ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ СТАВКИ НА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ?

12-9-2020
ЯК ПРАВИЛЬНО РОБИТИ СТАВКИ НА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ?

Ставки на футбол існують з давніх часів, і ось уже на протязі декількох десятиліть, це азартна розвага стало ще більш затребуваним і привабливим. Адже тут гравці можуть не тільки організувати постійний дохід, але навіть і зірвати величезний грошовий куш, який швидко розширить гаманець гравця. Хочу спершу порадити сделать ставку на футбол сегодня, адже зараз ви зможете виграти багато грошей.

Але вдається такий результат лише одиницям, без належної підготовки, і потрібних для гри знань. Адже переграти починаючому гравцеві професійного фахівця – букмекера, практично нереально, крім як покластися на удачу, і поставити на явного фаворита. Однак завжди вигравати так не вийде, і, рано чи пізно, гравець піде в мінус.

Тому сьогодні я підготував спеціально для користувачів міні-гайд, в якому я спробую поділитися всіма своїми знаннями, вміннями і стратегіями, сформованими за кілька років професійної гри. З їх допомогою ви зможете мінімізувати всі ризики, і збільшити виграшну серію.

ОСОБЛИВОСТІ СТАВОК НА ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ

Перше, на що я хотів би звернути увагу – це психологія , так як в 90% випадків, саме психологічні фактори впливають на втрати грошей. У всьому тут винне підвищене почуття азарту, яке присутнє у кожної людини, але справжні професіонали зосереджуються саме на заробіток.

Головне тут – це не захоплюватися, так як початківці гравці можуть програти баланс – як при вдалих ставках, так і при невдалих. Розглянемо два поширених прикладу:

  1. Користувач поставив одну ставку – вона виявилася успішна, друга так само вийшла в плюс, і тоді він намагається збільшити в кілька разів депозит, а іноді і зовсім піти ва-банк, адже так він зможе виграти набагато більше грошей. Але в один момент він просто програє все або піде в мінус, тому тут важливо – це правильно зупинитися;
  2. Клієнт зробив кілька ставок, і пішов в серйозний мінус, що зробило сильний тиск на його психологію. Новачки, найчастіше, намагаються відігратися, і ставлять останні свої кошти, через що так само втрачають всі свої гроші. Важливе правило тут, яке потрібно засвоїти – програють усі, головне пережити ці моменти, і зробити це зі здоровим і холодним розумом.

Тому я не рекомендую займатися азартними іграми тим, хто не здатний контролювати себе, і легко піддається поганим емоціям. Адже це може спровокувати не тільки втрату грошей, але так само і сильні нервові зриви, що підривають здоров’я.

ЯК ВИБИРАТИ МАТЧІ ДЛЯ СТАВОК

«Як робити ставки на футбол» – це найпоширеніший питання, яке я чую під час спілкування з новачками. І це не дивно, адже розгубитися в букмекерській конторі, з їх позначеннями і термінами дуже просто, через що більшість гравців вважають за краще робити ставку на перемогу однієї з команд, або на нічию .

Але через це сильно втрачається ефективність, так як себе гравцеві доводиться обмежувати більш складними випадками, які, до того ж, часто мають більш низькі коефіцієнти. Тому заздалегідь необхідно вивчити термінологію, щоб розбиратися у всіх тонкощах боротьби з букмекерів.

Тепер перейдемо безпосередньо до процесу виконання ставки, і перше, що необхідно зробити – це визначитися з потрібним спортивною подією. Вибирати випливає з того спорту, де у гравця є найбільш глибокі і відкриті пізнання, адже саме це є ключовим фактором при успішної серії перемог.

Припустимо, що у вас улюблений вид спорту – це футбол, і ви в ньому почуваєте себе так, немов риба у воді. Тепер потрібно ще сильніше звузити область пошуків, і визначити для себе окремий турнір або чемпіонат, за яким ви найбільше стежте. Все це необхідно для передматчевого аналізу, який і впливає на формування депозиту.

