Як зробити ручний фрезер з зламаного блендера

29

Кухонні блендери мають загальну хворобу-у них ламаються ножі, кнопки або корпус. В результаті при робочому двигуні апарат перетворюється в марну купу сміття. Якщо блендер вже не можна використовувати за основним призначенням, тоді можна застосувати його як донор двигуна для складання саморобного фрезера.

Матеріали:

Будь – які диски для ушм на аліекспресс зі знижкою-

Процес виготовлення фрезера з блендера

Необхідно розібрати блендер, і витягти мотор. Його частина пластикового корпусу обрізається.

Від неї буде потрібно дифузор, що направляє потік повітря для охолодження.

З відрізка пластикової каналізаційної труби необхідно зробити корпус двигуна, який можна буде помістити в дифузор.

Для цього з туби уздовж видаляється смуга, щоб її звузити. Якщо потрібно, то можна підрізати і металеве кріплення двигуна. Воно повинно входити в корпус.

Звужена трубка корпусу склеюється зсередини вставкою. У неї поміщається двигун, і вклеюється кріпленням.

Потім на вільну від крильчатки сторону вала мотора потрібно закріпити свердлильний патрон. Так як діаметри не збігаються, то можна надіти на нього втулку з трубки.

Після цього потрібно зробити кріплення фрезера з відрізка каналізаційної труби за типом хомута. Для цього труба розпускається уздовж, гріється, і її краю вигинаються назовні.

Виходить пристрій, що працює за типом хомута. З одного боку в нього вклеюється фанерна підошва з отвором під фрезу. Для збільшення жорсткості, потрібно буде вклеїти всередину круглу вставку з фанери. Це збільшити площу дотику між деталями.

Штатний дифузор двигуна прикручується на саморобний корпус. Потім для збільшення жорсткості, необхідно зробити і приклеїти дерев’яні накладки на губки кріплення. Їх наявність дозволить просвердлити його, і стягнути болтом, не деформуючи пластик.

У дифузор фрезера врізається вимикач. Потім потрібно пропиляти вікно в кожусі над підошвою для доступу до патрона.

Після цього деталі можна фарбувати.

У підсумку виходить двигун в пластиковому корпусі, з хорошою вентиляцією. Кнопка включення розташовується вгорі в зручному місці. Двигун затискається в кожух з підошвою, який завдяки баранчиковій гайці дозволяє швидко регулювати виліт фрези. Бічне вікно буде давати доступ до патрона, щоб міняти оснащення. Так як двигуни в блендерах потужні, то фрезерує такий пристрій не гірше покупного фрезера. Можливо воно менш зручне в силу габаритів, але до цього можна швидко звикнути.