Пропонуємо вашій увазі добірку сучасних образів дверей, розташованих біля головного входу в приватні будинки заміського і міського типу. Вхідні двері в наше житло є візитною карткою всієї будівлі. Це перша деталь інтер’єру, з якою стикається будь-який відвідувач, після того, як він ознайомився з фасадом будівлі, його екстер’єром.

Останнім часом все більшу популярність набувають двері зі вставками з матового або прозорого скла. Такі моделі дозволяють впустити більшу кількість природного освітлення в приміщення передпокою і візуально збільшити простір, освіжити його.

Вхідні двері з секціями з матового скла

Для всіх, хто хотів би мати більшу кількість освітленості в приміщенні за рахунок конструкції вхідних дверей, забезпеченою скляними вставками, але при цьому не готовий поділитися з вуличним простором всім, що відбувається у власній передпокою підійдуть моделі дверей з матовими або фактурними скляними секціями.

Ця оригінальна поворотна двері одразу дає зрозуміти всім, хто входить в будинок, що господарям не чужі прогресивні погляди, неординарний підхід до традиційних речей і креативність поглядів.

Двостулкові двері з матовими секціями не тільки прикрасять головний вхід, але і дозволять істотно розширити прохід, у випадку, якщо необхідно заносити великогабаритну меблі, наприклад.

Іноді в дизайні дверей застосовують наступний прийом — серед кількох матових секцій залишають одну абсолютно прозору, щоб можна було бачити прийшли до вашої двері гостей, але при цьому зберегти інтимність прилеглого внутрішнього простору.

Найчастіше, такий секцією виступає бічна глуха стулка з прозорого скла.

Така модель вхідної двері з вітражним склом підійде для приватного будинку, витриманого в традиційному стилі. Багатство і розкіш дерев’яної обробки чудово поєднується з міцним фактурним склом.

Подібні тристулкові двері можуть підійти як для приміщення в класичному стилі, так і для інтер’єру з елементами кантрі. Міцні дерев’яні рами служать надійною опорою фактурному скло великої товщини.

Навіть якщо сама двері виконана в абсолютно глухому варіанті і проста в своїй геометричності, інтересу її зовнішньому вигляду і освітлення внутрішнього простору, додадуть бічні симетричні вставки з матового скла, розділеного на секції.

Ще один нетривіальний підхід у розподілі вхідних дверей на секційні квадрати з матовим склом.

Цікава комбінація матовості і прозорості скляних вставок, робить цю модель вхідних дверей не тільки привабливою зовні, але і вельми практичною для домовласників. Зберігаючи при цьому функцію проникнення сонячного світла в передпокій.

Головна двері приватного будинку з прозорими скляними вставками

Для тих, кому потрібно як можна більше світла впустити в приміщення передпокою, у кого є хоча б невеликий простір приватного двору, що відокремлює домоволодіння від вулиці, підійдуть моделі вхідних дверей з абсолютно прозорим склом.

Цікавий дизайн пластикової білосніжною двері, розділеної на безліч скляних секцій, прекрасно підходить для сучасного домоволодіння, виконаного в стилі мінімалізм або близького за духом до цього стильовому течією.

Навіть невеликі скляні вставки здатні освітити приміщення передпокою і розбавити глухий вигляд досить великих двостулкових дверей.

Розташування глухий дерев’яної двері в створі прозорих вставок – цікавий дизайнерський прийом, наявність скла і у верхній частині дверного отвору збільшує сонячний потік, який зможе потрапити у внутрішнє приміщення.

Абсолютно прозоре скло досить великого розміру не дозволить стороннім побачити, що відбувається в приватному будинку, адже на ґанку обладнаний критий навіс або тераса з дерев’яних рейок.

Величезний дверний проріз цього приватного будинку дизайнерськи оформлений за допомогою прозорого скла, дерева і пластика. Контраст у прийнятих геометричних і колірних прийомів, дозволив створити нетривіальну модель з цікавим чином.

Високі стелі цього домоволодіння в трохи урбаністичному стилі, диктують і відповідні розміри вхідних дверей. З допомогою скляних, частково матированных бічних вставок вдалося візуально полегшити головний вхід, зробити його менш масивним і важким.

Прозора вставка в цій масивної дерев’яної двері в залізному каркасі служить скоріше великим дверним вічком і дозволяє побачити відвідувачів до відкривання дверей.

Поділ вхідних і міжкімнатних дверей на секції зі скляними вставками бере свій початок з французького стилю кантрі. В даний час, це досить поширений прийом відходу від традиційної глухий двері.

А ці вхідні двері в морському стилі, з прозорими вікнами у вигляді ілюмінаторів корабля налаштовують на розслаблюючу атмосферу. Образ на вході в приміщення, змушує очікувати відповідного світлого і легкого інтер’єру внутрішньої частини приміщення.

Традиційний вид двері з прозорими елементами підходить для класичного інтер’єру передпокою.

І наостанок – глухий варіант виконання вхідних дверей, який буде виглядати доречно в самих різних стилістиках інтер’єру.

Теги: Двері