Дерево — це натуральний матеріал, який зігріває і облагороджує інтер’єр. Дерев’яна дошка підлоги, стінові панелі або меблі додають відчуття затишку і престижу. Однак натуральний матеріал коштує досить дорого. Що ж робити, якщо є бажання створити красивий дерев’яний інтер’єр, але коштів не вистачає? Імітація бруса для внутрішньої обробки підійде ідеально. У фото-галереї ви можете побачити, як гарно справляється штучний матеріал під дерево у створенні шикарних інтер’єрів в сільському, скандинавському, середземноморському, сучасному і класичному стилі.

Інноваційні оздоблювальні матеріали в сучасному дизайні кімнат

Для здійснення якісного ремонту сьогодні є маса матеріалів, які здатні задовольнити широке коло покупців. Адже можна навіть за невеликі гроші здійснити розкішний ремонт. Сучасні технології дозволили створити аналоги натуральному і дорогого каменю, а також дереву. Чого тільки коштує імітація бруса для внутрішньої обробки, яка створена спеціально під кожну кімнату житлового будинку або громадського закладу. Будь-який колір буде виглядати максимально правдоподібно, нагадуючи натуральну деревину. Головне — догляд зводиться до мінімуму порівняно з природним сировиною, а довговічність і стійкість не перестають захоплювати.

Внутрішня обробка будинку імітацією бруса: фото підлоги

Деревина як і раніше є самим популярним матеріалом для підлоги. Однак вам не потрібно ламати голову, де знайти гроші на дорогий паркет, так як імітація бруса під сосну, дуб, тик чудово впорається зі своїми функціями. Вибираючи тип натуральної обробки, важливо пристосувати стиль квартири і адаптуватися до ступеня використання окремих кімнат. Однак це не стосується штучного бруса, який можна стелити в будь-яку кімнату, де є інтенсивний рух, так як матеріал стійкий до стирання. Ви можете монтувати підлога під будь-який тип натурального дерева, використовуючи штучні аналоги:

  • золотисто-жовтий відтінок сосни;
  • білений дуб;
  • твк кольору бурштину;
  • шоколадний каштан.

Екзотичні породи деревини в імітації бруса

Вибирайте імітацію бруса під екзотичні деревні породи, такі як мербау. Сьогодні даний вид обробки є справжнім хітом. Це одне з найкрасивіших дерев, за яке не треба платити великі гроші, щоб розмістити у власному інтер’єрі. Штучні аналоги стануть відмінною прикрасою статі, яка добре вписується в світлу меблі і стіни. Протягом декількох сезонів тенденціям дизайну інтер’єру сприяли темному підлозі з екзотичної деревини.

Імітація бруса на стінах і на стелі: фото внутрішньої обробки

Після багатьох років забуття дерев’яні стіни переживають справжній ренесанс. Однак їх повернення набуло абсолютно нову форму. Сучасні дерев’яні панелі не нагадують стару опалубку. Імітації бруса відрізняється широкими дошками і цікавою текстурою під натуральне дерево. Всі типи штучного матеріалу можуть використовуватися навіть на стінах в приміщеннях з високим рівнем вологості, тобто у ванній або на кухні. Практичним і дуже економічним рішенням є використання панелей, що імітують деревину.

Штучний брус: що це?

Зазвичай імітація бруса створюється з дощок МДФ і ЛДФ, оброблених дерев’яним шпоном. Завдяки сучасним технологіям виробництва штучний аналог дерева можна придбати в різних видах, наприклад, береза, груша, клен, дуб. Ламінат виглядає дуже естетично у вигляді стінових панелей, виконаних з МДФ, тонше (7 мм), ніж суцільні дошки, завдяки чому облицьований інтер’єр не втрачає багато на поверхні. Більш того, його дуже легко монтувати, оскільки імітація бруса має більш точні розміри, ніж елементи з натурального лісу.

Оздоблення підлоги, стін і стелі штучної деревиною

Дерево під ногами, незважаючи на всі нові і більш екзотичні види, не дивує. Як щодо суцільний облицювання брусом? Це популярне дизайнерське пропозицію. Найефектнішим є «розширення» дерев’яної підлоги до однієї зі стін. В залежності від фантазії або розмірів кімнати розширення може досягати половини стіни або включати всю кімнату. Така процедура, крім строго декоративної функції, збільшує невеликі інтер’єри.

Сільський стиль в інтер’єрі під дерево

Дерев’яна обшивка з набагато ширшими панелями досі використовується. Особливо, коли ви маєте намір прикрасити кухню або ванну кімнату в сільському стилі. Тут можна використовувати як вузьке, так і більш широку імітацію бруса, маючи на свій розсуд. Отримана панель може бути пофарбована в білий колір або в пастельні тони, поєднуючись з ніжним квітковим мотивом домашнього текстилю. Такі інтер’єри вимагають спеціальної меблів, бажано дерев’яною, з декоративним оформленням

Імітація бруса і дерев’яні балки в інтер’єрі

Вам подобаються сільська атмосфера, але в структурі вашого будинку немає суцільних дерев’яних балок для відповідної стилізації? В цьому випадку вам потрібні «штучні» дерев’яні і порожнисті усередині балки, тобто імітація бруса. Але з цим матеріалом ви досягнете більшого, ніж просто додавання потрібної атмосфери кімнати в будинку. На додаток до теплоти, яку надає текстура і колір штучного дерева, ви отримаєте функціональність, завдяки можливості вбудувати гарне освітлення в конструктивний брус.

Створіть будинку комфорт і затишок завдяки використанню імітації бруса для внутрішнього оздоблення кімнат. Матеріал має чудові функціональні показники, які не може надати вам натуральна деревина. Широка кольорова палітра, а також можливість установки в будь-яку кімнату роблять імітацію бруса топовим вибором внутрішньої обробки сучасного інтер’єру.

Теги: Ідеї облаштування Стіни