Тепер я постараюся вам максимально докладно пояснити на покроковому прикладі, як необхідно виконувати передматчевий аналіз , і почнемо ми з турнірної таблиці іспанської Прімери:

  • Вибираємо матч «Барселона Бетіс», який проходить в Іспанській професійній лізі, адже ми більш тривалий час стежимо за цим чемпіонатом;
  • Звертаємо увагу на турнірну таблицю: Барселона знаходиться на першому місці, а Бетіс на 8, відповідно перша команда є незаперечним фаворитом у матчі;
  • Переходимо до статистики зустрічей, і бачимо, що за останні роки Барселона в особистому протистоянні здолала Бетіс 12 разів, а програла всього лише 3 рази, і одна гра була зроблена в нічию;
  • Відповідно, шанси у Барселони ще сильніше зростають, так як команда стабільно йде в чемпіонаті;
  • Тепер розглядаємо статистику команд, у Барселони до 16 туру забито 36 голів і пропущено 16, а у Бетіса – 19 і 25. Як ви бачимо, Барселона грає в більш атакуючий футбол, і має дуже надійну оборону, в той час як Бетіс є повною протилежністю лідеру;
  • Звертаємо увагу на склади команд, і на те, чи є травмовані гравці. Якщо захисник проходить курс лікування, то це сильно позначиться на обороні команди, точно таку ж аналогію можна провести і з нападом;
  • Ще один фактор – це гостьові або домашні ігри, адже на своєму стадіоні команда відчуває себе більш впевнено. Тим більше в статистиці детально висвітлено, як проходять матчі команд в різних умовах;
  • Відповідно до цього, тепер ми може сформувати ставку, і найпростіший вибір – поставити на перемогу Барселони, з коефіцієнтом 1.4, проте існує і більш приваблива угода «Тотал більше», який означає те, скільки м’ячів буде забито у зустрічі. Як ми бачимо зараз, Барселона набрала відмінний хід, нападники команди значаться в числі кращих бомбардирів, а у Бетіса великі проблеми з обороною, з-за чого можна як мінімум вибрати ставку «Тотал більше 1», коефіцієнт на який становить вже 1.8;

Так само хотів би сказати про те, що не варто брати матчі невідомих команд або непопулярних ліг, де дуже часто присутні просто позамежні коефіцієнти, хоча результат матчу дуже передбачуваний. Проаналізувати таку зустріч практично неможливо, і найнебезпечніше тут те, що може бути присутнім ризик договірного матчу. Такі ситуації не раз розбивали очікування гравців, і сильно спустошували їхні гаманці.

ДЕ РОБИТИ СТАВКИ НА ФУТБОЛ

Вибір букмекерської контори – це виключно індивідуальний питання, який повинен вирішити сам гравець. Я б радив безпосередньо ліцензовані контори, так як вони більш надійні і безпечні. Додатково необхідно ознайомитися з відгуками клієнтів, але потрібно уважно аналізувати кожен, так як більшість компаній намагаються собі накрутити позитивну репутацію.

Друге, на що я хотів би звернути увагу – це коефіцієнти, адже скрізь вони різні. На них завжди варто дивитися і порівнювати, так як саме вони впливають на розмір виграшу людини. Але іноді деякі компанії, замість високих коефіцієнтів, пропонують своїм клієнтам дуже привабливі умови, в вигляді додаткових бонусів до первісного поповнення рахунку.

Для прикладу, пропоную вам трохи відійти від футболу, і поглянути на маржу по тенісу в найбільш популярних конторах, так як саме цей вид спорту дозволяє в повній мірі оцінити різницю в коефіцієнтах.

На закінчення хотів би сказати, що так само потрібно звертати свою увагу на можливості контори, по висновку грошових коштів, адже деякі з них обмежуються лише віртуальними гаманцями і платіжними системами. Для кого-то це буде неактуально, якщо людина, наприклад, використовує банківську карту.

Тому будьте уважні і відповідально підходьте до азартних ігор, і тоді у вас все вийде. З вами був – Артем Кузнєцов, досвідчений фахівець, і я сподіваюся, що зміг допомогти вам своїми порадами, які були отримані при уроках на власних же помилках.