Пропонуємо вашій увазі невелику екскурсію по кімнатах одного заміського домоволодіння, оформленого з великою любов’ю до просторим, світлим приміщенням і комфортної обстановки сучасного інтер’єру з елементами сільській стилістики. Затишний невеликий будинок може стати натхненням для тих, хто планує облаштування або невелику реконструкцію в приватному домоволодінні з невеликою кількістю кімнат. Це приклад того, як на порівняно невеликій площі можна розмістити всі необхідні для життя функціональні сегменти і при цьому зберегти відчуття простору і свободи.

Опинившись перед будинком, ми вже можемо скласти деяке враження про внутрішнє облаштування – акуратний фасад, викладений з світлого цегли вінчає двосхилий дах зі світло-сірою черепицею, темно-сіре обрамлення вікон, дверей та фронтону даху завершує образ приватного домоволодіння.

Почнемо нашу екскурсію з головної кімнати в будинку – вітальні. Просторе приміщення вмістило в себе не тільки вітальню зону, але і сегмент кухні, невеликий кабінет і столову зону, що відокремлена перегородкою. Вихід на задній двір, оформлений за допомогою скляних дверей і великих панорамних вікон, забезпечує приміщення великою кількістю природного освітлення. Темні рами вікон і дверей стали контрастним доповненням до білосніжної обробці вітальні і створили альянс з настільки ж темним підлоговим покриттям. Світла меблювання, використання пастельних відтінків і природних тонів натурального матеріалу – дозволили створити легку, невимушену обстановку, наповнене затишком і теплом. Але при цьому вітальня не виглядає просто, буденно, вона справляє враження елегантною і зі смаком оформленої кімнати для відпочинку всієї сім’ї в заміському домоволодінні

Тут же, у приміщенні вітальні, без будь-яких перегородок знаходиться кухонна зона. Білосніжний кухонний гарнітур кутовий планування з островом являє собою містку систему зберігання, великі робочі зони і всю необхідну побутову техніку. З-за того, що стелі в приміщенні невисокі, доцільним було розташування верхнього ярусу кухонних шаф від самої стелі. Завдяки білосніжним фасадах шаф і елегантною фурнітурі навіть настільки масштабний кухонний ансамбль не виглядає ваговито, монументально. У кухонної зони своя система освітлення – вбудована підсвітка над робочими поверхнями і оригінальна дизайнерська люстра в центрі функціонального сегмента.

Жодна господиня не відмовиться від кухонного миття біля вікна. Навіть невеликий віконний отвір не тільки забезпечує природним світлом досить складну для освітлення зони, але і дає можливість господині милуватися видом за вікном під час миття посуду. Використання нержавіючої сталі для виконання раковини відмінно поєднується з блиском побутових приладів.

Навпаки кухонної зони перед входом в толовую зону розмістився невеликий робочий куточок. Для сучасних комп’ютерів необхідно зовсім небагато місця і в якості робочої консолі може виступати, наприклад, практично необроблена частина дерев’яної дошки із збереженням оригінальної структури і кольору. Коли сучасні предмети меблів гармонійно поєднуються з ось такими сільськими інтеграціями, виходить непросто комфортний, але і цікавий, нетривіальний інтер’єр приміщення.

Стіна, яка є основою для частини кухонного гарнітура з боку вітальні, виступає в ролі ширми для їдальні зони. Практичне дизайнерське рішення – отвір в стіні-ширмі, дозволило забезпечити швидкий доступ готових страв прямо з плити на обідній стіл і брудного посуду назад в кухонну зону для миття. Обробка столового сегмента в точності повторює оформлення вітальні і кухонних зон, а ось ситуація має більший нахил до стилю кантрі.

Масивний обідній стіл і лавка, матеріал яких складений зі шматочків деревини різних порід — безумовний координаційний центр їдальні. Витончені дерев’яні стільці з м’якими сидіннями стали оригінальним доповненням обідньої групи. На тлі такого ухилу до сільських мотивів особливо яскраво виглядають дизайнерські освітлювальні прилади, від яких так і віє сучасністю. Ідеально підходить по формі до оригінальної люстрі заслінка для каміна стала яскравим завершенням всього образу столової кімнати.

Далі ми переходимо в особисті апартаменти і опиняємося в світлою і досить просторій спальні. І в цьому приміщенні ми бачимо аналогічний спосіб обробки приміщення, який не тільки візуально розширює простір кімнати для сну і відпочинку, але і служить відмінним фоном для меблювання, оригінального настінного декору і оформлення вікон. Королівських розмірів ліжко навіть у простому виконанні виглядає відмінно, завдяки своїй свиті – супутньому декору головах і аналогічною структурі виконання приліжкових столиків-підставок. Завершує образ умиротвореної обстановки для спокійного відпочинку легка додаткова меблювання і білосніжні освітлювальні прилади.

І останнє приміщення, яке знаходиться біля спальні, ванна кімната. І в утилітарному приміщенні ми бачимо прояв любові дизайнерів домоволодіння до білосніжної обробці. Світлу сантехніку, меблювання та обробку лише злегка розбавляють неяскраві плями декору і чітка окантовка на текстилі вікна. Простора ванна кімната вмістила не тільки стандартний для сучасних приміщень набір з душової кабіни і раковини, але і оригінальної форми ванну з незвичайним столиком-підставкою для релакс-аксесуарів.

Теги: Дизайн-проект