Пропонуємо вашій увазі дизайн-проект одного приватного заміського будинку, розташованого в Швеції. Сучасний стиль оформлення інтер’єрів і данина скандинавським традицій гармонійно злилися в дизайні цього комфортабельного житла. На прикладі екстер’єру та інтер’єру шведського домоволодіння можна створити враження про те, яким чином можна вплести оригінальні дизайнерські рішення в лаконічний, але при цьому затишний дизайн житла.

Навіть спостереження за двоповерховим будинком з великими скляними вікнами і дверима для виходу на задній двір з вулиці, дозволяє уявити наскільки світлими і просторими будуть внутрішні приміщення. Акуратний і лаконічний ландшафтний дизайн прибудинкової території дозволяє скласти враження про кохання господарів до простим і чітким форм, гармонії та рівноваги у всьому, що стосується естетичної сторони питання оформлення екстер’єру та інтер’єру свого житла.

Основний та велике приміщення першого поверху – це вітальня. Простора кімната буквально залита сонячним світлом завдяки великим вікнам-дверей, через які можна вийти на задній двір домоволодіння. Посилює ефект від природного освітлення білосніжна оздоблення вітальні – світло, відбиваючись від білих стін множиться і поширюється по всій кімнаті. Ламінат, ефектно імітує дерев’яну підлогову дошку, привносить в прохолодну палітру вітальні трохи природного тепла і затишку.

По відношенню до білосніжної обробці вітальні, вибір меблів для облаштування декількох зон відпочинку, був найбільш контрастним. Чорна шкіряна оббивка м’яких меблів неймовірно ефектно виглядає на світлому фоні. Деякого лиску композиції з темної меблювання надає блиск хромованих поверхонь елементів каркасу і додаткової меблів у вигляді столиків-підставок. Для підтримки тематики блискучих предметів інтер’єру був встановлений торшер і підвішена люстра з великими дзеркальними плафонами.

Розташований у протилежному кінці просторої вітальні камін, виконаний з використанням білосніжного відтінку і дозованого застосування чорного кольору для окантовки конструкції. Для зручності експлуатації і в цілях безпеки оздоблення підлог в зоні каміна виконана з допомогою підлогової плитки.

Поряд з вітальні знаходиться не менш світле приміщення кухні. Білосніжні стіни зливаються з таким же відтінком кухонного гарнітура, і лише блиск нержавіючої сталі побутових приладів і стільниць робочих зон відтіняє білизну меблювання. Гармонійне поєднання кольору плитки для облицювання і нержавіючих поверхонь величезного холодильника, продовжують цей білосніжно-сірий альянс.

Ще одне приміщення першого поверху – їдальня, чий інтер’єр також може похвалитися великою контрастністю. Тут ми бачимо повторення обробки попередніх функціональних приміщень – білосніжні стелю і стіни, спільно з керамогранітної плитки в якості підлогового покриття. А от меблі і декор представлені в більш контрастних рішеннях – поєднання світлої деревини та елементів чорного кольору в меблюванню обідньої групи виглядає дуже ефектно. Смугасте килимове покриття, настінний декор і велика люстра оригінального дизайну виробляють не менш яскраве враження.

Піднятися на другий поверх можна по гвинтових сходах дерев’яної, дизайн якої також простий і лаконічний, як і всі облаштування шведського заміського домоволодіння.

В утилітарних приміщеннях все той же світло і свобода переміщення. Навіть багатофункціональні простору зберігають відчуття простору, завдяки світлій обробці та кількості природного освітлення. Облицювання стін білою керамічною плиткою, а підлоги – темно-сірої, дозволяє створити світлий і чистий образ ванної кімнати, який крім іншого здатний візуально розширювати простір.

Раціональне розташування сантехніки і меблів в різних функціональних сегментах ванної кімнати, дозволило створити зручний, ергономічний і при цьому просторе приміщення для водних процедур з сучасним дизайном.

Теги: Дизайн-проект