Сучасна вітальня з міні-кухнею — гарна ідея для невеликих інтер’єрів. Таке поєднання візуально розширює житлову площу. Вітальня з міні-кухнею може бути влаштована по-різному. У добре обладнаній кімнаті в 15 м2 ви будете насолоджуватися кулінарією, їжею та бесідою в один і той же час. Все, що вам потрібно зробити, це правильно спланувати меблі та кухонне обладнання. Щоб об’єднати кухню і вітальню в одному місці, потрібен деякий час, щоб пристосувати дизайн як розміром, так і до форми залу, беручи до уваги потреби всіх членів сім’ї. Дивіться у фото-галереї, як це здійснити.

Дизайн кухні-вітальні 15 кв м: чому об’єднання — кращий варіант для невеликих просторів?

Інтеграція кухні у вітальню дозволяє готувати їжу, є, дивитися телевізор, розмовляти з членами сім’ї або гостями одночасно. Однак вам необхідно переконатися, що такий багатофункціональний інтер’єр має правильну атмосферу. Завдяки об’єднання кухні і вітальні, приготування вечері, їжі та відпочинку відбувається в одному і тому ж місці. Вам не потрібно переміщати готові страви в іншу кімнату. Комфорт використання загального простору багато в чому залежить від того, де і як розмістіть кухню.

Острів на відкритій кухні

Все, що вам потрібно на кухні (тарілки, раковина, шафи, стільниця), може поміститися на великому багатофункціональному острові. Це привабливе рішення, що підходить для квартир та невеликих будинків. Воно краще підходить для сучасного життя, ніж серія шаф і стільниць з однією стіною у відкритій кімнаті. Крім того, острів може візуально розширити площу. Кухня непомітно перетворюється в їдальню, забезпечуючи жителям і гостям плавний перехід від приготування салатів і різання жаркого до поїдання апетитних страв.

Півострів зі столом

Якщо у нас немає місця для острова, півострів є хорошим рішенням. Навіть коли межа кухні чітко визначена, її край може бути досить функціональним. Стіл, за який гості можуть сісти, плавно перетворюється на поверхню для подрібнення овочів або змішування соусів.

Планування кухні-вітальні 15 кв. м

Сучасні дизайнерські рішення дозволяють створити інтер’єр суміщених кімнат на будь-який смак. Можна зробити кухню, яка на перший погляд не сильно буде відрізнятися від вітальні, гармонійно доповнюючи кімнату відпочинку. Якщо ви за чіткий поділ зон, то використання різних оздоблювальних матеріалів і кольорів зробить так, що області приготування їжі і проведення дозвілля будуть кардинально відрізнятися один від одного.

Кухня, прихована в стіні

Кухня, однак, не обов’язково повинна бути видна, тому в деяких аранжуваннях, особливо в сучасному стилі, вся кухонна техніка та аксесуари сховані в стіні, що нагадує меблі у вітальні. Як буде простір функціонувати, в основному залежить від ідей господарів будинку. Одне безсумнівно: відкритий простір більше сприяє сімейному спілкуванню. Сучасні меблі в прихованій кухні не підкреслює своєї мети, завдяки чому спрощується оформлення вітальні. У такому варіанті шафи часто закривають техніку.

Демонстрація яскравою техніки і меблів

Інша ідея — виділити кухонний гарнітур, побутову техніку, які можна розглядати як прикраса. Холодильник не повинен бути прихованим і вбудованим, він може додавати кімнаті яскравий акцент, характеризуючись незвичайним кольором чи дизайном. Таке рішення не зіпсує вигляд дивана, а багатьом буде стимулювати апетит.

Стіл — місце збору всіх присутніх у кімнаті

Стіл між кухнею і вітальнею є самим простим і економічним рішенням, так як представляє собою прекрасне рішення на всі випадки життя. Даний вид меблів працює комплексно, поєднуючи членів сім’ї і гостей поруч із зоною, де готують їжу.

Як організувати вітальню з кухнею: практичні рішення

Власники невеликих квартир все частіше вирішують об’єднати кухню з вітальні, так як це значна економія простору. Сьогодні ви можете знайти ефективні проекти, такі як розсувні двері, заховані в стіні, або сучасні і технологічно просунуті витяжки, які не тільки тихі в роботі і поглинають запахи, але й здатні стати оригінальним декором навіть для вітальні.

Кухня-вітальня 15 кв м з диваном та іншими елементами зонування

В кухні-вітальні є поділ зон відповідної меблевої структурою. Зазвичай межа встановлюється диваном або кухонним островом. Це стосується не тільки великих квартир, але і спільної кухні і вітальні навіть на маленькій території 15 м2. Навіть на такій площі можна встановити розсувні двері, складні стулки або декоративні перегородки. Пол також може бути різним в кухні і вітальні, наприклад, поєднання ламінату та плитки виглядає дуже привабливо. Кухня, поєднана з вітальнею 15 кв м, — сучасне і практичне рішення для людей, які мають невелику житлову площу. Цікаві дизайнерські рішення в фото-приклади допоможуть вам вибрати найбільш підходящий варіант для комфортного відпочинку і приготування їжі на одній території.

Теги: Вітальня, Кухня