Як завести тв кабель з вулиці через вікно без свердління

18

Якщо з якихось любо причин ви не хочете або не можете просвердлити вікно або стіну для того щоб прокласти кабель від вуличної антени (супутникової тарілки) то цей лайфхак вам буде вкрай корисний.

Зізнаюся чесно, що сам дізнався про даний спосіб зовсім недавно і насамперед вирішив поділитися з вами. Нічого звичайно в цьому методі прокладки кабелю, через закрите вікно, надприродного немає. Але варіант дуже цікавий, а головне універсальний і добре застосовний до будь-якого вікна і до будь антени.

Суть способу банально проста: потрібно пропустити кабель через плоский, покупної адаптер, який можна затиснути у вікні. Даний перехідник не буде пригнічувати навіть слабкий сигнал.

Що знадобиться?

Адаптер віконний, плоский для тв кабелю:

Подібні адаптери (перехідники, з’єднувачі) можна взяти і у нас в магазинах, але там вони як мінімум рази в 3 дорожче. Вирішувати як завжди тільки вам.

Проводимо кабель з вулиці в будинок через вікно без свердління

Отже, розрізаємо кабель в тому місці де він повинен буде пройти через вікно. Нагвинчуємо на відрізки кабелю роз’єми (f-штеккер), попередньо знявши ізоляцію. Тепер просто з’єднуємо розрізаний кабель через адаптер-з’єднувач.

Кладемо перехідник на раму вікна.

І закриваємо вікно, затиснувши перехідник.

Ось і все. Дивно простий спосіб позбавить вас від свердління віконної рами або стіни і дозволить за лічені хвилини прокласти кабель від супутникової або ефірної антени.