Будь-який домовласник, у якого є переобладнане горище або мансарда, що очікує ремонту, розуміє, що облаштовувати такі асиметричні приміщення вкрай непросто. Якщо в заміському будинку потрібно реконструювати горище під ігрову кімнату або розмістити на мансарді бібліотеку з кабінетом – це одна справа, але як бути, якщо приміщення мансарди є всією квартирою? Непросте завдання стояло перед господарями і їх дизайнером невеликий паризької житлової площі, розташованої на мансарді будинку – наповнити всіма життєво важливими сегментами неймовірно асиметричне простір з сильно скошеними стелями і нерівномірним розподілом вікон, яке веде до разноуровнему висвітлення квартири. Неймовірно, але квартира вийшла не тільки функціонально наповненою, що відповідає всім вимогам ергономіки і практичності, але при цьому зберегла чарівність просторого, світлого приміщення.

Пропонуємо вам ознайомитися з незвичайним інтер’єром французької квартири-мансарди, виконаної в змішанні сучасного і кантрі-стилю.

Потрапляючи в квартиру-мансарду, ви опиняєтеся одночасно в передпокої, вітальні, їдальні і кухні відразу. Непроста, з точки зору конструкції приміщення, включає всі важливі для комфортного проживання зони. Слід відразу зазначити, що для потрапляння в спальню, а точніше дерев’яні настил, на якому розташувався матрац для сну, необхідно піднятися по драбині. Для кого-то подібне місце для сну і відпочинку викличе побоювання, а для когось стане верхи романтики і авантюризму, адже справа відбувається на мансарді французької квартири, в самому Парижі.

Що стосується вітальні, то вона представлена повним набором всіх необхідних для комфортного відпочинку атрибутів – м’який диван, журнальний столик оригінального дизайну, телевізор і навіть діючий камін.

Очевидно, що приміщення з настільки складною геометрією була потрібна світла обробка. Коли стіни є одночасно і стелею, врятувати становище може тільки фарбування в білосніжний тон. Як акцентной стіни була використана площину за диваном, пофарбована в сірий колір.

Для розведення сучасного стилю в інтер’єрі квартири-мансарди, дизайнер вирішив застосувати кантрі-елементи, які крім візуального ефекту, виконують і функціональні завдання. Перекриття балки з практично необробленого дерева стали одночасно конструктивною особливістю приміщення і його арт-об’єктами.

Більшість систем зберігання є прихованими, але є і спеціально споруджені і підсвічені ніші для особливих для господарів квартири об’єктів декору.

Зробивши пару кроків із зони вітальні, ми опиняємося в приміщенні їдальні, з’єднаної з кухонним простором. Тут все гранично просто і лаконічно, мінімалізм взяв верх над сучасним стилем при оформленні цієї частини паризької квартири.

Робоча зона кухні на рідкість мінімалістична, тільки необхідні комплект побутових приладів, кухонні шафки суворо виду, без ручок і декору.

Обідня зона також не виділяється розкішшю і декором. Чорні стіл і стільці на металевому каркасі стали, мабуть, єдиним контрастною плямою в строгому інтер’єрі французької мансарди.

В приміщенні ванної кімнати з великим скосом стелі вдалося розмістити всю необхідну для водних і санітарно-гігієнічних процедур сантехніку і атрибути до неї.

Для невеликих просторів ванних кімнат характерне використання ванни і як душовою, це раціональна економія простору при комфортне розміщення всього необхідного для сучасного міського жителя.

Теги: Дизайн-проект