Університет СПбГЭТУ «LETI» огляд

11-23-2019

Университет СПбГЭТУ «ЛЭТИ» обзор
Санкт – Петербурзький державний електротехнічний університет є одним з найбільших центрів підготовки кадрів і проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень в галузі радіотехніки, електротехніки, електроніки, обчислювальної техніки і інформатики. Продукти (іт – системи) даного вендора.
Також хочемо вам порекомендувати СПбГЭТУ «ЛЭТИ»
ІТ – паспорт (3) Список відомих впровадження іт – систем в компанії.
За роки існування у вузі отримали освіту понад 70 тис. осіб, у тому числі понад 3 тис. ГЭТУ співпрацює з більш ніж тридцятьма університетами Європи, Азії та Америки; традиційно є організатором міжнародних наукових конференцій; бере участь у роботі міжнародних асоціацій. За роки існування у вузі отримали освіту понад 70 тисяч осіб, у тому числі понад 3 тисяч іноземних громадян. Югорске (західна Сибір) відкрито філію університету. ГЭТУ співпрацює з більш ніж тридцятьма університетами Європи, Азії та Америки; традиційно є організатором міжнародних наукових конференцій; бере участь у роботі міжнародних асоціацій.
Мета Центру компетенцій – підготувати для реального сектора економіки висококваліфікованих спеціалістів, які відразу після навчання зможуть приступити до вирішення виробничих завдань.
У створеному Центрі компетенцій навчальні курси побудовані на базі рішення для розробки виробів у середовищі 3D – Creo Elements/ Pro (минулого Pro| ENGINEER) від компанії РТС.
Студенти машинобудівних спеціальностей отримають знання сучасних технологій автоматизованого проектування, інженерних розрахунків, конструкторсько – технологічної підготовки виробництва та супроводу всього життєвого циклу виробів. В рамках Центру компетенції PTC в СПб. ГЭТУ буде проводитися навчання студентів чотирьох факультетів: ФКТИ, ФЕА, ФРТ і ФІБС. Серед запланованих курсів: , , , , і багато інших. Відкриття Центру компетенції PTC передбачає поставку 500 ліцензій, які будуть використовуватися на різних кафедрах, необмежену кількість студентських ліцензій для домашнього використання.
Компанія також забезпечує формування цільових навчальних груп від підприємств. Компанія / должность1Азаров Олександр Сергійович—WaveAccess (Вейв.