Як вибрати дитячий матрац

2-3-2021

"Дрім 3" матрац

 

Спальне місце для малюка має бути комфортним і затишним. Сьогодні можлива покупка дитячого ліжечка в будь – якому кольорі і різноманітному дизайнерському рішенні-від карети з казки для принцеси до гоночної машини. Але для здорового і якісного сну дитини цього буде мало – потрібен якісний матрац. Також хочемо вам порекомендувати перейти за посиланням в інтернет магазин «Mebli CITY» де е великий вибір дитячих матраців .

Відомо, що дорослій людині достатньо вісім годин сну для відновлення життєвої енергії. Для учня початкової школи цей показник досягає 10 годин, для учнів середньої школи – до 9,5 годин, для старшокласників – «доросла» норма. Для немовлят на перших місяцях життя цей показник коливається в межах 15 годин. Якщо врахувати, скільки ж часу дитина проводить уві сні, вибирати матрац потрібно дуже ретельно і відповідально.

Сон дитини на не комфортному матрацику може привести до неповного розслаблення м’язового каркаса, що веде до порушення правильного кровообігу по всьому тілу (зокрема, в області шиї), почастішання головних болів, а також до виникнення проблем з опорно-руховим апаратом, а саме розвитку неправильної постави і сколіозу.

Роблячи вибір матраца потрібно врахувати вік дитини:

Матраци поділяються на без-пружинні, пружинні (з незалежним і залежним пружинним блоком) і комбіновані.

В якості наповнювача без-пружинного матраца виступають наповнювачі з різними властивостями;

Пружинні матраци поділяються на моделі з залежними і незалежними пружинними блоками:

В цьому випадку, матраци наповнюються в різній комбінації. Наприклад, без-пружинна модель з пошаровим розміщенням кокосового і латексного наповнювачів. Або, пружинна модель, в якій з одного боку пружинний блок покритий латексом, з іншого – кокосовою койрою. Найчастіше, у комбінованих моделей одна сторона жорсткіше інший. Підійде як для немовляти, так і для дитини дорослої. В цьому випадку необхідно тільки вчасно його перевернути. Модель найбільш затребувана серед покупців.