Пропонуємо вашій увазі невелику екскурсію по інтер’єру нідерландських квартир, оформлених у європейському стилі з використанням оригінального, колоритного декору. В дусі скандинавських традицій практично всі кімнати помешкання оформлені в світлих тонах, в меблюванню використана нейтральна палітра, а ось елементи декору, текстиль, килимові покриття та аксесуари інтер’єру привносять яскравість і індивідуальність в обстановку. Розглянемо докладніше обстановку голландської квартири.

Почнемо нашу екскурсію по традиції з головної центральної кімнати апартаментів – вітальні. Це просторе приміщення з високими стелями стало пристановищем не тільки для гостей, але й для їдальні зони. Розглянемо спочатку сегмент відпочинку – зручний диван з практичною темно-сірою оббивкою став центром м’якої зони, розмістившись на теплому килимку з довгим ворсом. У сучасних інтер’єрах все частіше можна зустріти конструктивну імітацію каміна. Такий предмет інтер’єру не здійснює функції обігріву приміщення, але, безумовно, прикрашає його, піднімає статус і рівень привабливості. В ніші імпровізованого каміна зазвичай складають композиції зі свічок (іноді в свічниках різної модифікації). Камінна полку служить підставкою для декору і різних милих штучок. Над каміном розташовується дзеркало в красивій рамі або оригінальна картина. По обі сторони від каміна або над камінною полицею розміщуються настінні світильники, або бра. У результаті навіть недіючий камін стає центром фокусування уваги.

Особливу увагу хотілося б приділити журнальному столику оригінального дизайну. Це предмет меблів більше нагадує палет, набраний з різних шматочків деревини, пофарбованої в яскраві тони. Низький столик не тільки відмінно виконує функціонал підставки, але і різноманітить колірну палітру вітальні, привносить елемент унікальності, адже такий предмет меблів можна зробити своїми руками, персоналізувати простір.

Навпроти дивану, в просторі між вікнами була розміщена TV-зона в оточенні великого декору. Тут і фото в темних рамах, і велике жива рослина в діжці, виконаної у вигляді плетеного кошика, і букет у вазі на невеликій підставці.

Часто сучасний інтер’єр гармонійно приймає старовинні предмети меблів або антикварні елементи декору. І в цій вітальні білий відтінок стін став відмінним фоном для пари старовинних саквояжів, які можна використовувати в якості систем зберігання та елементу декору досить стриманого інтер’єру.

Тут же, у вітальні, розташувалася їдальня зона з оригінальною обідньою групою. Пофарбований в чорний колір місткий дерев’яний стіл зібрав навколо себе білосніжні стільці відомого дизайнера з білосніжними сидіннями і дерев’яними ніжками світлої породи. Але безумовним лідером цієї групи став вузький диванчик яскраво-смарагдового кольору з декором.

Приміщення досить велике, тому одних тільки стельових світильників для підсвічування двох зон з різним функціоналом недостатньо. Настінні бра призначені для забезпечення достатнього рівня освітлення всієї кімнати, а для створення більш інтимної, романтичної атмосфери можна використовувати свічки, розставлені в різних сегментах приміщення.

Дизайнерською знахідкою стало ідеально підібране колірне рішення для дивана і орнаменту килимового покриття. Яскравий, але при цьому приємний для очей колір насиченого малахіту став акцентним для їдальні зони.

По білосніжній сходах, повз декоративної композиції, складеної з невеликих фото в рамках, дзеркал і годин, піднімаємося на другий поверх, де нас чекає огляд особистих кімнат і утилітарних приміщень.

В першій спальні з білосніжною обробкою увагу привертає навіть не центральний предмет меблів – велике ліжко з м’яким узголів’ям, а композиція, складена з антикварних приліжкових столиків, настільних торшерів з оригінальним декором і дзеркал незвичайної форми.

Ще одна спальня розташувалася в приміщенні зі скошеними стелями і складною геометрією приміщення. Біла обробка в цьому разі – ідеальний варіант оформлення всіх поверхонь і відмінний фон для чорної кованої ліжка. Розбавити білосніжну ідилію мансардного приміщення вдалося з допомогою яскравої картини і кольорового текстилю для ліжка.

Мансардне приміщення небагато просторами для розміщення повноцінних систем зберігання, тому необхідно знаходити будь-яку можливість для установки вбудованих шаф або комодів. Імпровізований туалетний столик, що розташувався на невисокою системі зберігання, відмінно освітлена, завдяки знаходженню під мансардним вікном.

Біля спальні знаходиться ванна кімната, облицьована глянцевою плиткою «метро» світло-блакитного кольору». Трохи тепла в прохолодну обробку приміщення для водних процедур привнесла оздоблення простору під ванною з допомогою рейкових дерев’яних панелей.

Невелику, але при цьому достатню за розмірами приміщення, уместило всю необхідну сантехніку і атрибути до неї. На тлі світлих відтінків блакитний керамічної плитки білизна сантехніки виглядає особливо сліпучою.

Навіть в утилітарному приміщенні знайшлося місце для додаткового декору, для установки зелених рослин у вазі, наприклад.

Теги: Дизайн-проект