Італійський стиль в дизайні асоціюється з простором, великими розмірами, затишком і комфортом приміщення для великої родини. Застосувати основи цієї стилістики можна не тільки у великих заміських будинках, але і в міських квартирах з просторими кімнатами.

Використання натуральних матеріалів, витончених плавних форм – ось основні характеристики стилю Італії в інтер’єрі житлового приміщення.

Створюється відчуття, що піднесену і навіть трохи помпезну частина античної архітектури інтегрували в кімнати для проживання сучасних людей.

Активне використання ліпнини практично на всіх поверхнях, химерною різьблення натуральних матеріалів і блиску дзеркальних поверхонь робить майже музейний інтер’єр привабливим і затишним.

Італійський стиль славиться своїм умінням розставляти контрасти в інтер’єрі. Використання теплих бежевих відтінків для спільної обробки приміщення і темних, глибоких кольорів для меблів ручної роботи – дозволяє погляду одночасно відпочивати і бути в тонусі від побаченого.


Контраст присутній і в дрібних елементах декору. Прозорі скляні ручки на тлі темного натурального матеріалу тумб та комода виглядають як невеликі скарби, для яких необхідний цей темно-шоколадний фон. А м’який, але при цьому досить інтенсивний світло настільних лам унікального дизайну і великий королівської люстри з безліччю декоративних елементів, додає спальні і прилеглої до неї гардеробній кімнаті комфорту і тепла.

Використання яскравих вкраплень, таких як текстиль оббивки для меблів, розташованої в гардеробній кімнаті освіжає і бадьорить настрій всього приміщення.

Кімната, яка виконує виключно утилітарні функції, в даному випадку виглядає як вівтар краси і неймовірно практичного шику.Неймовірна увага до деталей створює святковий настрій із самих звичайних дій, таких як підбір гардеробу для чергового дня. Вибрати одяг, яка раціонально і дуже зручно розташована в просторих шафах, освітлюваних вбудованими світильниками – дійсно приємне заняття.


Слідуючи традиціям італійського стилю, різьби в цьому інтер’єрі всюди – на елементах декору стін, витонченої, але при цьому практичною меблів.


Вигадлива і масивна різьблення присутня і на темних рамах дзеркал, виконаних з натуральної деревини. Поєднання колірної гами цих декоративних елементів, оббивки розкішному королівському ліжку і плафонів настінних світильників, тримає всю палітру кімнати в гармонії.

У ванній кімнаті також відчувається середземномор’ї, використання декоративної штукатурки для обробки стін тому підтвердження.

Розкішна відкрита ванна на гнутих різьблених ніжках подумки відправляє нас у часи розкоші і багатства королівського двору, а сучасна сантехніка та аксесуари надають кімнаті сучасний і практичний вид.

Дизайнери повторюють використання скляних декоративних елементів і темні дерев’яні рами для дзеркал, щоб зв’язати у єдине всі приміщення цих розкішних апартаментів.

Майстерне поєднання помпезності і стилю, розкоші і практичності робить дизайн цієї просторої квартири воістину унікальним. В обстановці, де продумана буквально кожна дрібниця, де розкішні меблі підкоряється правилам ергономічності, а кольори створюють теплу атмосферу комфорту, так і хочеться насолоджуватися життя, і робити це з італійським акцентом!

Теги: Стилі інтер’єру