Якщо вам набридли інтер’єри приміщень з традиційною обстановкою, класичними люстрами і ламбрекенами, якщо в стилі мінімалізм ви своє житло уявити не можете, якщо кантрі-стилістика далека від вас так само як і протягом модерн, то пропонуємо звернути увагу на стиль фьюжн для оформлення якщо не всієї квартири, то хоча б її частини. Ф’южн-стилістика виникла на противагу класичним течіям і являє собою змішання елементів не тільки різних стилів, напрямів, але і понять. Контрастний і яскравий, самобутній, іноді химерний, але завжди креативний та гармонійний стиль фьюжн може надати вам можливість відобразити в інтер’єр найсміливіші фантазії, здивувати не тільки себе, свою сім’ю, але і всіх, хто відвідає ваше житло. Безумовно, оформлення всієї житлової площі у цієї неординарної стилістиці – завдання непросте, і без допомоги фахівця практично нездійсненне, але виконати інтер’єр однієї кімнати (як правило, вітальні, спальні чи їдальні) цілком реально. Для всіх творчих особистостей, які не бажають йти второваною стежкою традиційних інтер’єрів, ми пропонуємо екскурсію по квартирі, практично повністю виконаної в стилі фьюжн. Можливо нетрадиційні дизайнерські рішення, колірні поєднання, форми або предмети надихнуть вас на великі звершення в рамках власних домоволодінь або квартир.

Почнемо наш незвичайний екскурс з просторого холу, в якому відразу стає зрозуміло, що в цій квартирі нудно не буде. Скільки б течій і елементів з різних стилістичних напрямків ви не змішували в одному просторі, важливо не змінювати гармонії, тримати в увазі всі деталі, адже саме вони і створюють специфіку стилю ф’южн. При такому розмаїтті різних геометричних форм і ліній, білий колір обробки виступає в якості сполучного ланки і мало не умовою першої необхідності. Просторі приміщення здаються ще більше, а яскраві елементи декору, художні твори та інші арт-об’єкти виглядають виграшно на тлі світлих стін.

З великого холу ми проникаємо в не менш просторе приміщення, яке умовно поділено на вітальню і їдальню. Масштабні приміщення з величезними вікнами і високими стелями буквально залиті сонячним світлом, обстановка наповнена свіжістю і динамікою вітру, яким є де розгулятися. Такі простори можуть собі дозволити і багаторівневі стелі з підсвічуванням, і асиметричні колони неординарної форми, гострі кути, ніші і виступаючі поверхні.

Незвичайна геометрія, з якою ми зіткнулися в холі, продовжує своє верховенство і в зоні вітальні. Оригінальне виконання стоїки з матеріалу, що імітує дерево, цілком гідно звання арт-об’єкта. Світло бежеві відтінки меблевої оббивки та килимового покриття створюють приємну і затишну атмосферу у вітальні зоні, а незвичайний дизайн стійок, які несуть функціонал журнальних столиків, привносить елемент несподіванки, оригінальності простору.

Перед нами ще одна вітальня з широкою м’якою зоною і кількома телевізорами. Контрастні поєднання кольорів і фактур, створюють вельми креативний спосіб зони для відпочинку.

Із зони з телевізорами можна безперешкодно потрапити в просторий кабінет, який знаходиться на деякому підвищенні. Темні сходи з підсвічуванням знайшли відображення і в оформленні стін і стелі цієї неординарної сегмента простору. За допомогою креативної геометрії стін і системи підсвічування вдається досягти майже повного спотворення форм і розмірів приміщення. Але при всій різноманітності дизайнерських рішень, кабінет виглядає неймовірно гармонійно, все простір збалансовано і вимер до останньої деталі.

З темної вітальні, поєднаної з кабінетом, відсунувши білосніжні двері-купе, ми потрапляємо в кімнату з якоюсь подобою ігрової зони. Яскраві предмети меблів і килимове покриття, що імітує газон, створюють неймовірно позитивний і піднесений настрій інтер’єру.

Ще одне місце для відпочинку з TV-зоною оформлено яскраво і самобутньо. Акцентна стіна, облицьована деревиною (або її імітацією) стала тлом не тільки для телевізора, але і каміна оригінального дизайну. Яскрава меблі з насиченим колоритом і оригінальний журнальний столик, обтягнутий різноколірною шкірою, привнесли в зону відпочинку літній настрій і заряд бадьорості.

Якщо у вас є маленькі діти, то подібні підставки креативного дизайну можуть послужити причиною для травм, краще віддати перевагу більш округлим формам. А ось насичений колір унікальних предметів меблів і декору неймовірно освіжають атмосферу приміщення. З вітальні з яскравим колоритом можна потрапити в зону кухонного простору, для цього достатньо піднятися на невисокий п’єдестал з підсвічуванням.

Оформити кухню в стилі фьюжн непросто, все ж це приміщення наділене дуже великим функціоналом, який розставляє певні рамки на простір і способи його оформлення. В основу організації кухонного простору ставиться практичність, зручність і ергономіка, творчість та розмаїття дизайнерських фантазій можна залишити для менш функціональних кімнат. Строгі форми білосніжних кухонних шаф стали практичним виконанням робочої зони кухонного приміщення, а оригінальна дерев’яна стійка з пластиковими стільцями-кріслами утворили обідню зону.

У ванній кімнаті ми бачимо прагнення стилю ф’южн до мінімалізму. Великі простори з однотонною світлої обробкою, строгі форми систем зберігання, мінімум декору і ніяких надмірностей.

Ванна кімната значних розмірів здається ще більше, завдяки світлій обробці. Кількості скляних і дзеркальних поверхонь і грамотної підсвічування сегментів різного функціоналу.

Навіть у невеликому просторі санвузли, дизайнери знайшли можливість самовиразитися за рахунок незвичайної обробки – тут і асиметрична геометрія, і кілька рівнів підсвічування, і поєднання різних матеріалів для оздоблення поверхонь: бетон, керамічна плитка та мозаїка.

Теги: Дизайн-проект