Передпокій – це перше приміщення, куди потрапляє кожен, хто заходить в оселю, чи то господар, повернувшись ввечері після роботи, або гість, опинився в будинку вперше. Ми всі переслідуємо різні цілі при оформленні кімнати біля входу в наше житло, але є загальна проблема всіх, хто затіяв повномасштабний ремонт або вирішив освіжити зовнішній вигляд передпокою – вибір шпалер. В даний час немає проблем з асортиментом цього виду оздоблювального матеріалу, скоріше навпаки – достаток часто призводить домовласників в ступор. Дуже складно вибрати варіант до душі, який крім іншого буде зручний у догляді для непростого з точки зору забруднення простору, сподобається всім домочадцям і виявиться вдалим інвестуванням, прослужившим як можна більшу кількість років.

Що вибрати – активний геометричний принт або легкі рослинні мотиви, однотонні пастельні тони або глибокий темний колір? Вирішувати, безумовно, вам, але ми зможемо допомогти з вибором, продемонструвавши 50 варіантів обробки стін віталень у різних стилістиках і колірних рішеннях. Ці надихаючі дизайн-проекти зможуть наочно уявити не тільки поєднання тих або інших кольорів, але і комбінаторику з предметами меблів і декору.

Отже, почнемо з найбільш простого і часто обраного варіанту шпалер, обираних домовласниками нашої країни останнім часом.

Однотонні шпалери – спокійна обстановка передпокої

Часто передпокій являє собою зовсім невелику площу або навіть вузький коридор. Обробка таких стін потребує однотонному варіанті шпалер зі спокійною, бажано світлою палітрою.

Практично однотонні шпалери цією передпокою знайшли гармонію з білосніжною обробкою молдингами і плінтусами. Вдало, що вдалося повторити кольору стін і стелі в килимовому покритті. І, безумовно, подібні шпалери служать прекрасним фоном для художніх творів, не відволікаючи увагу від малюнка.

Ці сріблясті шпалери з тисненням як-ніби спеціально були створені для скляних і дзеркальних поверхонь цієї передпокою, для оббивки стільця і елементів декору.

Прохолодний відтінок шпалер, послужив відмінним фоном для незвичайної картини в цій мінімалістської передпокої, зустрівся з теплом деревних відтінків, зрівноваживши гармонійний інтер’єр.

Приємний пастельний відтінок шпалер для передпокою був вдало розкритий за допомогою підсвічування у крайки стелі. Білий широкий плінтус у статі гармонійно доповнив стильну обстановку.

Темний, глибокий колір шпалер просто шикарний на тлі білосніжних елементів оздоблення стін та стелі. З допомогою молдингів, панелей і разноуровнего розташування стелі вдалося створити оздоблення в стилі модерн, а предмети декору підкреслили контрастність стилістики.

Інтер’єр цієї передпокою не назвеш нудним і цікава фактура, тон шпалер зіграли не останню роль у становленні нетривіального дизайну. Мінімалістично, але при цьому яскраво і завзято – концепція багатьох невеликих передпокоїв.

У разі якщо вимагається не відволікати увагу від старовинних меблів або незвичайних дизайнерських предметів декору, однотонні світлі шпалери підійдуть як не можна краще, додадуть приміщенню атмосфери свіжості і легкості.

Шпалери з фактурним «заклепочних» орнаментом стали хітом продажів в останній час. Вони створюють спокійну, але при цьому нетривіальну і привабливу атмосферу вітальні, служать відмінним фоном декору і добре поєднуються з блискучими і скляними елементами.

Як освіжити інтер’єр передпокою за допомогою рослинного принта шпалер

Великі квіти або невеликі листочки, тонкі вигини гілки або стовбури дерев – все це рослинний малюнок шпалер, які будуть вдало виглядати в рамках скромних приміщень передпокоїв кімнат.

Незважаючи на великий принт шпалер, простір передпокою не виглядає наляписто, завдяки світлій панелі і комбінування обробки стін з білими панелями.

Ще один приклад забарвлення шпалер з великими, але світлими деталями, які не мають, а роблять приміщення нарядно і цікавіше.

Всього одна акцентна стіна, оформлена шпалерами з квітковим принтом змінила зовнішній вигляд передпокої, з’єднавши білосніжні відтінки стелі і глибокий синій колір двері і килимового покриття.

Світла палітра оздоблення передпокою знайшла відображення і в рослинної тематики шпалер, несучи деяку різноманітність в нейтральну атмосферу кімнати.

