Жовтий інтер’єр наповнений сонячним настроєм і позитивним зарядом. Таке оформлення добре підходить людям, які звикли тримати все в собі. В даному випадку жовтий допоможе їм розкрити свій внутрішній потенціал і розслабитись. Жовтий інтер’єр завжди буде теплим, наприклад, у кімнаті, де одна стіна жовта, інша, скажімо, бежева – тепліше біля жовтої стіни, біля неї серце буде битися швидше, дихання почастішає, а кров почне активніше циркулювати.

Якщо хочеться зробити інтер’єр сонячним і радісним, немає кращого варіанту, ніж жовтий інтер’єр

Дизайнери радять використовувати жовтий і його поєднання з іншими кольорами в кімнатах, яким бракує тепла та світла, тобто в маленьких і темних приміщеннях. Але якщо кімната виходить на сонячну сторону, то жовтий інтер’єр буде дуже спекотним. Хоча комусь це може і сподобатися.

Цікаво, що цей колір застосовують для лікування діабету, захворювань печінки, нирок і ревматизму. Але суворо забороняється використовувати його людям, хворим неврологією і тахікардією.

Жовтий і білий

Примітка. Поєднання жовтого і білого кольорів є найбільш поширеним і вигідним.

Часто можна зустріти поєднання жовтого кольору з білим. І, хоча інтер’єр називається жовтий, цей колір тут не солирующий, він є акцентом. Але такий варіант лише посилює ефект веселого і свіжого настрою. Рекомендується використовувати це поєднання для невеликих кімнат.

Щоб невелика кімната виглядала свіжіше, використовуйте жовтий в якості акценту на тлі білого

У ванній кімнаті, приміром, можна використовувати більше жовтого кольору, при цьому розведеного тим же білим. Приймати ванну або душ буде весело і цікаво.

Особливо підходить таке поєднання для кімнат, які потребують в додатковому освітленні і візуальне розширення простору. Цей союз квітів також внесе легкість і свіжість в атмосферу. Жовто-білий інтер’єр добре підходить для невеликих віталень, кабінетів і, можливо, для кухні і їдальні.

 • Жовто-біле поєднання візуально збільшить кімнату

  А в кухню це внесе ще й гарний настрій

 • Якщо кухня невелика, то поєднання жовтого і білого внесуть відчуття простору

 • Для гарного, але помірного апетиту також добре підходить жовто-білий союз кольорів

 • Зробити простору кімнату більш затишною допоможе поєднання жовтого і білого

 • Жовтий фон і велике вікно створять відчуття свіжості і простору

ПредыдущийСледующий
12345

Деякі любителі поспати поряд з сонечком, вибирають поєднання білого і жовтого для своїх спалень. Тут головне не перестаратися з яскравими тонами, основний фон повинен бути дещо приглушеним, інакше засипати буде важко.

Жовтий і бежевий

Примітка. Для бежевого кольору більш гармонійно підходять м’які відтінки жовтого, такі як коричнево-жовтий або він ще називається темно-грушевий, добірний жовтий, грушевий, шафрановий і золотисто-жовтий в його м’якому прояві.

Дуже вдало вважається застосування жовтого в якості знову ж акценту, але вже не для білого тла, а для бежевого. Гарний такий варіант для просторої кімнати, вона відразу наповнюється затишком. Дизайнери радять використовувати бежевий для стін, стелі, підлоги і більшої частини меблів. А жовтий колір у якості додаткових елементів. Можна навіть деякі предмети меблів зробити чисто жовтими.

Бежевий відноситься до нейтральній гамі, тому він трохи заспокоює «жар», який створює жовтий колір. І для більшої гармонійності в союзі з бежевим використовують не сильно насичені відтінки жовтого кольору, краще, якщо це буде щось на кшталт коричнево-жовтого.

Щоб бежевий інтер’єр був більш затишним, краще підбирати до нього коричнево-жовті відтінки

Жовтий з чорним і білим

Примітка. Цей союз вважається самим екстравагантним серед всіх сполучень жовтого кольору.

Для багатьох поєднання жовтого з чорним і білим здається дивним і ризикованим. Але, по суті, виходить чудовий інтер’єр. Чистота білого, глибина чорного і сонячність жовтого створять доброзичливу і навіть ласкаву атмосферу.

На прикладі наступного фото видно, що класична строгість чорно-білого інтер’єру розбавлена одним жовтим предметом, і це вносить певну легку нотку, наче промінчик сонця проник в кімнату крізь вікно.

Жовто-зелена гамма літнього настрою

Примітка. Жовтий колір і зелений уособлюють собою як літо, так і осінь, тому важливо правильно розставити акценти і підібрати потрібні відтінки, щоб створити ту чи іншу атмосферу.

