З тим, що будь-якій ванній кімнаті необхідно хоча б одне дзеркало, не стане сперечатися ні один домовласник. Не кажучи вже про функціональну сторону питання, навіть саму скромну обстановку ванної та санвузла здатне прикрасити дзеркало незвичайної форми або оригінальна рама для нього. Крім іншого, дзеркала здатні візуально розширювати простір, що дуже актуально для більшості ванних кімнат звичайних міських квартир.

Ми зібрали для цієї публікації значну добірку дизайн-проектів ванних кімнат з самими різними моделями дзеркал, з незвичайними рамами і оздобленням навколо них. Сподіваємося, що конкретні приклади інтер’єрів ванних кімнат з дзеркалами стануть для вас підмогою і надихнуть на власний ремонт кімнати для водних процедур або допоможуть освіжити обстановку.

Дзеркала з підсвічуванням

Безумовно, у ванній кімнаті повинно бути досить яскраве освітлення. У разі якщо крім центральної лампи або вбудованих світильників по периметру кімнати, ваше дзеркало підсвічено, то біля нього можна буде не тільки чистити зуби, але і наносити макіяж, укладати волосся і проводити інші процедури. Наявність декількох рівнів освітлення дає вам більшу свободу при користуванні ванною кімнатою – наприклад, ви можете залишати лише підсвічування дзеркал, коли приймаєте ванну для створення романтичної, розслаблюючій атмосфери.

В даний час в широкому продажі можна зустріти дзеркала з підсвіченій рамою. Такі моделі особливо виграшно виглядають на тлі темної або яскравою, колоритною обробки.

Два дзеркала з підсвічуванням над раковинами створили неймовірну симетрію у ванній кімнаті, привнесли строгість і впорядкованість в інтер’єр.

Коли підсвічування розташовується за площиною дзеркала, створюється відчуття, що вона зависла у повітрі. Таке просте технологічне рішення різноманітить інтер’єр ванної кімнати і робить його більш сучасним.

Двері, стіни і не тільки

Часто у сучасних ванних кімнатах крім основного дзеркала на стіні над раковиною, можна побачити дзеркальні двері, дверцята шаф і цілі стіни, облицьовані дзеркальною плиткою або прикрашені панно з дзеркальних елементів.

Ваша ванна кімната буде здаватися ще просторіше, якщо крім дзеркала над мийкою, ви прикрасите двері дзеркальними вставками. Простір приміщення для водних процедур здається нескінченним.

Дзеркальні стіни здатні абсолютно розмити межі приміщення, створивши ілюзію величезного простору без початку і кінця. Але, безумовно, потрібно пам’ятати, що дзеркала подвоюють все – від невеликих слідів від крапель води до відбитків пальців. Тому догляд за дзеркальними поверхнями повинен бути більш ретельним і частим.

У цій розкішній ванній кімнаті з елементами стилів бароко і рококо, крім основного дзеркала над туалетним столиком. Було використано кілька дзеркальних елементів, зідрані у химерний візерунок для оформлення однієї зі стін і дверей. У підсумку просторого приміщення, по-королівськи прикрашеної декором, стало здаватися ще більше і величніше.

Оригінальним варіантом оформлення стіни над ванною може стати панно з дзеркальних плиток. Шматочки скла можна розташовувати по діагоналі або традиційним способом. Прямокутні дзеркальні плашки можна викладати у вигляді цегляної кладки, як в горизонтальному, так і вертикальному виконанні.

Дзеркальні дверцята підвісних шаф – відмінний спосіб економії простору і розширити можливості системи зберігання приладдя для водних і гігієнічних процедур.

Для ванної кімнати, в якій обробці використані настільки темні тони, дзеркальна стіна стала не розкішшю, а необхідністю. Вона візуально розширить простір і зніме психологічне навантаження невеликого приміщення.

Незвичайність розташування дзеркал у цій ванній кімнаті обумовлена тим, що вони є частиною вікна. В приміщенні ванної кімнати настільки рідко бувають вікна, тим більше великі, що втрачати можливість отримання природного освітлення заради установки раковин з дзеркалами не варто, і подібні конструкції можуть стати вдалим способом вирішення конструктивної особливості.

Оформлення ділянки стін по периметру кімнати здатне розсунути її межі, наповнити приміщення свободою і легкістю.

Незвичайні рами для дзеркал

Оригінальна рама для дзеркала здатна змінити зовнішній вигляд вашої ванної кімнати кардинальним чином, особливо якщо обробка приміщення нейтральна та світла. Такий декоративний елемент як рама, здатний персоналізувати дизайн кімнати, вказати на стилістичне спрямування і привнести різноманітність у колірну гаму.

Стиль кантрі в цьому санвузлі проявився у використанні кінних атрибутів для оформлення простору. Оригінальне виконання рами для дзеркала, робить інтер’єр незабутнім, неймовірно оригінальним.

Розкішна ванна кімната в класичному стилі була прикрашена відразу трьома дзеркалами. Ключовою фігурою у цій оригінальній кампанії, стало дзеркало у старовинній дерев’яній рамі з різьбленим декором. Легка патина в оформленні незвичайної рами була повторена і в декорі художніх робіт на стінах.

Стиль кантрі став відправною точкою при створенні інтер’єру для цієї кімнати і оформлення простору двох раковин і дзеркала над ними стало координаційним центром. Поєднання каменю і дерева, спільно з темними елементами обробки і декору створили нетривіальний образ приміщення.

На тлі білосніжної обробки ванної кімнати оригінальний принт на рами для дзеркал виглядає вражаюче, контрастно і привабливо. Крім іншого, орнамент рам служить свого роду колірним містком між світлою обробкою поверхонь і темним тоном меблювання.

