Чимало публікацій на нашому сайті було присвячено способам облаштування інтер’єру спальні. Не дивно, що цієї закритої від сторонніх очей кімнаті всі домовласники приділяють особливу увагу. Це приміщення для відпочинку і розслаблення, комфортного усамітнення і відновлення сил. Тому розробка дизайн-проекту спальні є таким інтимним і суто особистою справою.

Буває непросто визначитися зі стилем і колірною палітрою однією з найважливіших кімнат у будинку або квартирі. А вже про різноманіття варіантів меблів, текстилю та декору і говорити не доводиться. Наші фахівці підібрали більше п’ятдесяти варіантів дизайну інтер’єрів спалень різних розмірів, стилістичних напрямків і їх змішування, здатні надихнути на створення свого неповторного образу кімнати для сну і не тільки.

Білосніжна ілюзія – спальні в світлих тонах

Жоден колір так не звеличує інтер’єр кімнати, не робить простір візуально більше і просторіше, не надає такої чистоти і святковості, як білий. Практично всі відтінки білого активно використовуються дизайнерами для застосування в обробці поверхонь спалень, виробництва меблів, текстилю, а також декоративних елементів і аксесуарів. Але абсолютно біла кімната може створювати занадто холодне і стерильне враження, саме тому важливо правильно розставити акценти, внести трохи контрасту за допомогою яскравих елементів.

Традиційність світлої спальні розбавлена яскравими плямами кручений меблів і квітковим принтом текстилю, що надає її майже нотку класичного стилю французького Провансу.

Білосніжні поверхні спальні працюють на контрасті з темними відтінками ліжка і рамок для фото.


Інтер’єр цих світлих спалень віддає данину скандинавському стилю, поважає поєднання білого кольору в обробці приміщення з яскравим текстилем.


Світла спальня може гармонійно поєднувати присутність елементів кантрі-стилю, відображених у меблях і предметах декору.

Складно зарахувати інтер’єр даної спальні до якогось стилю. Однозначно лише те, що всі елементи інтер’єру виглядають органічно і створюють затишну атмосферу для відпочинку.Ці кімнати не назвеш білосніжними, незважаючи на застосування саме цього відтінку в обробці практично всіх поверхонь. Яскраві елементи текстилю, меблів і декору настільки активні, що звертають увагу на себе.


Досить лише двох-трьох відтінків, які перебувають у контрасті між собою, щоб створити цікавий і ненудний інтер’єр спальні для розслаблення і відпочинку.

Ця невелика світла спальня з ліжком для одного, робить легкий реверанс східного стилю в інтер’єрі. Декоративні елементи знаходяться в гармонії з шикарним видом природи з вікна.

Гра контрастів найбільш яскраво відбилася на інтер’єрі цієї місткої спальні. Вміле поєднання не тільки протилежних відтінків, але і різних принтів в текстилі, оббивці меблів і підлоговому покритті, дозволило створити цікавий характер приміщення.


Всього лише пара яскравих елементів декору і активний колір покривала для ліжка здатні надати безликої кімнаті настрою і динаміки.

Для асиметричних просторів, горищних і мансардних приміщень, світлі відтінки як не можна краще підійдуть для обробки поверхонь спальні. Адже таким кімнатах потрібно особливу увагу до розширення площі і візуального вирівнювання асиметрії.

На диво гармонійно ця світла кімната приймає поєднання темних кованих елементів, обробленої і не дуже деревини і майже чорних відтінків корпусних меблів.

А ця спальня не здається білосніжною, незважаючи на обробку, з-за глибокого сірого кольору вбудованої системи зберігання та активного відтінку деревини, з якої виготовлена різьблене ліжко.

Яскрава і комфортна спальня – це реальність

Для любителів сміливих колірних рішень і яскравих контрастів, ми підібрали кілька дійсно цікавих варіантів дизайну спальні у найрізноманітніших кольорах.

Незважаючи на активний червоний фон стіни з принтом у абсолютно чорного узголів’я ліжка, на яскраві світильники бра і текстиль активних кольорів, інтер’єр спальні не виглядає кричущим. Світла обробка поверхонь та підлогове покриття нейтральних деревних відтінків «заспокоюють» зовнішній вигляд кімнати.

Навіть з біло-сірою обробкою, спальня виглядає дуже яскраво, завдяки активному використанню декору й яскравого принтованого текстилю.