Ці приголомшливі текстильні шпалери з тисненням в азіатському стилі задали тон всієї цієї концепції трохи богемної передпокою в золотистих відтінків. В купе з незвичайними предметами декору і цікавим підходом до оформлення підлогового покриття, всі приміщення виглядає розкішно.

Цікавий біло-блакитний малюнок шпалер у поєднанні з сіруватими панелями, незвичайні дзеркальні підвісні лампи і нетривіальне підлогове покриття – вага працює на створення персоналізованої і цікавої атмосфери передпокою в цьому приміщенні.

Цей популярний нині принт дизайнери активно інтегрують в спальні, вітальні, кухні і передпокій не стала винятком. У поєднання з цегляною кладкою в червоних тонах шпалери виглядають приголомшливо.

Навіть невеликий шматочок «квіткових» шпалер здатний урізноманітнити маленьке простір передпокою, а яскраві предмети декору та текстиль доповнять сформований образ.

Активний малюнок шпалер – яскравий дизайн передпокою

Якщо вам хочеться відразу здивувати і підбадьорити всіх вхідних у ваше житло гостей, то яскравий, насичений принт в обробці стін буде вдалим вибором. Пропонуємо вашій увазі кілька варіантів дизайну передпокоїв з нетривіальним вибором шпалер.

Контрастне поєднання темного і світлого відтінку не тільки в малюнку шпалер, але і у всьому інтер’єрі, дозволило створити яскравий, модерний образ приміщення. На такому тлі незвичайні предмети декору виглядають ще більш виграшно.

Всі відтінки, використані в обробці і меблюванню теплі пастельні, а кімната все одно виглядає яскраво, завдяки великому малюнку шпалер.

Яскраво, нетривіально, пустотливо – цими трьома словами можна коротко охарактеризувати інтер’єр цієї передпокою в еклектичному стилі.

Незвичайна гра контрастів – білий, чорний і червоний утворили дивно гармонійний альянс в рамках зовсім невеликого передпокою-коридору.

Китайські дракони як принт для шпалер – нетривіальний хід, втім, як і все в цій вітальні, починаючи від прекрасного орнаменту на паркеті і закінчуючи незвичайним дизайном предметів освітлення і декору.

У поєднанні з білосніжними елементами обробки, ці яскраві, літні шпалери виглядають розкішно, надаючи приміщенню відчуття свята і оптимізму.

Якщо вже дивувати, то по повній, якщо бадьорити інтер’єрі передпокою, то ось такими яскравими, насиченими принтами, які в поєднанні з теплими деревними відтінками створюють неповторну атмосферу.

Насичений і яскравий червоно-білий принт шпалер надав приміщення невеликій вузькій прихожій індивідуальності, родзинки.

Яскравий глибокий фон шпалер став акцентом у цій передпокою з мінімалістської обстановкою.

Що може бути яскравіше і активніше, чет вертикальна смужка в синьо-білому варіанті? Можливо, для невеликого приміщення передпокою такий принт був одним з небагатьох способів «підбадьорити» скромну площу.

Акцентна стіна в передпокої – чому б і ні! Поєднання різних відтінків сірого в купе з активним червоним кольором дверей створив цікаву атмосферу цієї передпокою, поєднаної з невеликої вітальні.

Ще один приклад використання чорно-білих принтованих шпалер у поєднанні з білосніжними панелями, знайшли гармонію в цій еклектичною вітальні з незвичайною люстрою по центру.

Фотошпалери в передпокої або як створити цікаве оформлення стін

Багатьом домовласникам подобається використовувати фотошпалери або декоративні панно для обробки стін своїх осель, простір передпокою не є винятком. Обмеження на подібні способи обробки стін накладають лише розміри кімнат і фінансові можливості мешканців.

Малюнок на шпалерах у цієї маленької передпокою ледь помітний, але присутність декількох намальованих птахів дарує відчуття палета і всьому приміщенню. Світла, майже білосніжна обробка була вибрана з метою розширення невеликого простору.

Яскравий і контрастний інтер’єр цієї передпокою в стилі модерн був створений багато в чому завдяки незвичайному принту шпалер. Сімейні фото в якості малюнка для стін – цікавий дизайнерський хід.

І наостанок кілька прикладів оформлення стін передпокою в нейтральній колірній палітрі з використанням шпалер спокійних, пастельних тонів.

Теги: Шпалери, Передпокій