Чорна різьблена рама для дзеркала виглядає просто розкішно на тлі яскраво-малиновим стіни. Контрастний інтер’єр цієї біло-малиново-чорної ванної кімнати заворожує, залишаючись в пам’яті надовго.

А це приклад різьбленої рами в білому кольорі на тлі яскравої стіни, облицьованої перламутровою мозаїчною плиткою. Для такого колоритного оформлення ванної кімнати потрібна була не менш запам’ятовується рама для дзеркала.

Різьблена рама для дзеркала в стилі бароко, штучно зістарена з допомогою патини, відмінно виглядає на тлі білосніжної обробки ванної кімнати в класичному стилі.

Рудуватий відтінок дерев’яної рами для дзеркала відмінно підійшов до яскравої цегляній кладці ванної кімнати в стилі лофт.

Це велике овальне дзеркало оформлено не з допомогою рами, а малюнка з мозаїчної плитки. Оригінальний, творчий підхід до декорування простору навколо дзеркала привів до створення унікального інтер’єру ванної кімнати.

Подібні моделі дзеркал не мають рами, але оформлення їх окантовки імітує цей декоративний елемент. В результаті ви можете прикрасити практично будь-який інтер’єр ванної кімнати (а особливо класичний) подібними практичними і елегантними предметами декору.

Оригінальна пара

Все частіше в сучасних дизайн-проекти ванних кімнат можна побачити дві раковини. Якщо простір дозволяє, то має сенс витратити трохи більший бюджет для установки пари мийок, щоб потім насолоджуватися перевагами і економією часу, особливо вранці, коли вся родина готується почати новий день. Ну а там, де розташувалися дві раковини, логічно буде повісити і пару дзеркал над кожною з них.

Для ванної кімнати в класичному стилі, з строкатими шпалерами і значною меблюванням, два легких дзеркала з оригінальною формою стали не тільки практичною деталлю інтер’єру, але і прикрасою.

Такий варіант оформлення дзеркал більше підходить для досить суворого і лаконічного дизайну ванної кімнати. Матеріал, який був використаний для рам дзеркал, був повторений в підвісних системах зберігання під раковинами і оформлення віконного отвору.

Два оригінальних дзеркала стали родзинкою інтер’єру ванної кімнати в морському стилі. Використання біло-блакитний палітри, мозаїчна оздоблення фартуха, декор з канатів – все працює на створення нетривіального образу приміщення.

Разом з незвичайною люстрою з безліччю кольорових елементів, ці два розкішних дзеркала не тільки розбавили білосніжну обстановку ванної кімнати, але і зробили її яскравіше, цікавіше, привабливіше.

Багатогранні дзеркала – оригінальний дизайнерський тренд останніх років. Не занадто помпезний дизайн дозволяє використовувати їх для традиційного інтер’єру ванних кімнат, яким все ж таки необхідний деякий контраст і різноманітність.

Білосніжні рами, прикрашені багатою ліпниною, будуть органічно виглядати в класичній стилістиці ванної кімнати, в інтер’єрі стилів бароко і рококо. Разом з розкішними шпалерами з тисненням, скляної люстрою і традиційної меблюванням, вони виглядають шикарно.

Звичайні дзеркала стають центрами фокусування уваги завдяки дворівневої підсвічуванню – за площиною дзеркал і у вигляді настінних світильників.

Пара дзеркал в рамах, оформлених за допомогою черепашок стали ключовим елементом декору у ванній кімнаті з традиційною обстановкою і контрастною обробкою.

Композиції з дзеркал

Пропонуємо вашій увазі декілька цікавих дизайнерських ідей з оформлення простору ванних кімнат за допомогою дзеркал. Нетривіальний підхід до використання такого повсякденного предмета інтер’єру як дзеркало, допоможе не тільки персоналізувати образ кімнати, але і зробити його унікальним, неповторним.

З допомогою кількох круглих дзеркал різного розміру, поміщених на яскравій стіни, облицьованої мозаїчною плиткою, вдалося не просто привнести яскравість в інтер’єр ванної кімнати, але і оформити акцентну поверхню ефектним і неординарним чином.

Підлогові дзеркала

Якщо у вашій ванній кімнаті достатньо місця і вас хотілося б привнести в обстановку приміщення наліт богемності, розкоші і свободи, спробуйте встановити підлогове дзеркало значних розмірів. Ви не тільки зможете спостерігати своє відображення у повний зріст, але і перетворите інтер’єр ванної, привнесе елемент унікальності, несхожості.

Простора, світла ванна кімната з елементами французького стилю Прованс в інтер’єрі, буквально була створена для цього розкішного великого дзеркала в старовинній різьбленій рамі.

Велике підлогове дзеркало з матовою окантовкою відмінно вписалася в розкішний інтер’єр ванної кімнати з мармуровою обробкою. Якщо у вашому будинку є маленькі діти, то краще відмовитися від такого варіанту установки дзеркала і закріпити його на стіні.

Підвісне двостороннє дзеркало – родзинка інтер’єру

Хочете привнести в дизайн вашої ванної кімнати ефект несподіванки, новаторства і оригінальності? Спробуйте інтегрувати в інтер’єр приміщення підвісне дзеркало, яке, крім своїх основних функцій, може стати центром фокусування уваги.

Двостороння підвісна конструкція служить дзеркалом для двох раковин, розташованих «спина до спини» по відношенню один до одного. Це оригінальний спосіб організації невеликого простору і можливість розміщення двох раковин у кімнаті, де немає місця, щоб встановити їх поруч або паралельно.

Аналогічне виконання дзеркала для двох раковин, але в інтер’єрі ванної кімнати, де використані елементи стилю кантрі і класичної стилістики.

Теги: Ванна кімната