Практично в кожному будинку телевізор – це місце, де збирається вся родина для приємного проведення часу в компанії відомих акторів і цікавого сюжету. І така важлива деталь інтер’єру заслуговує на те, щоб правильно оформити для неї місце. І тут головне, щоб ніщо не відволікало і не заважало споглядати цікаві картини, що мелькають на блакитному екрані.

Варіантів щодо розміщення телевізора насправді може бути лише два: або він буде стояти на столі або підставці, або буде прикріплений до стіни. І цілком логічно, що центром уваги в кімнаті стане стіна, у якій буде розміщений телевізор. І реалізувати це досить легко. Найпростіший спосіб – це колір, варіант дорожче – обробний матеріал, а найдорожчий, але в той же час оригінальний – це багаторівнева гіпсокартонна конструкція з підсвічуванням з цікавою обробкою. І вибирати варіант оформлення необхідно виходячи з приміщення. Давайте розглянемо декілька найпопулярніших варіантів.

Телевізор у вітальні над каміном

Давно всім відома істина свідчить, що на вогонь можна дивитися вічно, але очевидно ця фраза була придумана ще до того, як винайшли телевізор.

Камін як основний акцент вітальні — це класичний варіант оформлення інтер’єру і на перший погляд може здатися, що телевізору зовсім не місце в кілька старовинної та аристократичній обстановці. І щоб велика плазмова панель не вибивалася із загальної картини, слід правильно підібрати колірне рішення і місце розташування для неї. І саме місце для неї над каміном, адже таким чином можна об’єднати два основних елемента, які створять відмінний тандем. А чому б і ні? Хто сказав, що не можна об’єднати ці два диво винаходу, створивши чудову композицію, здатну подарувати радість усім домочадцям.

Щоб поєднати ці два докорінно різні елементи слід дуже постаратися, щоб вони виглядали однаково, інакше один з них буде притягувати до себе більшу увагу.

Відразу слід зазначити, що ідея облаштування цього дров’яного каміна підійде лише для приватного будинку. А ось в квартирі краще віддати перевагу штучному вогнища.

Що ж стосується стилістичного оформлення, тут головне не перестаратися, так як обидва ці об’єкти дуже яскраві і масивні самі по собі. Оформлення всієї кімнати має бути максимально простим зі зрозумілими, чіткими лініями і колірними контрастами, щоб композиція не здавалася важкою і перенасиченою. Стриманість – ось головне правило для грамотного і гармонійного інтер’єру, в якому необхідно об’єднати камін і телевізор.

Телевізор як основний акцент вітальні

Зрозуміло, що телевізор є в кожному будинку, і часто його розташовують саме в зоні відпочинку у вітальні. Але ось як гарно вписати його в інтер’єр?

Будь-який досвідчений дизайнер скаже вам, що варіантів може бути маса. В якості бюджетного оформлення можуть бути шпалери, шпалери з відрізняється від основних стін фактурою або кольором. А до більш дорогих рішень можна віднести дерев’яні панелі, декоративне облицювання каменем або цеглою, а також 3d панелі.

При цьому обробка акцентной стіни приміщення може докорінно відрізнятися як кольоровою гаммою і фактурою і створювати настрій, так і, навпаки, бути стриманим чорно білим фоном для яскравих декоративних елементів і помпезних предметів меблів.

Для любителів спокійних інтер’єрів вписати плазмову панель у вітальні ще простіше, для цього достатньо правильно підібрати комбінацію нейтральних кольорів, не забуваючи при цьому про елементи чорного кольору, які будуть поєднуватися з телевізором.

Це можуть бути предмети меблів, картини, колір підлоги або окремих ділянок стіни. Також можна використовувати відразу декілька комбінацій в сукупності, однак потрібно бути готовим до того, що простір з великою кількістю темних відтінків буде дуже контрастним і навіть трохи похмурою, в той час як достаток світлих відтінків додасть приміщенню легкості і простору.

Гра кольору в інтер’єрі

Варто також зазначити, що при оформленні стіни для розміщення телевізора можна користуватися простими правилами комбінації різних елементів. Приміром, якщо телевізор буде встановлений на дерев’яну панель натурального теплого відтінку, а вся кімната, включаючи оздоблення стін, підлоги, стелі та меблі виконана в нейтральному однорідному кольорі, то в такий інтер’єр слід вписати ще кілька деталей, що підтримують дерев’яну панель. Відмінно для цієї мети підійдуть диванні подушки, пара пуфів або ж штори на вікнах.

Грати з кольором у просторі можна за допомогою будь-яких деталей інтер’єру, наприклад, оббивка дивана відмінно підкреслить обробку ніші в стіні, де розміститься плазмова панель, рівно, як і глянсовий журнальний столик зі скла чорного кольору створить відмінну комбінацію.

Гіпсокартонні конструкції і телевізор

Не варто списувати з рахунків всім відомі гіпсокартонні конструкції, за допомогою яких можна створити відмінне місце для плазми. При такому оформленні гріх не скористатися підсвічуванням, яка внесе свою родзинку в інтер’єр і дозволить не тільки посилити освітленість вітальні в урочисті дні, але і створити затишну атмосферу з приглушеним світлом. З цього матеріалу досить просто створити нішу в стіні або навпаки виступ для телевізора.

Телевізор серед полиць і шаф

Телевізор, вмонтований у меблеву стінку – відмінна ідея для тих, хто хоче зробити свою вітальню не тільки зручною для відпочинку, але і функціональною. Так, наприклад, плазмову панель легко помістити в композицію з книжкових полиць, симетрично розташованих навколо нього. За допомогою такого ходу цілком можливо, що навіть значний розмір панелі стане другорядною деталлю інтер’єру. Це відмінна ідея цінителів класики, коли хочеться щоб в центрі уваги вітальні залишався камін, про яке говорилося раніше.

Блакитний екран можна розмістити і серед шаф меблевої стінки. Цей варіант повинні оцінити цінителі мінімалізму. Жодних поличок і дрібних деталей, а тільки чітко розділена на секції стіна з дверцятами на спеціальному механізмі, що дозволяє позбавити фасади від ручок для відкривання.Мінімум колірних контрастів і дрібних деталей зроблять інтер’єр ідеальним.

Телевізор серед картин

Мабуть, найпростіший спосіб, яким можна прикрасити стіну в будь-якій кімнаті – це повісити на неї картину. А чому б у цю композицію не включити телевізор? Тільки слід врахувати, що найбільша картина, яка буде використана в такому оформленні не повинна бути більше половини плазмового екрану. Розвішувати кртины найкраще семметрично від телевізора, а під ним можна будер розташувати комод або більшу тумбу. Замість картин можна використовувати сімейні фотографії або невеликі підвісні скульптури.

Замість висновку

Підводячи підсумки, можна сказати, що телевізор легко вписати в будь-який інтер’єр незалежно від стилю. За допомогою комбінації кольорів, різних полиць, шаф, картин і декоративних елементів телевізор не буде вибиватися із загальної картини приміщення і стане її невід’ємною частиною.

Теги: Ідеї облаштування, Цікаве