Запрошуємо вас на невелику екскурсію по внутрішніх приміщень одного датського будиночка, оформленого в міксі скандинавського стилю з елементами еклектики. Можливо, ви знайдете цікаві, надихаючі ідеї для оформлення власного житла, залучивши до нього європейську практичність і оригінальність персоналізованого підходу до дизайну житлових приміщень.

Почнемо нашу міні-екскурсію з головної кімнати в будинку – просторою, але затишній вітальні. Це серце данської домоволодіння включає в себе не тільки зону відпочинку біля каміна, але і сегменти їдальні і кухні. Незважаючи на вражаючі розміри кімнати, високі стелі і світлу, нейтральну обробку, приміщення виглядає дуже затишно. Тому причиною велика м’яка зона, складена з меблів зі світлою оббивкою, діючий камін, який крім основної функції, виступає ще й елементом декору, колоритне килимове покриття, зігріваючий домашнім теплом предмета ручної роботи і рясний декор оригінального дизайну.

Завдяки високим вікон, виконаним у стилі французьких заміських домоволодінь, у вітальні завжди багато природного світла. За штучне освітлення відповідає вбудована систем світильників підвісної стелі. Центром м’якої зони відпочинку датської вітальні став білосніжний двох’ярусний столик круглої форми. Саме навколо нього була скоординована м’яка зона приміщення для відпочинку сім’ї та прийняття гостей.

Великий білосніжний стелаж з відкритими полицями і зоною для телевізора став свого роду ширмою між приміщенням вітальнею і спальнею. Це містке споруда постає у вигляді неглибокого шафи-купе в спальні і відкритою системою зберігання в зоні вітальні.

Перебуваючи у вітальні, ми можемо безперешкодно потрапити в кухонну зону, поєднану зі столовим сегментом. Обробка цього невеликого закута не відрізняється від загального оформлення великої кімнати, лише підлогове покриття в робочій зоні кухні заміщує ламінат на керамічну плитку з строкатим орнаментом.

Це дивно, але на кількох квадратних метрах кухонної зони вдалося розмістити не тільки всю необхідну побутову техніку та робочі поверхні, але і створити ансамбль з містких систем зберігання. Завдяки тому, що для оформлення фасадів верхнього ярусу кухонних шаф були використані дверцята зі скляними вставками, весь ансамбль виглядає легко і повітряно, незважаючи на те, що займає весь простір стіни від підлоги до стелі.

Обідня група, представлена стареньким столом з потертостями і різноформатними стільцями з м’якими підстилками для сидінь, виглядає дуже по-домашньому, затишно і навіть мило. Завершує образ оригінальної їдальні зони, пара підвісних кованих світильників.

Прикрашений до зимових свят будинок і в особливості, вітальня, створюють неймовірно комфортну, розслаблюючу атмосферу, наповнену вірою в чарівництво і виконання бажань. Здається, в такому приміщенні просто не може бути поганого настрою у домочадців і їх гостей.

Зробивши кілька кроків від кухонної зони, пройшовши сегмент вітальні, повз вже знайомого нам білого стелажа з телевізором, ми проникає в особисте простір господарів – спальню.

В приміщенні досить скромних розмірів, огородженого від вітальні стелажем-ширмою, ми бачимо скромну обстановку. Високе ліжко з оригінальним оформленням узголів’я є не просто центральним елементом спальні, але мало, ні єдиним предметом меблів. Лише біля невисокі стелажі-підставки розбавляють меблювання спального приміщення. З допомогою текстилю з квітковим принтом і підлогових килимків вдалося розбавити нейтральну палітру спальні і надати кімнаті більшого затишку і комфорту.

На відміну від основних приміщень, що є сегментами одного великого простору, ванна являє собою окрему кімнату. Оригінальна обробка приміщення, що поєднує використання мозаїчної та керамічної плитки з фарбуванням стін у вигляді контрастних горизонтальних смуг, стала родзинкою інтер’єру ванної кімнати.

Невелике приміщення ванної кімнати вдалося прикрасити і персоналізувати за допомогою оригінального оформлення простору навколо раковини, використовуючи чергування дзеркальних поверхонь з дерев’яними забарвленими елементами з різьбленням.

Теги: Дача, Заміський будинок