна і тим радісніше, коли підходить вона до свого кінця ) особливо добре коли кінець радує і не доріг)

Вирішили ми як то побудувати будинок, невеликий такий, щоб не дорогий і зручний. Раз невеликий і зручний, значить і не сильно дорогий, інакше розповідь починався зі слів “шикарний і величезний”

Будувався будинок в іркутську, в марково (це знають) , ділянка був практично рівний

Ось з таким видом на поле і ліс

Відразу скажу, що є невеликий фільм з будівництва, де є всі етапи, це для тих хто людит в видосики позалипать

Ну власне за час будівництва , а вона у нас не перша, дізнаємося де можна економити, а де ні

1. Розміри будинку, найкращий розмір кратний 6 і 4, бо ліс ділової таких розмірів найчастіше і зустрічається. Ідеальний будинок 6 на 8, 6 на 10, і так далі

2. Фундамент. Наприклад палі самому лити не буде не скільки дешевше, отримаєте купу не корисного матеріалу на залишку. Якщо бити, то ось така установка будинку не варто. Фундамент краще у спеціалізованої компанії замовити, тут же і гарантія. Самому ніяк

3. Брус-у нас з нього найдешевші будинки виходять в іркутську. Ліси багато , що то після китайців залишається, цілком можна на будівництві використовувати. Каркас з обробкою ніяк не виходить дешевше ніж брус, камінь тим більше

4. Обв’язку теж з бруса, ростверк з бетону ні скільки не буде краще працювати і за терміном і по експлуатації ніж подвійна обв’язка з бруса.

5. Ніколи не замовляйте ліс, самі їдьте і вибирайте на ринку, такого напхають. При завантаженні кожен брус дивіться, потім або викинете або обрізати доведеться. Є криві бруси, які нікуди взагалі не подіти .

6. Стіни треба страгать і зовні всередині, за ціною по роботі – це копійки, а ось наслідки на 100 к. Не зриганий фасад (навіть якщо ви його потім обійдете) покриється синявою і зафарбувати потім його буде дуже складно, при роботі пилки залишаються нерівності в які заповнюються вологою і грибами ) пліснявами) а при фарбуванні і обробці антисептиком піде матеріалу в кілька разів більше

7. Дошка в отворі. В якості обсади можна економити, але це якщо будуєш не для себе, можна забитиБрусок і по контуру встановити дошку. Для себе не треба економити, ось тут брус, будете купувати будинок, бачите дошку в отворі-забудовник економив , для себе так не будуть робити

8. Лаги з бруса. Можна з дошки, але треба врізати в тіло будинку. Якщо хочеться економити-то ставимо дошку, нести буде таке ж навантаження, якщо не для себе, то на куточках, менш затратно, менше відходу, дешевше по роботі. Ми як для себе робили, брус ставили, це дорожче.

Бачите дошку на куточках у забудовника-економить

9. Мінеральна вата, в 15 см. Ми робимо в 200 мм , підлоги і в 200 мм покрівлю (250 мм це взагалі космос)

Укладаємо утеплювач в проміжки 60 см, плитний, 4 шари по 50 мм.але можна і 150 мм, і рулонами розстелити. Буде дешевше, ніхто не помітить. Але якщо для себе то треба в 200 мм. Бачите що забудовник рулони розстелив по 150 мм-запрацює на васекономить ваші гроші)

10. Ну а на обробці можна економити кругом

4 м статева дошка або вагонка – дорого, по 2 м на багато дешевше, є навіть обрізки по 1 м продають.

Побудувати будинок скільки треба грошей. Скільки насправді коштує побудувати будинок?

Пару місяців тому ми приступили до будівництва будинку! невеликий двох поверховий будиночок розміром 100 м2

Загальноприйнятий для такого роду будівництва в нашому регіоні матеріал – це брус природної вологості. Багато тут відразу вигукнуть проти конструктиву, але так вже прийнято у нас в регіоні, прийнято жити в дерев’яному будинку, для душі так сказати.

