Як вибрати журнальний столик

6-11-2021

Стіл журнальний "Kentucky-2" МДФ

 

 

Кожен знає, що практично не одна класична вітальня не обходиться без журнального столика.Це не тільки функціональна частина вашого інтер’єру, але і елемент декору на якому можна акцентувати увагу вашої вітальні. У журнального столика дуже багато пристосувань. На нього можна покласти газету або журнал, а також він може послужити заміною столу, на якому ви зможете пригостити друзів чашкою кави або чаю. Знайти відповідний журнальний столик ви можете перейти в інтернет-магазин «Mebli CITY».

При виборі потрібного вам столика ви повинні спиратися на наступні питання:

1. З якою метою ви будете використовувати стіл? Ви зможете використовувати столик в якості підставки для газет або журналів, а також, наприклад, пульта від телевізора. Або ж ви збираєтеся пригощати гостей чимось смачненьким сидячи за столиком. Також ви зможете використовувати журнальний столик у вітальні для розміщення на ньому ноутбука, при цьому лежати на дивані і дивитися улюблений фільм. Визначтеся, яка мета столика? він буде практичним варіантом меблів або ж елементом декору?

2. Які розміри має ваша кімната? Чи достатніх вона розмірів для розміщення в ній столу досить великого розміру? Або ж кімната компактна? це допоможе вибрати вам журнальний столик оптимальних розмірів по відношенню до планування кімнати. Погодьтеся, що величезний столик буде виглядати незграбно в маленькій кімнаті. Тим більше це створить дискомфорт в пересуванні.

3. Потрібно визначитися з розміщення столика в кімнаті. Чи буде він “центром всесвіту” В кімнаті або ж не буде виділятися на загальному тлі? Можливо, ви хочете внести певний акцент в оформленні інтер’єру кімнати? Або ж вам ближче варіант нейтралітету?

4. Ви повинні розглянути варіант з пересуванням столика по вітальні або квартирі? У випадки такої потреби потрібно вибирати стіл з коліщатками, що збільшує його функціональність. Визначтеся, чи потрібен вам габаритний стіл? або ж підійде компактний і легкий в транспортуванні журнальний столик?

5. Обов’язково потрібно виміряти висоту дивана або крісла, біля якого буде встановлюватися столик. Потрібно врахувати власні побажання з приводу розмірів. Ви хочете що б стіл був вище або нижче дивана?

6. Чи потрібно вам місце для зберігання? якщо так, тоді розгляньте варіант з полицею внизу для розміщення будь-яких предметів.

7. Визначтеся в якому стилі оформлена вітальня. Це класика? сучасна, елегантна? виходячи з цього, потрібно підбирати столик, який органічно впишеться в стиль.