Деколи після міської метушні хочеться бути ближче до природи. Якщо дістатися до справжнього дерев’яного будиночка у села немає можливості, то можна оформити відповідним способом свій заміський будинок.

Одним з яскравих прикладів таких адаптованих місць став невеликий будиночок в Румунії, який поєднує в собі всі принади життя на природі з комфортабельними умовами.

Фасад будинку виконаний з дерева і металу. Цей дизайнерський хід створює відчуття надійності і монументальності будови. Фасад будинку, що виходить на вулицю, демонструє образ цілком сучасного будови. У той же час внутрішній дворик виглядає, як затишна лісова галявина, заросла квітами і переплетеними гілками дерев.

Паркан має комбіновану структуру. Частина виконана з дерев’яних планок, частина виглядає, як сільський тин. Таке оформлення відмінно виглядає в поєднанні із обраним стилем ландшафтного дизайну і кам’яними доріжками. Садові стежки тут представляють собою кам’яні плитки неправильної форми, які знаходяться на деякій відстані один від одного. На мить може здатися, що в цьому місці колись текла річка і залишила після себе безладно розкидані великі камені.

Зарослий з вигляду двір є дизайнерською знахідкою. На перший погляд він виглядає недоглянутою. При цьому зручне розташування доріжок дозволить відчути себе на лісових стежках серед квітів і пряних трав.

Велика кількість рослин є особливістю цього двору. Вони обплітають паркани, прикрашають терасу і розташовуються по всій території в горщиках і діжках.

Дерев’яне підлогове покриття веранди дозволить простору будинку поступово влитися в атмосферу двору. Штучно постарені горщики доповнюють атмосферу і підкреслюють колоритність всієї композиції.

Для зручності використання в оформленні двору використовуються спрямовані світильники та інші пристрої і конструкції, роблять практичне застосування цього простору зручним і комфортним.

Чіткі прямі лінії і прості форми простежуються у всіх елементах оформлення. Такий стиль робить композицію простий і гармонійною. Велика кількість природних вигнутих ліній, якими володіють живі рослини, розбавляється правильними геометричними фігурами, використовуваними при декоруванні простору.

Таке єднання з природою стає можливим завдяки великій кількості зелених насаджень в ландшафтному дизайні. Крім того важливу роль у створенні наявного ефекту відіграють натуральні матеріали у вигляді каменю та деревини, а також природні кольори і відтінки.

Ідея дизайнера полягала в підтримці максимальної природності створюваного образу. Крім того такий метод декорування завжди буде свіжим і оригінальним, оскільки прояви природи в будь-якій сфері людської діяльності не може бути одноманітним і пересічним.

Теги: Дизайн-проект