Як наповнити яскравістю інтер’єр приміщень, обробка яких виконана у світлих, нейтральних тонах? Найпростіше зробити це за допомогою оригінального і колоритного декору – яскравий текстиль для диванних подушок у вітальні або покривала в спальні, незвичайні освітлювальні прилади і навіть вінтажні речі яскравих відтінків. Пропонуємо вашій увазі дизайн-проект квартир, при оформленні яких була знайдена золота середина у створенні спокійною, але при цьому нетривіальною атмосфери житлових просторів. Почнемо наше знайомство з сучасним приватним житлом з самої просторої кімнати – вітальні, яка поєднує у собі і функції їдальні. Приміщення з еркером оформлено у світлих тонах – білосніжний стеля, прикрашена по периметру ліпниною, переходить в світло-сірі стіни з білими молдингами і широким плінтусом, завершує обробку паркетна підлога зі світлої деревини. Лише темна пляма каміна, облицьованого каменем, виділяється у цій світлій ідилії.

Неймовірним чином кімната стає впізнаваною, після установки меблів і декору. Контрастні поєднання і оригінальні фактурні рішення створюють нетривіальну, але при цьому комфортну обстановку для відпочинку всією сім’єю і прийому гостей. Між зоною вітальні і їдальні немає ніяких перешкод – завдяки відкритій планування приміщення не втрачає свого відчуття свободи і простору, незважаючи на досить високу завантаженість умеблюванням та предметами декору.

Ідеальний варіант вибору м’яких меблів для вітальні подібної форми та розмірів – кутовий диван і пари зручних крісел. Подібна компоновка м’якої зони відпочинку дозволяє створити найбільшу кількість посадочних місць з найменшими втратами корисного простору вітальні. Безліч диванних подушок забезпечать комфортне розміщення домочадців і їх гостей.

Якщо у вітальні є камін, то, як правило, він стає центром тяжіння усіх поглядів. Але в інтер’єр цієї кімнати фокусною і координаційним центром став журнальний столик з оригінальним підставою і прозорою скляною стільницею. Незвичайний дизайн з футуристичними мотивами гідний ближчого розгляду, тому зона відпочинку вітальні буде користуватися незмінним успіхом.

Дизайн вітальні в даних апартаментах – яскрава ілюстрація того, яким чином можна легко і без особливих фінансових втрат перетворити нейтральний по колірній гамі інтер’єр у цікавий і колоритний дизайн приміщення. Дозоване застосування яскраво-бордового кольору стає родзинкою вітальні – текстиль для дивана і крісел, елементи освітлювальних приладів і декоративні елементи з колоритним відтінком червоного буквально перетворюють інтер’єр сімейної кімнати.

Ще однією відмінною особливістю оформлення приміщень міських апартаментах стає застосування вінтажного декору – картини з плакатів минулого століття і оригінальне використання фірмових ящиків в якості систем зберігання, дозволяє не тільки привнести нотки оригінальності в дизайн вітальні, але і створити привід для приємних спогадів.

Їдальня зона також представлена контрастним вибором меблювання. Стіл для трапез був обраний за формою еркера, в якому розташована обідня група, його кам’яна стільниця перегукується видом матеріалу з облицюванням каміна, створюючи гармонійне поєднання двох функціональних зон, розміщених у межах одного приміщення. Четвірка зручних стільців зі спинками доповнено міні-кріслом з яскраво-бардівської шкіряною оббивкою. Всього лише один колоритний елемент у цьому функціональному сегменті піднімає градус всього образу їдальні зони.

З приміщень загального користування переходимо в приватні кімнати. Перша спальня являє собою скромна за розмірами, але контрастне по оформленню приміщення. Оздоблення кімнати для сну та відпочинку в чому повторює оформлення вітальні, але в цьому просторі питання створення контрастності вирішене з допомогою дуже темних відтінків. Практично чорні віконниці, узголів’я ліжка і декоративні подушки стають акцентними плямами у світлій панелі простору.

Питання створення приємної освітленості в спальні вирішено оригінальним способом – настінні світильники з блискучими плафонами кріпляться до м’якого узголів’я ліжка. Така установка дозволяє не займати місце на прікроватних тумбочках під настільні торшери і при цьому створювати достатній рівень освітленості часу для переходу до сну або читання в ліжку.

Оригінальні тумбочки, представляють собою прозорі бокси із скла, буквально розчиняються в інтер’єрі спальні. Практичний, але при цьому нетривіальний підхід до систем зберігання біля спального місця дозволив внести родзинку в весь образ приміщення.

Друга спальня оформлена в більш просторому приміщенні. Але і тут ми бачимо використання тієї ж колірної палітри і способів обробки, що і в інших приміщеннях приватних апартаментів. Поєднання білого зі світло-сірим тоном виглядає легко і невимушено, зберігаючи свіжість та шляхетність нейтральній палітрі.

Спальне місце знаходиться в неглибокій ніші, з боків якої вбудовані білосніжні системи зберігання. Це відмінний спосіб використання достатньої кількості вільного простору спальні для комплектації практичних і зовні привабливих систем зберігання. Білосніжні поверхні з вбудованою підсвічуванням ніш і полиць виглядають легко, незважаючи на масивність споруд.

Система освітленості в цій спальні також представлена центральною люстрою і двома настінними бра, розташованими симетрично з двох сторін узголів’я ліжка. Невеликі світильники з білосніжними тканинними плафонами забезпечують необхідний рівень освітленості для можливості читання перед сном, а книги можна зберігати тут, біля ліжка.

Оригінальний дизайн підвісний люстри перегукується з мотивами виконання рами для дзеркала, розташованого над незвичайним розписним комодом. Подібні елементи меблів і декору привносять в строгий вигляд приміщення нотки чарівництва. Казкові мотиви в інтер’єрі кімнати для сну та відпочинку можуть не залежать від віку господарів приміщення.

Допоміжні приміщення оформлені в загальному ключі з інтер’єром всієї квартири – аналогічна світла обробка поверхонь і контрастні елементи інтер’єру, серед яких меблювання і декор. Але при цьому функціональність і практичність предметів меблів стає в главу кута.

Комод простій і лаконічній форми з абсолютно гладким фасадом доповнено оригінальним тематичним декором. В результаті коридор укомплектований композицією, яка не тільки справно виконує свої функціональні обов’язки, але і прикрашає простір.

Теги: Дизайн-проект