Як замовити Статуї з бетону або гіпсу

6-12-2020

Фігури з бетону – класичний і довговічний декор

Бетонні фігури виглядають солідно і пишно, а по своїй довговічності і міцності значно перевершують натуральні матеріали і сучасні композитні полімери. Ними прикрашають не тільки музеї і парки, але і присадибні ділянки заміських котеджів. Також хочемо вам порекомендувати замовити сучасні скульптури

Ми надаємо послуги по виробництву декоративних об’ємних фігур з бетону для прикраси садів, парків, дач, міських клумб і ділянок біля комерційних закладів . Роботу виконують скульптори з 20-річним стажем, здатні втілити все, що виникають у клієнтів ідеї.

Прикріпіть свої начерки до форми розрахунку вартості замовлення, і через 2-3 тижні на вашій ділянці з’явиться довговічна бетонна фігура, в точності відповідний ландшафтного дизайну. Кожне бетонну виріб забезпечується захисним покриттям, яке покращує його атмосферостійкість і міцність.

Які фігури з бетону можна придбати у виробника?

У майстерні Ви зможете замовити наступні бетонні фігури:

  • Зменшені копії будівель і знаменитих пам’ятників для декоративних цілей. Особливо популярні Біг-Бен, піраміди і міні-замки з вежами.
  • Шахові паркові фігури з бетону. Ви можете надати скульпторам фото слона, тури, ферзя з звичайного ігрового набору, а майстри відтворять його в потрібному розмірі і кількості.
  • Декоративні фігури тварин з бетону. Для музею або маєтку можна замовити об’ємних левів, встали на диби коней, дрімаючи сторожових собак. У якості більш оригінального прикраси використовуються сови, величезні равлики, дикі кабани, лосі.
  • Фігури казкових персонажів з бетону. Купити Бабу Ягу, Страховину, Лісовика, Домовика варто для дитячого парку розваг. Ніжні феї, ельфи і русалки прикрасять своєю присутністю і домашній, і комерційний ландшафт.

Команда скульпторів чекає можливості приступити до виготовлення повністю індивідуальної форми для садових або парковій бетонної фігури за вашим ескізом. Можете бути впевнені, що подібного вироби ви не зустрінете ні на одній ділянці.

Незаперечні переваги бетонних фігур

Переваги бетонних фігур обумовлені властивостями самого матеріалу:

  • Довговічність– термін експлуатації виробу, яке постійно знаходиться на вулиці, може доходити до 100 років. Щоб вам не доводилося витрачати час і кошти на реставрацію садових бетонних постатей, майстри компанії  використовують для тонування поверхні на виробництві тільки фасадні фарби брендів Тіккуріла і Маршалл. За бажанням клієнта їх можна додатково покрити захисним лаком.