Використання цегли для оздоблення внутрішніх приміщень стало тенденцією в середині минулого століття, коли багато промислові будівлі були переобладнані в житлові простору. Набагато простіше було залишити нетривіальну індустріальну естетику головувати в дизайні інтер’єру, ніж витрачати чимало часу та коштів на обробку цегляних стін. В даний час реорганізація виробничих приміщень у житлові будинки і квартири не має такої бурхливої популярності, але стиль лофтів присутній у багатьох сучасних приміщеннях.

Застосування цегляної кладки або її імітації в сучасному дизайні квартир та домоволодінь, що дозволяє привнести трохи брутальності, неприборканість і сміливості будь-якому приміщенню. Необов’язково проживати в лофті, щоб використовувати цей дизайнерський прийом для внесення оригінальності в інтер’єр житла. Перед вами кілька прикладів того, як можна яскраво, ненав’язливо і зі смаком використовувати цегляну кладку в дизайні різних житлових приміщень.

Оздоблення цеглою в спальні

Завдяки сучасним технологіям виробництва оздоблювальних матеріалів, створити імітацію цегляної стіни можна в будь-якому кольорі, фактурі і розмірі. Застосування цього виду оздоблення поверхонь у спальні дозволяє створити відчуття новизни.

Дуже часто, в спальнях, поверхнею у вигляді цегляної кладки, виявляється стіна біля ліжка. Рудувато-сірі відтінки цегли чудово компонуються з дерев’яним покриттям підлоги і служать відмінним фоном для декоративних елементів.Іноді цегляна стіна призначена для виступу контрастом по відношенню до інших поверхонь спальні. У такому випадку вона стає координаційним центром кімнати, навколо якого будується вся концепція дизайну.


Просторе приміщення цих спалень повністю відповідає стилю мистецтво, і не тільки цегляна кладка тому доказ, але і високі стелі, величезні промислові вікна, наявність труб і балок індустріального призначення.

У цій невеликій спальні червоно-руді відтінки цегли були повторені в текстилі, створюючи напрочуд гармонійне поєднання брутальності з наївністю і лагідністю.

Справжню цегельну кладку можна пофарбувати у будь який колір. Не дивно, що більшість дизайнерів в цьому випадку вдаються до світлих відтінків і найчастіше – до білосніжному. Цей той випадок, коли необхідно розширити простір, надати йому свіжості, але зберегти відчуття необработанности поверхонь.

Трапляється, що ідея дизайнера не зупиняється на виконання лише однієї стіни в «цегляному» стилі. Ціла кімната в незвичайній і грубуватою обробці підійде для дійсно сміливих оригіналів, творчих натур і великих естетів.


Цегляна кладка в інтер’єрі вітальні

Вітальня, в якій використані «цегляні» прийоми дизайну, як правило, сповнена контрастів. Але ж загальна кімната для відпочинку всієї сім’ї або посиденьок з друзями і повинна піднімати настрій, тримати домочадців в тонусі і надихати.

Цегляні стіни темних глибоких відтінків, білосніжні вікна та меблі, яскраві елементи декору – все в цій вітальні наповнене контрастом і динамізмом.

Рудувато-червоний колір цегляної стіни в цій їдальні підтримується барними стільцями апельсинових відтінків і квітами на картині, надаючи вітальні святковий настрій.

Трохи вибілений цегла знаходиться в гармонійному сусідстві з білосніжною штукатуркою і світло-блакитними тонами оббивки м’яких меблів.

Поєднання білого і шоколадного відтінків в інтер’єрі вітальні створює загадкову і теплу атмосферу, надаючи кімнаті воістину королівський шарм.

Чіткість ліній, симетрія і гармонія – ключові поняття не тільки для обробки цеглою, але і вітальні в теплих рудуватих тонах.

Монохромність вітальні з пофарбованими в білий колір цегляними стінами і темними до чорноти предметами інтер’єру вражає і лякає одночасно.


У таких вітальнях кімнатах нудьгувати не доведеться нікому. Тут вже цегляні стіни виступають фоном для яскравих, насичених фарб декору і незвичайних дизайнерських знахідок.Часто використання цегляної кладки як способу обробки стін, застосовується для зонування приміщення, не вдаючись при цьому до допомоги дверей або перегородок.

Цегла як спосіб обробки ванної кімнати

Навіть для приміщення в надмірною вологістю застосування цегли залишається доцільним. Штучний матеріал, що імітує цеглу, що випускається найчастіше в ідеї плитки, володіє високою вологостійкістю. А справжню стіну з цегли можна обробити спеціальними водостійкими лаками або емульсіями. У підсумку домовласник може отримати колір і фактуру за своїм бажанням.


Всього лише пів стіни з яскраво-помаранчевої кладкою перетворили ці білосніжні ванні в приміщення зовсім іншого характеру.

Контраст темно-коричневих тонів цегли і білої обробки набуває фаворитом у цій простій і лаконічній ванній.

Необроблена цегляна кладка чудово поєднується з будь-яким відтінком деревини.

Ця ванна кімната з душовою кабіною – відмінний приклад того, як можна гармонійно підібрати відтінки цегляної кладки і підлогової керамічної плитки.

А в цій ванній кімнаті цегла знаходиться в непростому сусідстві з мармуром. Грубувата фактурність виступає контрастом гладкості природного матеріалу.

У цій ванні цегли зовсім небагато, але він несе смислове навантаження зонування і покликаний відтінити білосніжну обробку інших поверхонь приміщення.

Вишукана і витончена атмосфера ванної кімнати в білосніжних тонах підкреслюється і пофарбованим цеглою, контрастом в даному випадку виступають меблі та аксесуари ванної кімнати.

І, наостанок, декілька варіантів використання цегляної кладки в приміщеннях з різним функціоналом.

Теги: Ідеї облаштування