Скандинавський стиль дозволяє створити в приміщенні відчуття легкості і легкості. Простота оформлення покликана не демонструвати розкішні апартаменти, а сформувати найбільший комфорт і затишок.

Невелика квартира в скандинавському стилі наповнена світлом завдяки великим вікнам, які не закриті шторами. Більшу частину доби в квартиру проникає природне світло відбивається від білих поверхонь.

Просторий зал обставлений невеликою кількістю меблів. Низький диван сірого кольору, розташований уздовж стіни, що дозволяє залишити центр кімнати незайнятим. Інші предмети обстановки зводяться до невеликого журнальному столику і полиць.

Полки, розташовані на підлозі відрізняються функціональністю. Така меблі дозволяє вмістити велику кількість книг та інших невеликих предметів. Замість м’яких крісел використовуються стільці з тонких планок. Вони звичайно не забезпечать того комфорту, що може подарувати крісло, але створять неповторний стиль.

Якщо в інтер’єрі і крісло, то воно неодмінно буде незвичайним. М’яке сидіння встановлене на дерев’яні ніжки і має яскравий колір. Такий виріб може стати єдиною яскравою плямою у всьому оформленні. Багато полиці в кімнаті нагадують дерев’яні сходи-драбини, на сходах яких розташовуються рослини, взуття або різні господарські дрібниці.

Велика площа кухні цієї квартири дозволяє встановити тут все необхідне обладнання та меблі. Велика кількість шаф вміщує всю кухонне начиння, залишаючи багато місця для робочої поверхні або розміщення декоративних предметів. Білі фасади відмінно поєднуються з хромованою фурнітурою і такими ж поверхнями кухонної техніки.

Біля вікна розташований обідній стіл. Цю зони можна виділити окремим світильником, підвішеним прямо по центру стола. Меблі на кухні підкреслено проста. Набір стільців містить моделі різної форми і з різних матеріалів. Цей дизайнерський хід спрямований на створення ілюзії того, що господар не надає особливого значення ідеального підбору поєднань. Насправді створення такого інтер’єру займає багато часу і змушує дизайнера докласти чимало зусиль.

Спальня в квартирі розділена на зони. Осібно стоїть робочий стіл з комп’ютером. Ламінат на підлозі імітує натуральну дошку. Покривало на ліжку виготовлено з льону. Використання для створення скандинавського стилю натуральних матеріалів робить кімнату особливо затишною і приємною для життя.

Системи зберігання, використовувані в цій обстановці, дуже прості. Найчастіше полиці навіть не закриті. Незважаючи на це вони надзвичайно місткі і функціональні. Основним матеріалом для виготовлення таких систем є деревина світлих порід.

Велика увага приділяється тим дрібницям, які створюють затишок у кімнатах. Велика кількість елементів декору і милих штучок є невід’ємною частиною скандинавського стилю. Такі деталі інтер’єру відрізняються простотою і природністю кольорів і форм. Використання живих квітів вітається.

Скандинавський стиль, що відрізняється простотою. Там, де в класичному стилі стояла кришталева ваза, в скандинавських тенденції використовується щось більше нагадує просту банку.

Перевагою квартир в такому стилі полягає в нескладність форм і відтінків. Повна світла кімната несе тільки позитив і гарний настрій господарям і гостям квартири.

Теги: Дизайн-проект, Кращі проекти, Стилі інтер’єру