Як живуть звичайні люди в брукліні: невелика квартира з приголомшливою кухнею

17

Квартира площею 59 метрів-це більше, ніж багато хто з нас може мріяти. Однак якщо дізнатися, хто декорував цей простір і наскільки інтенсивно використовується потенціал кожного квадратного метра, можна як мінімум здивуватися

Господиня квартири sarah ashley schiear — дівчина по-справжньому захоплена. Не так давно вона заснувала спільноту salt house і навіть стала його шеф-кухарем. Тепер велика частина галасливих зборів і вечірок від salt house проходить в її будинку.

Sarah стверджує, що їй вдається з комфортом розмістити до 20 осіб, і практично кожен входить в її житло просить зробити дизайн-проект для свого будинку, квартири або кімнати.

Що ж такого примітного дівчині вдалося створити? перше, що кидається в очі, це грамотне зонування і правильна робота зі світлом. Місця для величезного дивана з купою подушок тут не знайшлося, і господиня обійшлася невеликою тахтою.

Зате в їдальні зоні варто значних розмірів розкладний обідній стіл на 12 персон. Поруч розташовується барна стійка, що поєднує в собі функції кухонного острова. Трохи далі-кухня з ікеа. Як інструмент поділу їдальні і кухонної зони виступає фікус.

Зелені в цій квартирі багато, захоплення господині кімнатним садівництвом надзвичайно позитивно позначилося на інтер’єрі. Білі стіни і мінімалістські меблі відчайдушно потребували «пожвавлення», зараз його тут в достатку.