Як вибрати дизайн дитячої кімнати

5-18-2021
Респектабельные апартаменты с террасой в ЖК «City Park» | Дизайн детской  комнаты, Шикарные детские комнаты, Игровая комната дизайн

 

 

Дизайн дитячої кімнати в якійсь мірі впливає на розвиток дитини.

У затишній і функціональній кімнаті чадо буде нормально рости і розвиватися, чого і прагнуть домогтися будь-які батьки. Щоб  детские спальни дизайн припала до душі дитині, дорослим необхідно ретельно продумати зонування приміщення. У дитячій повинні бути присутніми 3 відокремлених зони: ігрова, навчальна і спальна.

Багато хто помилково вважає, що дитяча обов’язково повинна бути оформлена в яскравих, насичених тонах. Насправді, надмірна яскравість призводить до швидкої стомлюваності не тільки дітей, а й дорослих. Тому краще вибирати спокійні відтінки. Допустимі яскраві вставки, але тільки в ігровій і навчальній зонах. При розробці дизайну інтер’єру дитячої кімнати особливу увагу слід приділити освітленню, так як в дитячому віці зіпсувати зір дуже легко. Для повноцінного освітлення слід вибирати стельову люстру. Подбайте і про локальне підсвічування. Так, для ігрової та спальної зони ідеально підійдуть вбудовані стельові світильники, а з освітленням робочого столу впорається потужна настільна лампа з можливістю регулювання напрямку світла.

Інтер’єрі дитячої кімнати

В інтер’єрі дитячої кімнати кожен кут повинен використовуватися раціонально. Так, в одному кутку стіни можна розташувати дитяче ліжко, а в іншому комп’ютерний стіл. Поруч з ліжком не завадило б поставити комод для речей. Що стосується робочої зони, від спальної вона може відгороджуватися стелажем з книгами або перегородкою з вбудованими полицями, на яких прекрасно виглядатимуть фотографії в рамках, дитячі вироби, медалі та інші значущі аксесуари. Як правило, в робочу зону входить тільки стіл і стілець. Використання додаткових меблів ні до чого. Якщо дітей двоє, вибирайте функціональний стіл з безліччю полиць і висувних ящиків.

Облаштування ігрової

Сон і навчання-це заняття важливі і потрібні, але все ж більшу частину часу дитина проводить в грі. Облаштування ігрової зони залежить від віку дитини. Школярі 8-12 років відрізняються гіперактивністю, тому батьки повинні подбати про те, щоб діти направляли свою енергію в правильне русло. Рекомендуємо обладнати ігрову зону шведською стінкою. Коробки з іграшками теж потрібно вмістити в цій частині кімнати. Підліткам шведська стінка, навряд чи, буде цікава, замість неї краще поставити боксерську грушу (для хлопчиків) і/або тренажер, наприклад, бігову доріжку (для дівчаток). Тепер три кути з чотирьох зайняті, залишається ще один. Його можна залишити порожнім, особливо якщо кут розташований недалеко від дверей, або розмістити там шафа/крісло.

Для створення комфортного і практичного дизайну доведеться докласти чимало зусиль, але, повірте, результат того вартий. В інтернеті представлено багато дизайнерських фото інтер’єрів дитячих кімнат, з яких можна вибрати відповідний для свого приміщення дизайн і спробувати втілити його в життя.