Вітальня-це та кімната, яка може розповісти про власника будинку дуже багато. Тут ми проводимо вечори в компанії близьких, сюди запрошуємо дорогих гостей. Питання, яку вибрати вітальню, хвилює багатьох, адже кожному хочеться зробити її затишною і максимально комфортною. Також хочемо порекомендувати купити меблі у вітальню на сайті по найкращій ціні та високої якості .

Необхідний мінімум в головній кімнаті будинку включає в себе м’який гарнітур, що складається з дивана і крісел, а також корпусні меблі – стінку, полиці та ін.

Щоб розібратися, що потрібно конкретно вам, варто брати до уваги те, як ви плануєте використовувати вітальню, оцінити розміри кімнати, переваги і недоліки планування.

Підбираємо меблі в вітальню правильно
вітальня фабрики мебеліякщо ви-людина спокійна і сімейна, віддаєте перевагу проводити час за переглядом фільмів і розміреними бесідами, подбайте про гідну зону відпочинку. Її центром стане просторий м’який диван, глибокі крісла, всілякі пуфи. Для кіноманів знадобиться виділити місце під проектор, купити тумбу або стінку під ТВ.

Влаштувати чаювання прямо у вітальні дозволить журнальний або кавовий столик. Цікава альтернатива-пуф з функцією столика, висувна стільниця, розташована посередині дивана або з боку одного з підлокітників.

Щоб напої завжди були під рукою, придивіться до дивана з вбудованим баром. Цей елемент стане невід’ємною частиною домашньої вечірки.

Розміри м’яких меблів і число місць для сидіння повинні відповідати кількості членів сім’ї – щоб всі могли з комфортом розміститися.

Хороше рішення-диван, що складається з окремих модулів. Таку конструкцію можна роз’єднати на окремі предмети, створити нову конфігурацію, звільнити простір для танців або інших видів активності.

Кутовий диван або комплект з лінійного дивана і крісел можна поставити посередині кімнати, поділивши, таким чином, вітальню на зони. Якщо ви вибираєте такий варіант, зверніть увагу на задню стінку меблів – в дешевих моделях вона може бути непривабливою.