Серед сучасних інтер’єрів досить часто зустрічаються незвичайні, креативні дизайни приміщень. Але побачити дійсно нетривіальний дизайн самої будівлі доводиться нечасто. Ми відшукали для вас цікавий дизайн-проект одного новозеландського приватного будинку, практично повністю виконаного зі скла на металевому каркасі. Про те, що природа Нової Зеландії унікальна і прекрасна, говорити не доводиться, це загальновідомий факт. Не дивно, що знайшлися домовласники, які побажали спостерігати зміни в навколишньому середовищі, не виходячи з дому, замовивши абсолютно унікальний дизайн приватного домоволодіння, з яким ми зараз познайомимося.

Умовно можна сказати, що цей унікальний будинок складається з двох скляних приміщень, розташованих на деякій відстані одного від одного, але поєднаних спільним дахом. Металевий каркас, скляні стіни, дерев’яне облицювання стельових перекриттів – все просто, але при цьому вкрай незвично.

Біля будинку обладнаний просторий дерев’яний поміст із зоною відпочинку, поруч з яким розташувався вуличний камін значних розмірів. Дерев’яна облицювання вуличної палуби стала продовженням обробки фундаменту будівлі.

З-за того, що скляне домоволодіння знаходиться на деякому підвищенні, невеликому пагорбі, з дерев’яною палуби відкривається прекрасний вид на озеро і гори. У дизайнерів просто не було вибору – влаштувати місце відпочинку на помості було просто необхідно. Зручні садові крісла з ротанга з м’якою підкладкою стали відмінним доповненням зони відпочинку.

На невеликих плетених ротанговых сидіннях можна спостерігати за вогнем у каміні і навіть щось приготувати до вечері. Знаходитись на помості можна і в темний час доби, він обладнаний вбудованою системою освітлення.

Світлодіодні лампи вбудовані не тільки по периметру помосту, але і в простір між східцями. У темний час доби пересування по прилеглій до скляному будинку території безпечно.

Просуваючись по широкому помосту, ми опиняємося в обідній зоні, яка знаходиться під дахом будівлі, але при цьому надає мешканцям та їх гостям можливість трапезувати на відкритому повітрі, насолоджуючись прекрасними видами природи.

Зручні стільці-крісла з ротанга, а каркас овального столу зі скляною стільницею з такого ж матеріалу, утворили містку обідню групу, яка здатна розмістити декількох осіб для трапези на свіжому повітрі.

В негоду або при сильному похолодання критий навіс можна закрити з двох сторін рол-віконницями, утворюючи, таким чином, коридор між двома скляними приміщеннями.

Зробивши пару кроків з їдальні, можна впасти в приміщення спальні зі скляними стінами на металевому каркасі.

Все не скляні поверхні спальні облицьовані деревом різних порід – червона деревина для підлогового покриття, світла – для стіни біля ліжка, різно породна – для оздоблення даху.

Контрастним елементом в спальні виступає сама ліжко, виконана в темній, насиченій колірній гамі. Мінімалістська обстановка кімнати для сну і відпочинку дозволяє насолоджуватися простором приміщення. Завдяки скляним стін, грань між внутрішнім оздобленням спальні і красою зовнішнього середовища стирається, створюючи відчуття відпочинку на відкритому повітрі.

Ванна кімната являє собою окремо стоїть вагончик металевий, з внутрішньої дерев’яної облицюванням і однією скляною стіною.

Незважаючи на скромні розміри ванної кімнати, тут з комфортом розмістилися всі необхідні для водних процедур сантехнічні сегменти – дві душові, раковина, унітаз.

Для обробки внутрішніх поверхонь ванної кімнати були використані ті ж матеріали, що і в основних приміщеннях – червоне дерево для підлоги, морена деревина – для стін і стелі.

У підсумку, мешканці можуть приймати душ в будь-який час доби (у вагончику є вбудована система освітлення), милуючись красою місцевої природи.

Теги: Дизайн-проект