Будиночок вийшов ось такий ))

Ділянка нам дістався ось такий:

Пост буде довгим , так що можете відразу подивитися

В регіоні у нас дуже багато глини, з цього для фундаменту ми використовували палі

Палі обійшлися по 6-7 тис за шт

Паля + оголовок пішло 23 штуки на 132 250,00 рублів, це заколотити , це обрізати + оголовник

Пиломатеріалу на об’єкті пішло майже на 1 млн рублів, це і брус і дошка. Основний матеріал-це брус природної вологості, сосна 180 на 180 мм, в сезон доходить до 14 000 рублів на м3

Ось приблизна калькуляція

Тобто бруса 68 м3

З дошкою на різні види роботи 76 м3 на будинок

Покрівельного матеріалу ушлом 95 м2, це з урахуванням ската та іншого. Крім покрівельного матеріалу пішло також не мало додаткового матеріалу, починаючи від різних планок до саморізів

Покрівельного матеріалу пішло на 36 000, а всього різних комплектуючих на 60 тис майже

Утеплювача на весь будинок пішло 23 м3, куб хорошого утеплювача коштує у нас 2 – 2,5 тис за м3. Підлоги утеплювали на 200 мм, між поверхами утеплювали на 100 мм, покрівлю по косому скату утеплювали на 200 мм .

До речі підлоги були ось такими потужними, щоб не було батута , там є раніше у мене пост , там про підлоги окремо є.

Всякої різної дрібниці пішло тис на 50 000, це і кисті, і антисептик, і джут

Джуту пішло на 22 000 рублів. Такі дрібниці не багато хто вважає, але вони збираються майже на 20% від вартості будинку по різних розділах

Ось ці додаткові витрати

Начебто дрібниця, а дивіться скільки набігає

Сходи майже 80 000 рублів. Сходи швидше за все дорого обійшлася, але нехай буде так.

Не складна, без підступень, поворотна на 180 градусів з майданчиком нагорі і огорожею.

Далі пішли прочии роботи:

В будинку встановлена система тепла підлога, вона обійшлася майже в 109 000 рублів. Це і робота і матеріали

Двері вхідні, найпростіша, вулична , але майже 23 000 рублів

Вся сантехніка робота з матеріалом майже 40 000 рублів

Це і матеріали і робота ))

Ще кілька основних витрат

Електрика під ключ, від введення від стовпа до установок розеток , робота з матеріалом 69 000 рублів

Септик найпростіший, 3 кільця бетонних, горловина , кришка – робота + матеріал = 35 000 рублів. Ділянка за містом, це і з доставкою.

Скільки коштує будівництво будинку з цегли. Проект майбутнього будинку

проектування

Для правильного підрахунку вартості будівництва цегляного будинку потрібно врахувати, що повна ціна формується з сукупної вартості наступних пунктів:

  • вартість складання проекту будівництва будинку.
  • вартість роботи виконроба та інших робітників.
  • вартість будівельних матеріалів.

Перед будівництвом цегляного будинку потрібно попередньо визначити конструкцію споруди. По-перше, чим складніше форма будинку – уступи, виїмки, башточки-тим більше цегли потрібно, отже, ціна буде більше. По-друге, якість цегли також має значення. Для зведення стін переважно використовувати керамічний або силікатна цегла. Варто відзначити, що будівництво заміських будинків непроста справа, тому варто довірити його фахівцям, наприклад будівельної компанії «лукомор’я».

шарувата кладка

Цегла випускається в двох основних видах: будівельний або лицьовій. Він має велику теплопровідність і теплоємність, що вимагає додаткового опалення будинку в холодну пору року. Для збереження тепла слід додатково утеплювати стіни або ж робити їх занадто товстими, що, відповідно, збільшує кількість цегли.

облицювання цеглою

Далеко не всі можуть дозволити собі будувати будинок повністю з цегли. Тому при будівництві часто використовується комбінована коробка: облицювання з цегли, і каркас зі сталі з утеплювачем або залізобетону. Це значно скорочує витрати на будівництво будинку.

Відео скільки коштує побудувати будинок в 2020-2021 році / будинок 150 кв. М. / розбираємо всі види будинків