Як вибрати гребінець для волосся

2-11-2021
Щітка для волосся Tangle Teezer Large Wet Detangler Hairbrush Capri Blaze - Фото

Як правильно вибрати щітку для волосся

За роки своєї роботи ми дізналися, що більшість людей використовують неправильні гребінці для свого волосся.  Багато хто купує гребінці навіть не замислюючись, підійде вона їх волоссю чи ні. Але ж кожна гребінець призначена не тільки для виконання конкретного завдання, але і для типу волосся. Також хочемо вам порекомендувати расческа тизер купить в інтернет магазині SISTERS.

У цій статті ми вирішили поділитися своїми знаннями з цього приводу і розповісти вам про найпопулярніші гребінці і пояснити, для кого вони призначені і що вони роблять. Це допоможе вам при виборі і покупці наступної гребінця.

Види гребінців

1. Гребінець лопата

Такі гребінці призначені для середніх і довгого волосся.

Вони використовуються для витягування волосся. Щітка лопата розгладжує і пригладжує поверхню волосся, роблячи їх гладкими, рівними і шовковистим.

Найкраща щітка, яку нам доводилося тестувати – це Tangle Teezer Large Wet Detangler Hairbrush Capri Blaze. Вона досить велика і має довгу ручку, її зубчики прекрасно зчіплюються з пасмом волосся, а спеціальні вентиляційні отвори, розташовані на її зворотному боці, дозволяють гарячому повітрю циркулювати, не перегріваючи локон. Якщо ви вирішите, що гребінець занадто великий для вас, ви можете розглянути гребінці бренду Tangle Teezer. У даного бренду є два варіанти таких гребінців-вузька, для зовсім короткого волосся, і середня, для волосся довжиною до плечей. Гребінці цих брендів мають високу якість виконання і можуть використовуватися як в салонах, так і вдома.

  • дев’ятирядний гребінець

Підійде для середніх і довгого волосся.

Використовується для випрямлення волосся, створюючи при цьому прикореневій обсягу і акуратний скіс на кінцях.

Гребінець відмінно підходить для створення гладкості на середніх і довгих волоссі. Її щетинки розташовані таким чином, що ви легко зможете підняти волосся в прикореневій зоні, щоб зробити укладку більш об’ємною. Її вигнута форма дозволяє укласти красиво і акуратно кінчики волосся.

  • семирядний гребінець

Підійде для коротких і середніх волосся.

Використовується для випрямлення волосся, створюючи при цьому прикореневій обсягу і акуратний скіс на кінцях.

Така гребінець, як і попередня, гребінець відмінно підходить для створення одночасної гладкості і обсягу, але тільки на короткому волоссі. З її допомогою дуже зручно укладати боб-каре. Її щетинки розташовані таким чином, що ви легко зможете підняти волосся в прикореневій зоні, щоб зробити укладку більш об’ємною. А вигнута форма дозволить укласти красиво і акуратно кінчики волосся.

  • гребінець з натуральною щетиною

Підходить для середніх і довгих волосся

Гребінці з натуральною щетиною використовуються для додання волоссю блиску, з їх допомогою зручно створювати високі хвости.

Найзручніша і наш найулюбленіший гребінець з натуральною щетиною. Звичайно, коштує вона недешево, але повірте на слово, вона прослужить вам цілу вічність. До речі, за допомогою такої щітки можна наносити лак для волосся. Спочатку ви розпилюєте лак на щетину гребінця, а потім прочісуєте нею волосся. Такий спосіб, дозволить зачісці виглядати дуже природно, але при цьому вона буде надійно зафіксована.

  • гребінець для начісування

Підходить для коротких, середніх і довгого волосся.

Використовується для створення начісування волосся.

Така малятко з легкість допоможе створити обсяг на сухому волоссі. Досить провести пару раз нею біля кореня, і ви отримаєте незабутній обсяг. Хоч даний бренд і не відноситься до професійних брендів, які використовують майстри в салоні, але для створення начісування в домашніх умовах, це відмінний варіант, який справляється зі своїм завданням на всі 100%.

6. Вентиляційна гребінець

Підходить для середніх, довгих, кучерявих і товстих волосся.

Використовується, щоб випрямити кучеряве волосся.

Вентиляційна гребінець розроблений таким чином, щоб створити максимальний натяг пасма і витягнути товсті або кучеряве волосся волосся. А спеціальні вентиляційні отвори в корпусі, дозволяє відмінно циркулювати гарячому повітрю, не перегріваючи при цьому волосся.

  • брашинг

Підходить для середніх і довгих волосся.

Він використовується для створення обсягу і локонів при сушінні феном.

Брашинг являє собою круглу гребінець, яка випускається в різних діаметрах. Чим довше ваше волосся-тим більший діаметр вам необхідний. Ми рекомендуємо використовувати брашинги з натуральною щетиною. Вона захищає волосся від перегріву в процесі сушіння. Так само, обов’язковою умовою, при виборі браша, є наявність отворів в корпусі, через які циркулює гаряче повітря.