Як вибрати газову колонку

7-15-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://teplomarket.kh.ua/
Отже, перше, на що потрібно звернути увагу – це потужність. Якщо ви плануєте використовувати гарячу воду тільки для прийняття душу і миття посуду, то вам буде цілком достатньо газової колонки з потужністю 20-26 кВт.

Другий параметр – варіанти регулювання потужності полум’я (або кількості витрат газу):

Ручне регулювання (ступінчаста і плавна). При цих регулюваннях ви самостійно визначаєте потрібну температуру води і регулюєте її потужністю полум’я. Але тут маса недоліків, оскільки на температуру одержуваної води впливає її напір при вході в колонку для нагріву.

Уявіть таку ситуацію, для прикладу. Ви спокійно приймаєте душ, а в цей час хтось з ваших рідних, скориставшись «послугами туалету», змив воду в унітазі. Словосполучення «вискочив, як ошпарений», ризикує стати вашою жорстокою реальністю, оскільки тиск води знизиться, а температура зросте. І регулювати температуру води шляхом змішування з холодною водою безпосередньо з водопроводу категорично не рекомендується, оскільки подальший ремонт газових колонок обходиться дуже дорого.

Автоматичне регулювання (або модуляція полум’я). Краще просто не придумаєш: виставив потрібну температуру – і все. Забув про всі проблеми (в певних межах). Можна додавати холодну водопровідну, регулювати краном – коротше, робити все, що хочеться. Але щоб зменшити кількість утвореної в процесі роботи газової колонки накипу, яка є основною причиною виходу їх з ладу і необхідність провести ремонт газових колонок, потрібно завжди регулювати температуру тільки шляхом зменшення потужності.

Деякі сучасні моделі газових колонок обладнані регулятором потужності води, що подається. Наприклад, у вас у водопроводі низький тиск. Ви виставляєте необхідні параметри, і, вуаля, ваша колонка на заздрість сусідам включається навіть при мінімальному напорі. Але якщо дуже низький тиск води є постійним, краще не пошкодувати грошей і купити спеціальний насос, який підвищує тиск води у водопроводі. Настійно рекомендуємо це зробити. В іншому випадку, майстер, що виробляє ремонт газових колонок, змушений буде у вас жити.

А самі сучасні моделі обладнані газовими редукторами, які підтримують постійний тиск газу. Але потрібно взяти до уваги той факт, що імпортні газові колонки розраховані на більш низький тиск газу, ніж в нашій країні (у цих країн немає Росії в друзях).

Розрізняються ще й моделі з різною системою запалювання: пьезо і автоматичний розпал іскрою або від батарейок або від гідротурбіни. Самим непрактичним і економічно невигідним вважається п’єзорозпалювання.

Газовий водонагрівач або газова колонка працює від газу, значить, цей пристрій може бути небезпечним з різних причин. Щоб виключити виникнення непередбачених ситуацій, їх оснащують різними датчиками та пристроями захисту.

Ви повинні розуміти, що експлуатація такого обладнання має відбуватися з дотриманням всіх правил і норм. Встановлювати його повинен тільки навчений фахівець з багаторічним досвідом і тільки після отримання спеціального дозволу на встановлення даного обладнання в певному будинку.