Англійський стиль в дизайні інтер’єру представляє гармонійне поєднання георгіанський і вікторіанського стилістичних напрямків. Георгианская стилістика тяжіє до канонів античності, з її чіткістю ліній і симетрією організації простору. Колірна палітра цього напрямку дизайну також консервативна і стримана, практично всі поверхні виконуються в світлих нейтральних відтінках. У свою чергу, вікторіанське напрям в дизайні приміщень, більш розкуту і в кольоровій гамі, і в способах обстановки інтер’єру. Обов’язково використовується деревина благородних порід для виготовлення меблів. В кольорах текстилю та оздоблення стін часто присутні квіткові мотиви, а елементами декору виступають сімейні реліквії та предмети колекціонування.

Вашій увазі пропонується дизайн-проект одного заміського будинку, виконаного в англійському стилі. Ні одна традиційна вітальня в стилістиці туманного Альбіону не обходиться без каміна або його імітації. Виступаючи координаційним центром приміщення, камін надає симетричності та організованості вітальні кімнаті.

Білосніжні відтінки в обробці стін, стелі та центрального елемента чудово гармоніюють зі світлою деревиною підлогового покриття і нейтральними кольорами оббивки меблів. Лише темний колір світильників і рамок для картин виступає контрастом до цієї світлої вітальні.

Цікавим дизайнерським прийомом стало виконання настінних шафок як би завислими в повітрі. Оздоблення підлогового покриття збігається з матеріалом вбудованих меблів – частий прийом для англійського інтер’єру.

Крім вітальні, на першому поверсі будинку розташована простора кухня, суміщена з їдальні. Приміщення буквально залита сонячним світлом, завдяки величезним вікнам і скляним дверям від стелі до підлоги.

Білосніжні відтінки робочої кухонної зони лише відтінюються сріблястим блиском приладів і аксесуарів. Присутність дерев’яних елементів – в підлоговому покритті і в їдальні, додає приміщенню теплоти характеру.

Ергономічне розташування робочих та обідніх поверхонь дозволяє економити час на рутинну кухонну роботу. Навіть самі нелюбимі заняття приємніше виконувати в комфортній і доброзичливій обстановці. Зручний кухонний острів з вбудованою раковиною дозволяє мити посуд, взяту з обідньої зони, а висушивши розмістити тут же в інтегрованих в нижню частину шафах і ящиках.

Одна зі стін кухні повністю обладнана системою вбудованих шаф, дозволяє розмістити не тільки весь посуд і столові прилади, але і вдало замаскувати побутові прилади.

Вихід на задній двір обрамляють невеликі колони з цегляною кладкою, відтінки якої чудово поєднуються з кольором деревини на підлозі.


Піднявшись по білосніжній сходах, ми потрапляємо на другий поверх, де розташувалися житлові кімнати.

Дизайн одній зі спалень, розташованих на верхньому рівні, простий і лаконічний. Світлі, нейтральні відтінки в обробці інтер’єру лише трохи розбавлені яскравими плямами текстилю та елементів декору.

Спальня обладнана ванною кімнатою у сіро-білих тонах. Лаконічне поєднання білосніжного штукатурки і безлічі відтінків сірого в кам’яній обробці, відображаються в блиску дзеркал і комплектуючих сантехніки.

Друга спальня розташована в приміщенні з скошеною стелею, що не завадило організувати простору і затишну кімнату для сну.

Вдалим дизайнерським ходом стало розташування ліжка в дерев’яній ніші з вбудованим дзеркалом і світильниками.

У білосніжних стінах кімнати заховані вбудовані системи зберігання, що дозволяє звільнити весь простір спальні від зайвих предметів інтер’єру.

Ця спальня також має індивідуальну ванну кімнату в світлих тонах.

У цій більш просторій ванній кімнаті, крім ванни цікавого дизайну, вдалося розмістити і душову кабіну.

Світле приміщення з нейтральною колірною гамою в обробці, символізує принцип – «нічого зайвого».

Теги: Стилі інтер’єру