Складно підібрати ще більш приголомшливе поєднання, ніж білосніжні вензелі плетеного узголів’я ліжка на тлі абсолютно чорної стіни. Яскраві подушки і декоративні елементи вносять ще більший позитив у загальний настрій кімнати.

Ця спальня виглядає яскраво завдяки контрасту білого та темно-сірого тонів, активна забарвлення текстилю та приліжкові килимки загострює загальну монохромність.

У цій нетривіальною спальні є все і відразу – контраст у всіх елементах. Активна забарвлення шпалер та текстилю, яскраві елементи декори, прозорі і блискучі предмети.

Кілька яскравих креативних елементів перетворили просту, світлу кімнату в спальню для веселої і творчої особистості.

Еклектичний інтер’єр спальні з стелею незвичайної форми, притягує погляд великою кількістю предметів. Які хочеться довго і уважно розглядати. Покривало в техніці печворк, яскраві подушки, незвичайні підвісні світильники, різьблені меблі і оксамитове узголів’я ліжка – все заслуговує уваги.
Ці спальні кімнати світлі і яскраві одночасно. Здається в такій обстановці просто не можна перебувати в поганому настрої. Світла обробка стін служить відмінним фоном для яскравих і великих предметів декору, текстилю з різноманітним малюнком.

Ця неймовірно яскрава спальня для двох створює відчуття літа цілий рік. Тільки завдяки активній забарвленні текстилю і оббивки крісел досягається такий приголомшливий ефект.

Яскравість цієї спальні відбилася в незвичайній розпису однієї зі стін. Світла і простора кімната при цьому виглядає надзвичайно святково.


Цегляна кладка в інтер’єрі спальні

Навіть якщо спальня знаходиться не в переробленому колишньому промисловому будівлі, а в звичайній міській квартирі або приватному будинку, надання її інтер’єру трохи індустріальності і брутальною фактурності може стати оригінальним дизайнерським рішенням.

Часто для застосування обробки у вигляді цегляної кладки використовують стіну біля ліжка. Вона може послужити прекрасним фоном для оригінальних предметів декору і незвичайні настінних світильників. А яскравий текстиль і незвичайна форма ліжка лише підкреслює цей цікавий еклектичний образ спальні.

В даному випадку темна цегляна стіна виступає контрастом до світлої обробці стін кімнати і надає приміщенню кілька неприборканий і динамічний характер.

Вибілений цегла стіни – лише фон для яскравого ліжка і текстилю активних кольорів.

Пофарбований у білий колір цегла, який використаний для обробки верхнього ярусу поверхонь, надає цій світлій кімнаті особливий шарм. А яскраві елементи декору вносять різноманітність в колірну палітру спальні.

Білосніжний текстиль цієї спальні, поєднаної з кабінетом, чудово виглядає на тлі рудуватих відтінків необробленої цегляної стіни. Кімната досить самобутня й оригінальна. Незвичайні настільні лампи і невеликі драбини замість тумбочок, додають кімнаті самобутності.

Охристі відтінки цегляних стін перебувають у гармонійному сусідстві з активним принтом текстилю, незвичайної меблями та елементами декору.

У цій спальні вдалося досягти рідкісного виду контрасту, не стільки за допомогою кольору, скільки за рахунок різниці фактур. Брутальність пофарбованого цегли зустрічається з наївністю квіткового принта шпалер і виглядає неймовірно гармонійно.

Елементи кантрі-стилю в традиційних спальнях

Не кожному домовласникові доведеться за смаком спальня, виконаний виключно в стилі кантрі, а от використання предметів сільської стилістики в рамках цілком традиційною кімнати, може стати відмінним дизайн-проектом.

Якби не гілки дерев біля ліжка, цю спальню можна було б назвати звичайною і далекою від навколишнього середовища.

Наявність анімалістичного декору і дерев’яних поверхонь до цієї світлої спальні не кидається в очі, але додає кімнаті цікавого характеру.

У цій кімнаті стиль кантрі проявляється неявно і з ухилом в індійські мотиви.

Узголів’я ліжка, яке ніби наспіх збили з старих дощок, контрастує з витонченістю елементів декору.

Вдало завуальовані елементи кантрі відбилися в дерев’яному узголів’я ліжка, невеликий лавочці, «домашньому» текстилі і прікроватной етажерці незвичайного дизайну.

Теги: Спальня