Сучасна архітектура прагне до активного використання екологічно чистих матеріалів і технологій, які не тільки не здатні чинити шкідливий вплив на людину і природу, але і зберігати навколишнє середовище. У мегаполісах такі будови допомагають, крім іншого, вдосконалювати і поліпшувати стан навколишнього середовища. Наприклад, так звана інверсійна покрівля або «зелений дах» набирає популярності в різних куточках нашої планети. Газонна трава, садові квіти і навіть дрібний чагарник на даху не тільки сприяє створенню відмінною звукоізоляції, захищає будівлю від шкідливого впливу різних кліматичних факторів, але і надає всьому образу будівлі абсолютно неповторний, унікальний зовнішній вигляд. Саме з таким приватним будинком ми зможемо ознайомитися в даній публікації.

Перше, що привертає увагу в образі двоповерхової будівлі – густий зелений килим трави на даху. І тільки після ретельного розгляду еко-покрівлі ми помічаємо, що і фасад будівлі оригінальний – облицювання панелями «під світлу деревину» неймовірно освіжає образ будівлі, робить його по-літньому легким і позитивним. На задньому дворі приватного домоволодіння, перед невеликим штучним водоймищем розташувалася комфортабельна зона відпочинку на свіжому повітрі. М’які тапчани для прийняття повітряних ванн, обідня група для сімейних трапез або прийому гостей на відкритому повітрі – садові меблі відмінно гармонує з навколишнім ландшафтним дизайном.

Розглянемо інтер’єр оригінального домоволодіння. У просторому приміщенні першого поверху розташувалася затишна вітальня, практична, але унікальна кухня та їдальня. Зона вітальні відокремлена від кухонного простору лише композицією з відео-зони і каміна. Весь простір першого рівня оформлено однаково – білосніжні стелі, облицювання стін панелями зі світлої деревини і темний бетонну підлогу. Така розкладка за кольором не тільки сприяє візуальному розширенню приміщення, але й привносить нотки природного тепла в інтер’єр. Темна конструкція каміна печі і пляма телевізора додали дизайну вітальні контрасту і динамічності.

Навпроти каміна і відео-зони місткий і колоритний сегмент відпочинку з м’якими меблями. Оригінальні моделі дивана і крісел з яскравою оббивкою стали окрасою не тільки вітальні, але і всього першого поверху. Незвичайна, але при цьому практична та ергономічна меблі виглядає сучасно, колоритно, сміливо. Використання «корисного» декору стало родзинкою інтер’єру – велике кімнатна рослина не тільки працює на створення близькою до природи атмосфери приміщення, але і прикрашає його, привносить колірне розмаїтість.

По іншу сторону від каміна розташовується місткий зона кухні і їдальні. Великий обідній стіл з дерева, розрахований на десять чоловік і зручні крісла на коліщатках склали оригінальний альянс – з одного боку важкий предмет меблів в стилі кантрі, а з іншого – практично офісні предмети інтер’єру. У кухонному сегменті оригінальності не менше. Основні робочі поверхні, побутові прилади та системи зберігання розташовані у великому окремому модулі – острові. Крім усього іншого, частина кухонного острова оформлена для організації коротких трапез – виступаюча стільниця з строкатою керамічним облицюванням служить місцем для сніданків.

Питання організації систем зберігання в зоні кухні і їдальні було вирішено грунтовно – монолітне споруда від підлоги до стелі з чорними фасадами зі сторони робочої зони і підвісна конструкція в сірому кольорі над сегментом їдальні. Ефектно завершує образ цього оригінального сектора житла композиція з підвісних світильників без плафонів.

На другому поверху розташовані особисті кімнати – спальні і ванні. Тут дизайнери не стали відхилятися від основної концепції оформлення житла і використовували обробку панелями з деревини світлої породи, поєднуючи її з предметами корпусних меблів. Яскрава оббивка м’яких меблів і колоритні кольору освітлювальних приладів стали центрами уваги і координації всіх інших елементів інтер’єру.

Теги: Дизайн-проект, Заміський будинок