Для життєрадісною літньої палітри жовтих відтінків дизайнери радять підбирати більш приглушені тони зеленого, інакше кімната буде надто строкатою. Це підкреслить гру контрастів і не буде різати очі. Останнім часом таке поєднання часто став використовуватися для оформлення дитячих кімнат і кухні. Щодо дитячої кімнати виграшно виглядатимуть обидва варіанти: і приглушений і яскравий. Вибір відтінків вже буде залежати від призначення інтер’єру, якщо ви хочете активізувати вашої дитини, використовувати насичені кольори. А для заспокоєння – м’які.

 • Для створення спокійної атмосфери використовуйте приглушені відтінки жовтого і зеленого

 • Для активізації дитини візьміть для дитячої кімнати насичені тони жовтого і зеленого кольорів

ПредыдущийСледующий
12

Для кухні добре підходять яскраві відтінки на тлі будь-якого нейтрального кольору: і настрій хороший і кімната не рясніє.

Жовтий і синій (блакитний)

Примітка. Щоб жовтий колір не губився на тлі синього або блакитного, останні варто підбирати в приглушених тонах.

Інтер’єр в жовтих і синіх мотиви нагадує осіннє небо, вже відчувається наближення прохолоди, але сонечко ще трохи гріє. Тому таке оформлення підійде цінителям осіннього настрою і легких прохолодних інтер’єрів.

Два цих кольору являють собою дисбаланс щодо температури, жовтий – дуже теплий колір, а синій – найхолодніший. Тому для їх гармонійного «сусідства» рекомендується вибирати м’які або навіть бліді відтінки. А якщо розбавити нейтральністю білого кольору, то температурний конфлікт не здасться таким явним.

 • Для гармонійного “сусідства” жовтого і синього кольорів, використовуйте їх приглушені відтінки

 • Щоб створити осінній настрій легкої прохолоди

  Візьміть м’який жовтий фон і дещо блідо-синіх акцентів

 • Блідо-жовтий інтер’єр в поєднанні з м’яким блакитним створять легку і повітряну атмосферу

 • Для інтер’єру з використанням насиченого синього кольору…

  Краще використовувати насичений жовтий, щоб колір не губився

 • Ніжно-блакитний вигідно підкреслить жовтий фон спальні

  Сон буде легким і приємним

ПредыдущийСледующий
12345

Жовтий і коричневий

Примітка. Для жовто-коричневих інтер’єрів більш вдалим місцем будуть великі та світлі кімнати, так як коричневий сам по собі дуже темний і присутність жовтого це мало заспокоює.

На думку професіоналів, таке поєднання кольорів є дуже вдалим, м’якість шоколадних відтінків відмінно підкреслюється жовтим фоном, але не яскравим, а, наприклад, шафрановим відтінком. У них є якась схожість в тональності, і виглядає це дуже гармонійно.

Для поєднання з шоколадним відтінком більше підходить шафрановий відтінок жовтого

Для яскравого жовтого вибирають колір дерева, в сусідстві з чорним і білим. Тут важливо хороше освітлення, бажано природне.

Яскравий жовтий колір вигідно підкреслюється таким відтінком коричневого, як колір натурального дерева

До більш м’яким і приглушеним відтінків жовтого, таким, як, грушевий і шафрановий добре підходить гірчичний відтінок. Атмосфера стає легкою і повітряної.

Грушеві або шафранові відтінки жовтого принесуть відчуття м’якості і легкості в поєднанні з гірчичним відтінком коричневого

Самий теплий інтер’єр у поєднанні жовтого і червоного

Примітка. І червоний, і жовтий кольори збуджують нервову систему, тому, якщо є бажання зробити кімнату максимально підбадьорливої, то це поєднання підходить ідеально.

Якщо взяти поєднання яскравого червоного і яскравого жовтого, то кімната буде дуже спекотною. Для пом’якшення використовують більш приглушений відтінок одного з цих кольорів. Або можна використовувати прийом акцентування, коли один колір є фоном, він і буде задавати настрій, а другий зробити в якості акценту. Дуже добре в такому випадку підійде поєднання яскравого жовтого фону і малинового відтінку для меблів. Малиновий все-таки має м’яку тональність, ніж основний червоний колір і, тому атмосфера вийде сонячної, теплої і навіть трохи смачною.

 • Найтепліші інтер’єри – це жовто-червоні

  А якщо вибрати малиновий акцент, то атмосфера стане трохи легше

 • Малинові кольору на жовтому фоні виглядають соковито і навіть смачно

  Такий інтер’єр підійде любителям літнього настрою

ПредыдущийСледующий
12

А ось використання насиченого червоного, жовтого з додаванням помаранчевого зробить кімнату схожою на пляж в розпалі дня.

Якщо вам хочеться зробити кімнату яскравою і соковитою, використовуйте насичені тони жовтого і червоного

Отже, що ж таке жовті інтер’єри? Це надзвичайно сонячні і радісні приміщення. З яким би кольором його ні поєднували, скрізь він залишить свій позитивний слід.

Теги: Жовтий колір, Поєднання кольору